Jump to content

Seklos beicavimas


Overumas

Recommended Posts

prieš 25 minutes , Vilius pranešimas:

Kai baigsi beicavima su tuo šnekiu iš kart prisipilk maišus miltam susimalti savo reikmėm. Man atrodo iš tokių miltu nelabai valgysi blynus....

 

Iš serijos... Užvakar buvau pieno kombinate - daugiau jokių pieno produktų. Vakar buvau mėsos kombinate - nebevalgysiu mėsos. Ryt ekskursija į alaus kombinatą - nu nafig, nevažiuosiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Vilius pranešimas:

Kai baigsi beicavima su tuo šnekiu iš kart prisipilk maišus miltam susimalti savo reikmėm. Man atrodo iš tokių miltu nelabai valgysi blynus....

 

Butinai zmona padarys ir tau dar pastu galesiu atsiust ar gaila visi halturina jau ner seniai to sveiko maisto sio sezono replika zmogaus dyrbancio elevatoriui "kokiu sudu tuos grudus apipurske kad taip smirda" pofik sveika ar ne svarbu exstra butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, valdasbal00 pranešimas:

Sveiki. Kokios nuomones apie kinto beica? Neblogas variantas ar ziuret kazko rimciau?

Viskas su juo gerai. Šiemet naudoju Kinto plius , norma 1,5 l/t vietoj 2 l.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Kam man daryt atskira uztenka vieno pas mane snekas taip neapsinesa kad reiktu darytis 

Beicas yra viena is pavojingiausiu chemiju. Taros nuo jo isplauti neimanoma. O butent beico  tara priimti utelizavimui gali ne kiekviena atlieku surinkimo imone. Tai apie koki “pas mane snekas taip neapsinesa” kalbi? Ne viskas matosi plika akimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , min-de pranešimas:

Beicas yra viena is pavojingiausiu chemiju. Taros nuo jo isplauti neimanoma. O butent beico  tara priimti utelizavimui gali ne kiekviena atlieku surinkimo imone. Tai apie koki “pas mane snekas taip neapsinesa” kalbi? Ne viskas matosi plika akimi.

Tai cia kiekvienos hemijos plika akim nematysi jos daleliu jai tau baciokai pridziuna ir ju neisplauni tai cia tavo bedos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Butinai zmona padarys ir tau dar pastu galesiu atsiust ar gaila visi halturina jau ner seniai to sveiko maisto sio sezono replika zmogaus dyrbancio elevatoriui "kokiu sudu tuos grudus apipurske kad taip smirda" pofik sveika ar ne svarbu exstra butu

Kiek aplink ukiu kas nusipirkę kas pasidarė savo beicarkes ir tam reikalui naudoja. Nėr tas maistas sveikas bet bent jau patiem stengtis kažkiek reik nešikt i puoda iš kurio valgome 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , jevgenijus pranešimas:

Rytas. Stoviu su uošviu kieme tariamės dėl dienos darbų. Girdim šnekasi kaimyno darbininkai. Vienas sako: o ta chemija kur vakar purškėm, bet tai kaaaiiii smirdėjo! Kitas: turbūt labai brangi!

Toks klausimas: kiek laiko iki sėjos pradedat beicavimą? 

2savaitės standartiškai kad pastovėtu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

O jei ilgiau? Gal aš klystu, bet ir firmos beicuoja +- tiek kiek reikia. Kodėl? 

Ilgai saugant krenta daigumas( beicu etiketės rašo arba nepalikti kitam sezonui arba tikrinti daigumas), daug prisibeicuos o jei daigumas neatitiks standartą utilizuoti pavojingas atliekas gali tekti .Nebeicuotus kaip grūdus parduodi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Rytas. Stoviu su uošviu kieme tariamės dėl dienos darbų. Girdim šnekasi kaimyno darbininkai. Vienas sako: o ta chemija kur vakar purškėm, bet tai kaaaiiii smirdėjo! Kitas: turbūt labai brangi!

Toks klausimas: kiek laiko iki sėjos pradedat beicavimą? 

Beicuoju ir iš kart sėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Ilgai saugant krenta daigumas( beicu etiketės rašo arba nepalikti kitam sezonui arba tikrinti daigumas), daug prisibeicuos o jei daigumas neatitiks standartą utilizuoti pavojingas atliekas gali tekti .Nebeicuotus kaip grūdus parduodi.

Teko pabendraut su vienu Panevėžio konsultavimo biuro atstovų, kuris eksperimentavo beicuodamas grūdus... skalbimo milteliais. Dabar jau nepamenu, bet net brendą nurodė su kuriuo geriausi rezultatai buvo. Lyg Bonux :D Žodžiu žmogui kuriam chemija vos vos nesvetima, perskaičius brangaus beico etiketę ir pamačius, kad ten paprasčiausias tarkim triazolas, kyla visokių minčių. Pvz. kad tai druska, kad triazolų grupės vaistais gydo grybelines ligas, grybai, grūdo paviršius, reikia nuvalyti, nudeginti... nu ir panašiai :D Aišku, koks tūlas vadybininkas, net gal iš agronomijos fako, paaiškins kad reikia labai brangius pirkt, nes geriau apsaugos, saugos, iki pat javapjūtės, mat ten yra foksikarboksipiramas... Arba kaip vieno aprašyme radau Xemium su inovatyviais priedais... Achujenium kaip mus visi durina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ukininkas ed pranešimas:

pasakos visi tie pastovėjimai gamintojai to nedeklaruoja

 

Sėkla būna jau sausa gerai beicas prilipes, bet čia tik mano nuomonė be mokslininku tyrimu.

Metus laiko kai būna prastovi tada jau reikia tikrint nes nuo kaikuriu beicu tikrai krenta net ant pusės daigumas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...