Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

gal kas sėjate kviečius TORAS ?? :) kokie atsiliepimai.. :eusa-shifty:

norejau siemet paset bet negavau seklos, o toras taj patobulintas tarsas. Augidavom tarsa lb gera veisle, didziausias pliusas kad stiebas trumpas

čia Joniškėlio bandymų stotis pardavinėjo...pabandimui paėmiau bus matyti kas ir kaip.. :eusa-shifty:

Kokiu dar jie veisliu turejo ir kiek dar paeme uz tona?

turi ar turėjo nežinau :) ..nes aš dar nepasiėmiau tik uzsisakiau...šeip skelbėsi kad parduoda SW Magnifik, Ada, Aron ir Toras.. kaina 1030lt be PVM...beicuota.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasiklausti gal kas sėjo žieminių kviečių sėklą LEIFFER,ar aukšti užauga,gal kam teko sėti molyje,kaip žiemoja,nes rašo tai gražiai,apie MAUNERI irgi gražiai rašo,bet mums auginant prieš porą metų,tai praktiškai iššąlo 80% nelabai šaltą žiemą,o kas liko išlūžinėjo nuo stiebalūžės,(tik dabar išsiaiškinau,kad jie neatsparūs),o galiausiai kažkodėl labai patiko gervėm ir juos ištrypė,sulesė ir t.t.Tik fantastiškai krūmijasi,tai vienintelis pliusas iš mūsų pastebėjimų,o taip visada auginam ZENTA,bet jau nori nenori reikėtų pakeist,tai dabar galvojam,apie LEIFFER,gal kas susidūrė su juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš 09,09 pasėjau LEIFERR C 2, tai jau bando dygti,pasižiurėsim kas bus toliau, ir pavasarį.Šiaip iš reklamos labai idomiai gaunasi. Yra rašoma apie kiekvieną vieislė sskirtingai,kad pvz.vienos veisles žemkentiškumas yra geras,kitos kad yra labai derlinga trečios apie gera atsparuma ligoms ir tt.Pažiurėsim ką parodys žiemą ir kitas pavasaris?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
tai jei Raimisx pas tave neisgyveno tai nekaltas juk rasiau kad gerai ziemoja.... jei buciau rases labai gerai ziemoja kaip ada, danskaja ar zenta tada kitas reikalas... aisku po sios ziemos nezinau ar ukininkai padare kokias isvadas ar ir toliau seja prancuziskas veisles....

Viliau, butum atidus, butum atkreipes demesi i postus, butum perskaites, kad forumieciui ados laukas nusprogo.

o maxi ne pas mane viena issalo. zinau ir daugiau. o vat larsas - neissalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei Raimisx pas tave neisgyveno tai nekaltas juk rasiau kad gerai ziemoja.... jei buciau rases labai gerai ziemoja kaip ada, danskaja ar zenta tada kitas reikalas... aisku po sios ziemos nezinau ar ukininkai padare kokias isvadas ar ir toliau seja prancuziskas veisles....

Viliau, butum atidus, butum atkreipes demesi i postus, butum perskaites, kad forumieciui ados laukas nusprogo.

o maxi ne pas mane viena issalo. zinau ir daugiau. o vat larsas - neissalo.

pas mane yra tik ada ir maxis neisalo faktiskai nei ta nei ta vetomis tik ant kalnu kur visiskai sniegas buvo nupustytas tai ten išalo. aplink mane kvieciu faktiskai beveik daugiau nebuvo pas kaimynus... Netik nuo veislės priklauso išalimas o ir nuo daug kitu veiksniu, todėl jei kazkam vienam ar kitam ada ir išalo tai dar nereiskia kad ji neatspari šalciui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei Raimisx pas tave neisgyveno tai nekaltas juk rasiau kad gerai ziemoja.... jei buciau rases labai gerai ziemoja kaip ada, danskaja ar zenta tada kitas reikalas... aisku po sios ziemos nezinau ar ukininkai padare kokias isvadas ar ir toliau seja prancuziskas veisles....

Viliau, butum atidus, butum atkreipes demesi i postus, butum perskaites, kad forumieciui ados laukas nusprogo.

o maxi ne pas mane viena issalo. zinau ir daugiau. o vat larsas - neissalo.

Raimisx pasitikslink ar tikrai ada issalo... :icon-wink: nes galiu guldyti galva kad ADA lietuviska veisle ziemoja puikiai.... :eusa-whistle: pas mane technologijos nera tokios pazengusios kaip pas dzieda ir panasiai kur seja i skustas, artas dirvas su vederiais horschais ir panasiai bet del ados tai del ziemojimo problemu nera.... dabar pasisejas esu dar danskaja tai kiek maciau ir zinau jai ziema visiskai dzin... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei Raimisx pas tave neisgyveno tai nekaltas juk rasiau kad gerai ziemoja.... jei buciau rases labai gerai ziemoja kaip ada, danskaja ar zenta tada kitas reikalas... aisku po sios ziemos nezinau ar ukininkai padare kokias isvadas ar ir toliau seja prancuziskas veisles....

Viliau, butum atidus, butum atkreipes demesi i postus, butum perskaites, kad forumieciui ados laukas nusprogo.

o maxi ne pas mane viena issalo. zinau ir daugiau. o vat larsas - neissalo.

Raimisx pasitikslink ar tikrai ada issalo... :icon-wink: nes galiu guldyti galva kad ADA lietuviska veisle ziemoja puikiai.... :eusa-whistle: pas mane technologijos nera tokios pazengusios kaip pas dzieda ir panasiai kur seja i skustas, artas dirvas su vederiais horschais ir panasiai bet del ados tai del ziemojimo problemu nera.... dabar pasisejas esu dar danskaja tai kiek maciau ir zinau jai ziema visiskai dzin... :eusa-clap:

Viliau..!!! viewtopic.php?f=3&t=4036&start=240

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pasiskaitykit atidziau kitas temas kaip atleike zieminiai kvieciai po sios ziemos tai praktiskai adai jokiu priekaistu nera niekam.. o jei issalo tai ka as galiu pasakyt kazkokia MISTIKA :eusa-think::eusa-think::eusa-think: Patys sejam jau gal 6 metus ada ir nera gyvenime jokiu cirku buve kad reiktu atseti.... pavasari laukai visad grazus :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas pazystama ir zentos buvo issalusiu lauku.

Tai galim sakyt tada jei cia kazkam ada ir zenta issala tai manau nera tokiu veisliu sukurtu kad ta pati veisle neissaltu skirtinguose regionuose

Per praeita ziema as buvau pasejas flair i salia airiu ukis buvo pasejas flair pas mane koks 80 proc liko o pas airius nei vieno neliko o laukai visai salia, seta i skusta tiek pas mane tiek pas juos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...