Jump to content
Overumas

Seklos beicavimas

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, WYCKA/ pranešimas:

mazinau sieta mazesny ir didinau ora vienas kitas tik buvo  bet nasumas krito ilgiau valiau.

Tai kad jie butu atskirai tai taip. O dabar jis kartu su grudu. Svoris vienodas. Todel vejas labai nedaug ju prarenka. Galvoju gal virsutini sieta reiktu mazint. Nes jis truputi stambesnis uz kitus grudus be luksto. Tik aiksu ilgai uztruks jau. 

Jie kai pastovi aruode ilgesni laika. Atsiskiria, matyt labiau sudziuna ar kas tenoasidaro nzn

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 11 valandų, Witalikas pranešimas:

Tai kad jie butu atskirai tai taip. O dabar jis kartu su grudu. Svoris vienodas. Todel vejas labai nedaug ju prarenka. Galvoju gal virsutini sieta reiktu mazint. Nes jis truputi stambesnis uz kitus grudus be luksto. Tik aiksu ilgai uztruks jau. 

Jie kai pastovi aruode ilgesni laika. Atsiskiria, matyt labiau sudziuna ar kas tenoasidaro nzn

Kad tas paciu galuniu varpos atskyrimas, kaip suprantu zieminiu kvieciu cia, gan sunkus atvejis . Patys valom tai buna ju bet tikrai nera ju tokia didele dalis . Daugiausia ju atsivalo per pirmini valyma . Per antrini didelis laiko gaisimas gaunasi . Beja, siemet pakankamai gerai issikule jie ir siemet ju nera beveik . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-09-19 at 21:44, edviuks pranešimas:

Kad tas paciu galuniu varpos atskyrimas, kaip suprantu zieminiu kvieciu cia, gan sunkus atvejis . Patys valom tai buna ju bet tikrai nera ju tokia didele dalis . Daugiausia ju atsivalo per pirmini valyma . Per antrini didelis laiko gaisimas gaunasi . Beja, siemet pakankamai gerai issikule jie ir siemet ju nera beveik . 

Taip zieminiu, man viskas tinka. Bet daug seklos ruosiu pardavimui. Tai klijantai randa ju ir truputi burba. Nes ten ju nedaug, bet papuola vienas kitas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-09-27 at 18:17, gbandinis pranešimas:

Celect trio 2 litrus dedat? Raso nuo 1,5 iki 2. Tai 1,7 dedu :D „taupau” :D tik idomu didelis skirtumas tarp to 1,5 ir 2 yra apsaugos poziuriu. 

Šįmet po 1.3 l gavosi man.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes , Eduardas pranešimas:

O šneką su kurio beicuojat, toliau naudojat grūdų krovimui pvz. pardavimui? Nedažo? Ar reikia būtinai turėt atskirą? 

Naudoju ta paty ankciau dar praplaudavau der nieko nedarau ten ant jo storai nepriauga kad dazytu 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Eduardas pranešimas:

O šneką su kurio beicuojat, toliau naudojat grūdų krovimui pvz. pardavimui? Nedažo? Ar reikia būtinai turėt atskirą? 

Ar norėtum duoną valgyti su tokiais "prieskoniais"?Manau kad ne.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Naudoju ta paty ankciau dar praplaudavau der nieko nedarau ten ant jo storai nepriauga kad dazytu 

Pasidarai šneki dėže bacioka beicui ir vsio palieki kaip beicarke ir daugiau niekam. Ar sunku pasidaryt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , PArty pranešimas:

Ar norėtum duoną valgyti su tokiais "prieskoniais"?Manau kad ne.

Praleidi kažkiek grūdų be beico ir išsivalo, kame problema? O duona šiais laikais net nedžiuna va kas ten per "prieskoniai"... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, Vilius pranešimas:

Pasidarai šneki dėže bacioka beicui ir vsio palieki kaip beicarke ir daugiau niekam. Ar sunku pasidaryt

Kam man daryt atskira uztenka vieno pas mane snekas taip neapsinesa kad reiktu darytis 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 25 minutes , Vilius pranešimas:

Kai baigsi beicavima su tuo šnekiu iš kart prisipilk maišus miltam susimalti savo reikmėm. Man atrodo iš tokių miltu nelabai valgysi blynus....

Iš serijos... Užvakar buvau pieno kombinate - daugiau jokių pieno produktų. Vakar buvau mėsos kombinate - nebevalgysiu mėsos. Ryt ekskursija į alaus kombinatą - nu nafig, nevažiuosiu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, Vilius pranešimas:

Kai baigsi beicavima su tuo šnekiu iš kart prisipilk maišus miltam susimalti savo reikmėm. Man atrodo iš tokių miltu nelabai valgysi blynus....

Butinai zmona padarys ir tau dar pastu galesiu atsiust ar gaila visi halturina jau ner seniai to sveiko maisto sio sezono replika zmogaus dyrbancio elevatoriui "kokiu sudu tuos grudus apipurske kad taip smirda" pofik sveika ar ne svarbu exstra butu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 21 valandas, valdasbal00 pranešimas:

Sveiki. Kokios nuomones apie kinto beica? Neblogas variantas ar ziuret kazko rimciau?

Geras beicas neklausyk pasakorių kinto plius jau yra dar geresnis variantas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tai va cia ir klausimas ar tu busi kaip "visi" ir kiek tau is to naudos. As manau kiekvienas turi but sazininkas, visu pirma, pries save.  Tas chalturina, anas chalturina tai gaunas kad normalu chalturint. Jau gal laikas isaugt toki mentaliteta

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 22 valandas, valdasbal00 pranešimas:

Sveiki. Kokios nuomones apie kinto beica? Neblogas variantas ar ziuret kazko rimciau?

Viskas su juo gerai. Šiemet naudoju Kinto plius , norma 1,5 l/t vietoj 2 l.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Kam man daryt atskira uztenka vieno pas mane snekas taip neapsinesa kad reiktu darytis 

Beicas yra viena is pavojingiausiu chemiju. Taros nuo jo isplauti neimanoma. O butent beico  tara priimti utelizavimui gali ne kiekviena atlieku surinkimo imone. Tai apie koki “pas mane snekas taip neapsinesa” kalbi? Ne viskas matosi plika akimi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , min-de pranešimas:

Beicas yra viena is pavojingiausiu chemiju. Taros nuo jo isplauti neimanoma. O butent beico  tara priimti utelizavimui gali ne kiekviena atlieku surinkimo imone. Tai apie koki “pas mane snekas taip neapsinesa” kalbi? Ne viskas matosi plika akimi.

Tai cia kiekvienos hemijos plika akim nematysi jos daleliu jai tau baciokai pridziuna ir ju neisplauni tai cia tavo bedos 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...