Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
On ‎2018‎-‎04‎-‎27 at 13:12, Vilius pranešimas:

Kaip išgyveno jusu kolegos žieminių kviečių veislės. Šiai dienai pabandymui pasiemęs buvau Balitus ankstyva tai lygimant su skagenu labiau bijo užmirkimu ir nepatinka velyva sėja. 

Norisi pakeist skagena bet nelabai yra konkurentu jam, gal kas geresne atrades ? 

Stebėk mano postus. Laikas nuo laiko parašau ir dar parašysiu kaip laikosi Skagen, Balitus, Etana ir Emil vienam lauke, vienodom sąlygom ir žinosim rudenį ar turės Skagen konkurentų. Pagal plaukėjimą veislės rikiuojasi taip, pradedant nuo ankstyvesnės: Balitus, Emil, Etana, Skagen. Balitus jau žydėjimo pradžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-05-28 at 13:41, drapox pranešimas:

Kas nors auginat hibridinius žieminius kviečius Hylux ar kitų veislių ? Kaip atrodo, kokie pastebėjimai ?

Gal ka sužinojei apie hibridinius kviečius? Esu pasisejas, pavasari atrode labai nekaip, bet kai susigavo, išsikerojo tai atrodo neblogi. Idomu kitais metais ar galima seklai naudoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Algirdas B. pranešimas:

Sako kad negalima seklai, bet niekas aiskiai nepaaiskina, kodel hibridu seklai negalima naudoti.

Pasiskaityt literatūros kartais reikia. Trumpai tariant hibridas yra dvi kryžmintos skirtingos veislės: paima vienos veislės augalus, dirbtinai apdulkina kitos veislės žiedadulkėm ir tada gaunamas derlius būna tinkamų savybių - hibrido sėkla. Jei pasėsi iš hibrido derliaus, augalas apsidulkins pats ir gausis išsigimęs hibridas, su kitokiom savybėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš valandą, Tadusia.L pranešimas:

Domina ir mane :) Tinka ir neparuošta. Kupiškis, anykščiai.

Jane šiemet  Radviliškį pas mane ir kelis kolegas atrodo geriausiai ziuresim kas į bunkerį, ir kokie parametrai.turiu tris veislės .skagen, Patro ir Jane. Pernai turejau skagen, Patro, artist, tai atrist atsisakiau o Patro patinka kad geromis 7-10 dienų ankstyvesnės už skagen, derlius Patro ir skagen pernai po +-8t/ha prie 160-170azoto. O šiemet patiko kad Jane pavasarį buvo ryskiai žalio atspalvio, atrodė, kad vegetuoja.Manau didelius Šalčius atlaikytų be sniego

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Uk. Jomantas pranešimas:

Kiek reikėtų?

jei paruošta tai 4t. Jei ne turbūt kokių 4,5t ant nusivalimo :) Laiko dar yra tai neatmetu galimybių ir kitų veislių pabandyt. Nei patro nei jannes nespėjau pabandyti pats tai ir linkstu prie to kas atrodo geriausiai. Noriu atsisakyti famulus, nes nors ir derlium skustis negaliu, bet reikia taikyti intensyvia  apsaugą. Kabina ligos ypač ankstyva miltlygė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , chefas pranešimas:

4 - 5 tonų. Aišku, domina atsėlis, apytikrė kaina.Pernai Skageno byrėjo iki 9 t, todël ir ieškau jo,nes kiek turėjęs veislių ,tai nei vienos tiek nekūliau. Maniškėje labai jau daug priemaišų.

Atselis tikrai geras , tik luktelkim dar kol nenupjauta. Duosiu zinot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...