Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Pas mane su tais balais isvis nesąmonės. Kai kur balas 29 bet tose vietose lauke ir po 6 t byrejo skagenas. Kur balas apie 37-40 ten netgi prasčiau. Daug kur per rūgštus dirvožemis. Aisku ne visur. Pagrinde reik žiūrėt ph, humusa ir dirvožemio granumeliorine sudėtį. Visa kita gali dadeti trąšų pavidalu. Pas mane vietomis balas apie 33 vidurkis bet rodikliai netgi geresni nei 40 balu. Tik ne visur aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 31/08/2017 at 18:43, Freonas pranešimas:

Dėl kokių priežasčių prasti atsiliepimai apie Edvins?

Šiemet viename lauke turėjom su Skagenu, tai Edvins mažiau nuo šalnos stresavo, geriau pernešė prastesnes žemės vietas, 10 dienų ankstyvesnė, kokybė praktiškai ta pati, tik Edvino glitimas geresnis.

Derlius abiejų 8t, 35 balų žemėj.

Žemaitijos žemėj Edvinas tikrai gerą įspūdį paliko asmeniškai.

O kaip su ju isgulimu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-09-01 at 08:04, Mantas2342 pranešimas:

Jo keistai čia su tais balais pas mane lauke vienam 33 balai, bet molį skagenas apie 9t/ha iš poros hektarų davė, kur molis.

Kiek suprantu balas skaiciuojasi ne tik pagal dirvozemi bet ir pagal kur randasi, privaziavimas,konfiguracija ir dar daug niuansu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Išradėjas pranešimas:

Kiek suprantu balas skaiciuojasi ne tik pagal dirvozemi bet ir pagal kur randasi, privaziavimas,konfiguracija ir dar daug niuansu.

ir daug balų prideda drenuota , nedrenuota, o ten nedrenuota kaip suprantu dėl to toks ir balas, su drenažu įtariu būtų virš 40.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Vadinasi vadybininkų kalbos nevisai iš piršto lauštos.  Sakydavo , kad vizualiai nelabai tankūs ir gražūs atrodo , bet derlius džiugina , kaip buvo ir pas tave.

Kaimynas dagmaro is keliu lauku pjove ir po 10t nors laukai neatrode super tankus. 

Gal kas nors creator bandet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...