Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

prieš 3 minutes , ukininkas690420 pranešimas:

olvinas patikima veislė niekada nenuvylė bet janė labai nustebino šiemet saiko svoris buvo didesnis negu olvino nor grūdai smulkesni ženklei žadu pereiti prie janes gal grūdų smulkumas glumina bet čia veislės savybė dar labai patiko janės krūmijimosi mastas pavasarį bei vėlevinio lapo dydis ir atsparumas iššalimui

janne gera veisle. saiko svoris mano janes 81. nepasakyciau kad grudai smulkus butu. vienas laukas su 230 veiklios azoto dave 9,5 tonos, priesselis zirniai buvo. kaip ir praeitais metais taip ir siemet sesiu vien tik janne ir ner ko cia isradineti dviracio. viskas su ja liux

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , ramunas.s pranešimas:

janne gera veisle. saiko svoris mano janes 81. nepasakyciau kad grudai smulkus butu. vienas laukas su 230 veiklios azoto dave 9,5 tonos, priesselis zirniai buvo. kaip ir praeitais metais taip ir siemet sesiu vien tik janne ir ner ko cia isradineti dviracio. viskas su ja liux

koke norma buvai sėjas gal pameni aš kūliau panašei apie 9 su 200 azoto bet smulkesnis grūdas negu olvino arba artisto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, ramunas.s pranešimas:

janne gera veisle. saiko svoris mano janes 81. nepasakyciau kad grudai smulkus butu. vienas laukas su 230 veiklios azoto dave 9,5 tonos, priesselis zirniai buvo. kaip ir praeitais metais taip ir siemet sesiu vien tik janne ir ner ko cia isradineti dviracio. viskas su ja liux

Tikrai taip, pas mane treti metai bus janne, šiemet su 170 azoto, po 8 su kapeikom paliko. Gal sėklos turėsit kas ? Ak vėlokai žada atvest..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Zim511 pranešimas:

Tikrai taip, pas mane treti metai bus janne, šiemet su 170 azoto, po 8 su kapeikom paliko. Gal sėklos turėsit kas ? Ak vėlokai žada atvest..

Pas mane jannes yra dar kokios 6t seklai trecius metus sesiu su 170 azoto po 8t atidave ejo i extra klase dalis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

Edvins jei turi pamiškių ir panašiai kur žvėrys tada taip o daugiau veislė neverta dėmesio 

Dėl kokių priežasčių prasti atsiliepimai apie Edvins?

Šiemet viename lauke turėjom su Skagenu, tai Edvins mažiau nuo šalnos stresavo, geriau pernešė prastesnes žemės vietas, 10 dienų ankstyvesnė, kokybė praktiškai ta pati, tik Edvino glitimas geresnis.

Derlius abiejų 8t, 35 balų žemėj.

Žemaitijos žemėj Edvinas tikrai gerą įspūdį paliko asmeniškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Freonas pranešimas:

Dėl kokių priežasčių prasti atsiliepimai apie Edvins?

Šiemet viename lauke turėjom su Skagenu, tai Edvins mažiau nuo šalnos stresavo, geriau pernešė prastesnes žemės vietas, 10 dienų ankstyvesnė, kokybė praktiškai ta pati, tik Edvino glitimas geresnis.

Derlius abiejų 8t, 35 balų žemėj.

Žemaitijos žemėj Edvinas tikrai gerą įspūdį paliko asmeniškai.

Nesuprantu, kaip tokius derlius uzauginat tokioi zemeje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigiau žieminius tai janės ir skageno vidurkis panašus buvo 6.3t/ha 170vm azoto, bet skageno didžiajam lauke buvo pamirkimų tai vidurkį numušė. Jei ne pamirkimai skageno vidurkis gautūsi tona virš daugiau nei janės. Skagenas vienoj vietoj apie 9 net biro prie tiek vm azoto tai sakyčiau daug, visi 2kl. Reziume kitiem metam ir bandysiu abu sėt ir gal dar etanos pabandysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , chefas pranešimas:

Po lietų visas Skagenas ėjo tik į ketvirtą, nors prieš lietus buvo extra ir pirma. Kai sėdavau Adą ji ne tiek nuo lietaus keisdavo klasę nei Skagenas, tačiau  pastarasis derlingesnis .

O tai kuo Ada blogai? Mano manymu,tai yra pati geriausia,pagrindinė veislė. Šalia jos visad kažką bandau vėlyvesnio,bet,kad geresnio,tai dar neradau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...