Jump to content

Juokingi straipsniai


cervus7

Recommended Posts

Komentarai ne prastesni už patį straipsnį!

gyvenau kaime. 2008 vasara jodinejau upelio pakrante. atskrido bebriniu

siksnosparniu tuntas, suede arkli, o as isgandes 71km/h greiciu atidumiau i

vilniu. :))bebrai laksto medziu virsunem kaip ir ju giminaiciai voveres ir pasieke 70 km ar

dawgiau uzpuldinejimo greity, uzpuldineja nekaltus dviratininkus kurie iskart

meta darba ir persikrawsto i kauna uz tat kaune lb dawk gyventoju:DDDDDDDpati esu maciusi beveik zmogaus ugio bebra.maciusi kaip bega ir kaip drasko kita

gyvuna.

Be to bebrai po vandeniu mezga tinklus kaip vorai ir jais gaudo vėžius. Jei su

bebru santykiavo ŽIV segantis pilietis, tai šia liga galima apsikrėsti ir nuo

bebro. Bebrai turi labai gerą skrandį ir gali suvirškinti batus (kartu su

anksčiau perkastu žmogaus šlaunikauliu). Be to dėl gamtos užteršimo

pesticidais bebrai kartais išsigimsta ir tampa plėšrūnais. Tokie

dažniausiai medžioja dviratininkus.

:D:D:D:icon-exclaim::D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Basnia apie Kosceju Besmiertna.

Atsitik tu man taip, kad gyveno sau senis ir turejo tris sunus. Du pagerintus, o trecias slow motion rezime gyveno. Viskas butu buve normoj jei ne tai, kad tata jau krovesi smutkes kelionei anapilin. Karta pasikviecia dzedulionis savo sunus ir sako:

- Kaip jau visiems ne paslaptis greit desiu duba, tai noriu kad jumi nestabdytumet eismo ir parsivestumet po koki katuka i xata. Nes noriu dar pasiziuret pro rakto skyle veiksmo kur dalyvauja ne vien vyrai. Susigede sunus palingavo savo bumbulais pritardami tatai. Tevas liepe issauti po strele nezinoma kryptimi ir kur strele pataikys, ten ir eis ieskot katuko. Pirmasis sove vyriausiasis sunus Huanas Karlosas. Kaip dejo, tai mazai niekam nepasirode. Strele ismigo santechnikui Albertasui i kupra. Susidure su siuo techniniu nesklandumu kolektyva nusprende

kad Huanas Karlosas gali bandyti dar karta. Antras kartas nemelavo ir si karta strele vedama teisingos trajektorijos ismigo i mesininko Zigmaso xatos duris. Huanas Karlosas ilgai nemastes (nes ilgai mastyti dar nei karto ir nesugebejo) numyne kabinti Zigmaso dukros. Antram sunui Aloyzasui pasiseke ne ka blogiau. Jo strielka atsimususi i bielka ismigo kolukio pirmininko Don Pedroso tvarto krasta.

Aloyzasas atsisveikino su bratulenskiais, atsibasliaves su tata isvyko pas Don Pedroso dukra. Treciasis sunus Junioras de’Billasas turejo tiek sveikatos, jog jo paleista strele dingo is radaro laike 10 sekundziu.Susidiorgines de’Billasas pasieme kompasa ir isvyko ieskoti strielkos nusileidimo tasko. Myne taka maka kaip tikras turistas. Laiks nuo laiko nusifotografuodamas prie izymesniu tvartu ir kluonu, atlikdamas jogos nustatytus apeiginius judesius ir atsipusdamas spagato pozoje. Taip pat turejo pasiemes keliu patrulio uniforma. Tai apibilietaves uz greiti chamus su vezimais, dar ir kapeikos pasidare kebabui.Taip linksmai keliaudamas nenustatyta kryptimi Junioras atvyko i pelkiniu durpiu perdirbimo gamykla, kur ir buvo ismigusi jo strele. Apsidaires gal ka gero pavyx privatizuoti, Junioras de’Billasas pastebejo kazkokia Zaba sedincia traktoriuje ir laikancia jo strele. Zaba nebuvo pasimetus ir tare zodi zmogaus balsu:

- Nu ciuvas, tau ir ablomas. Tavo bratelos jau geras pusvalandis vanojasi hatoj su katukais, o tu cia stovi kazkokioj pelkej. Bet tu nesidiorgink. Imk mane ir bus viskas ciki piki. Respect. Junioras budmas slow motion rezimo meistras ir padangu restauravimo dievas, paklause patarimo ir pasieme Zaba parodyti tatai. Kelias namo buvo dvigubai trumpesnis, nes Zaba buvo rajono zemelapio sudarytoja ir zinojo visus Shortcutus kaip greiciau judeti erdvej.Parsivilkes namo Junioras de’Billasas pademostravo savo Zaba. Bratkos su katukais vos nesprogo is juoko, nes Zaba puikiai pasakojo anekdotus,valde kombaina ir deste fizika. Kai praejo juokuciai, visi issiskirste.

