Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

prieš valandą, kinziulis pranešimas:

Man ir atveze, bet man tai kaip tik gavosi, sendien ir pasejau. Tik toks kvailas klausimas iskilo, su sekla atvaziavo tik saskaita-faktura, o sertifikato jokio popieriaus nebuna?  pries keleta metu pirkau is kitos kantoros tai sertifikata pastu atsiunte

Man atvezta sekla jau pries savaite kokia, atsiskaityta, o sertifikato nei atveze, nei i pasta neatsiunte. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kinziulis pranešimas:

Man ir atveze, bet man tai kaip tik gavosi, sendien ir pasejau. Tik toks kvailas klausimas iskilo, su sekla atvaziavo tik saskaita-faktura, o sertifikato jokio popieriaus nebuna?  pries keleta metu pirkau is kitos kantoros tai sertifikata pastu atsiunte

Pernai elektroniniu pastu atsiunte. Deklaruojant reikia tureti sartifikata arba jo kopija.Po kiek sejai ? Kokia veisle?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del sertifikatu. Jie reikaligi jei deklaruojant pazymi, kad prasai paramos uz plotus apsetus sertifikuota sekla. Reikalingi deklaracijos metu. Deklaruoju pats (per vic'o portala), duomenis nuo sertifikato reik suvesti, po to agentura papraso kopiju, surasau rasta, kad siunciu sertifikatus pagal deklaracija, nuskanuoju viska i viena faila ir [email protected].

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, dzipas pranešimas:

Del sertifikatu. Jie reikaligi jei deklaruojant pazymi, kad prasai paramos uz plotus apsetus sertifikuota sekla. Reikalingi deklaracijos metu. Deklaruoju pats (per vic'o portala), duomenis nuo sertifikato reik suvesti, po to agentura papraso kopiju, surasau rasta, kad siunciu sertifikatus pagal deklaracija, nuskanuoju viska i viena faila ir [email protected].

Sertifikatas dar reikalingas kad nemoket selekcinio mokescio. Deklaruojant pazymi kad sertifikuota sekla, ir uz tuos plotus nepareina mokestis. Bent jau man taip buvo pries keleta metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , ūkininkas pranešimas:

Vakar gavau saskaita iš scandagros ir likau žisuriai nustebintas nes vietoj žadėtos  kainos 380€/t radau 413€ .Kažkaip nesiderima su jų kalbom patys akcentuoja sažininguma ir įsipareigojimus o patys dirba nedamones

turejo informuot del pasikeitusios kainos uzspirginciau juodai uz tokias staigmenas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kalbėjau su vadybininke tai ji pasakoje kad kai išrašinėjo saskaitas tai kaina jau buvo pakilusi. Tai sakau aš nieko prieš, bet už grūdus jūs man irgi rašykit ta kaina kokia yra ta diena. Bet ne čia yra jau sutartis nesvarbu ar žodinė ar rašytinė, o jų žodis reiškia ta patį kaip ir šuns lojima. Jei kas susidūrėt su šia problema parašykit į pm mėginsim bendrai pašiurpinti per spauda vieno bėdos tai neįrodymas kai būsim keli tai jau faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , ūkininkas pranešimas:

Dabar kalbėjau su vadybininke tai ji pasakoje kad kai išrašinėjo saskaitas tai kaina jau buvo pakilusi. Tai sakau aš nieko prieš, bet už grūdus jūs man irgi rašykit ta kaina kokia yra ta diena. Bet ne čia yra jau sutartis nesvarbu ar žodinė ar rašytinė, o jų žodis reiškia ta patį kaip ir šuns lojima. Jei kas susidūrėt su šia problema parašykit į pm mėginsim bendrai pašiurpinti per spauda vieno bėdos tai neįrodymas kai būsim keli tai jau faktas.

Mums kai scandagros vadybininkas padaro užsakyma dabar iškart pradejo ateidineti i el pašta laiškas, kad yra užsakitos prekes tokia ir tokis kaina ir kiekis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...