Tata pasikvietes dave uzduociu marciom, tipo kad isitikintu

jog mergos ne triochlos ir atsako uz bazara. Uzduotys buvo trys:

atlikti melioracija kolukio laukuose, pasiuti nepersaunamas kojines, o paskutine,bet nemaziau velkanti – pagaminti paike is Robertoso receptu knygos. Vyresniuju bratkiu mergickos tuoj puole prie darbo, o Junioras sedejo komoj ir nezinojo kur detis is laimes, nes jo Zaba buvo Zaba. Bet cia Zaba nuramino keliais smugiais i stubura Juniora ir kol tas buvo isjungtas – pradejo veikti. Ka ji dare tai tingiu pasakot, bet viskas vyko pagal japonu licenzija. Niekas net neitare kad Zaba is tikro visai nespietanas katukas. Tai zodziu kaip jau galima buvo ir tiketis Zabos atlikti darbai buvo pripazinti greriausias. Taip ir zinojot ane?Nu va.. .tai kas ten toliau dejosi?.. jo jo..pamentam...

Teigiamai ivertines katuku ir Zabos pasirodyma tata leido kelti vestuves. Prasidejo didysis pasiruosimas, kuris truko visa valanda.Prisirinko visokiu Daigu ir Lopu su mergom, taip pat atejo finzinio lavinimo mokytojas su meiluze. Kai jau prisirinko mesos – tusas prasidejo.Netrukus i auditorija iejo ir Huanas Karlosas su savo pasirinkimu. Visi iskele lenteles su ivertinimu ir si pora nr.1 surinko 67 tsk.

Pora nr.2 Aloyzasas ir jo pasirinkimas. Sitie buvo biski papirke ziuri koncentruotom sultim, tai gavo 80 tsk.

Na kaip jau galima nujausti is viso sito sudo, kad su nekantrumu visi Lauke pasirodant Junioro de’Billaso su Zaba. O Zaba nusimete savo skudurus, biski apsiprause, nusipaise veida ir stojo visu savo 90-60-90 grazumu pries Juniora. Pamates kaip atrodo tiuninguota Zaba - Junioras apsalo. Apsalo ir Zaba, nes abu dejo kokso. Susikabine uz rankenu sitie Twixai izenge i garaza kur ir sedejo visi besitusavojantys.Pamate Juniora su Zaba, visi apsalo nes ir jie buvo deje kokso. Beje vienbalsiai buvo pripazinti 100 pudova pora, ir gavo 100 tsk.

Is pavydo su kokiu katuku ju lopas bratkis valkiojasi, Bratulenskiai soko ant ragu, bet labai greitai Zaba juos pagesino, nes 2 metus stazavosi gaisrininku brigadoje.O tuo metu Junioras de’Billasas nubego i kambari kur persirenginejo Zaba ir pamates jos senus skudurus sukiso i peciu. O pasirodo tai, kad Zaba is tikro buvo prostitute is ukrainos ir turejo laikina leidima gyventi. Ir sis buvo skarmaluose. Atleke Zaba rekdama ant de’Billo pasake kad jai dabar paleva, ir kad ja deportuos. Taip ir ivyko.Atvaziavo varanas ir zaba privalejo isvykti,nes be leidimo buvo nelegale. Pro langa dar spejo papasakot kokiu adresu ja ieskoti ukrainoj.Labai nuliudo de’Billasas, kad pasielge kaip laumzirgis.Pasidare viza ir isvyko ieskot savo Zabos.

Kelione tolima o jis labai veluoja. Todel uzvalge kaliosu ir vidinis transportas suveike. Kojos pacios kilnojosi. Vis didesni ir didesni greiti vyste Junioras pakankamai daznai pakeisdamas begima kojomis i begima ant rankuciu ir tuo metu atlikinedamas spagatus, bei deklamuodamas Dostojevski.Keliaudamas sutiko kruva mesos kurie buvo

pateke i beda. Tai Junioras padejo ant ju. Uz drasa padedant visi sutartinai pasizadejo taip pat Juniorui patekus i beda padeti.

Dasikapstes iki vietos kur teoriskai turejo buti Zaba, de’Billasas apako kai pamate chatules razmierus ir

suprato kad be alpinizmo pradziamokslio nieko nepadarys. Susisukes kasiaka dar bande skristi, taciau uztaisas buvo per silpnas sitam manevrui.O tuo metu Koscejus Besmiertnas , tas pats kuris paminetas sitos basnios pavadinime, jau lauze Zaba kad toji atsiskaitytu su juo uz transportavima atgal i ukraina. Mat Koscejus buvo mentas – atsakingas uz deportuotu ziurkiu apgyvendinima barakuose,landynese, vagzale ir kitose panasiose 23 zvaigzdutes turinciose skylese. Zaba nepasidave ir nesutiko atlikti jai pasulytas pozas, o tvirtai laikesi savo ir svetimo. Susibiesines iki negaliu, Koscejus dave Zabai pliucha ir pazadejo kad jai bus batai ir ne bet kokie o aulinukai. Visa valanda trypes aplink izbuska ir niekaip nesumastes kaip i ja patekti, Junioras de’Billasas prisimine kad visose pasakose gali padeti Satrijos Vedma. Toji nebuvo tupa ir zinojo keleta burtazodziu – antai: aciu, prasau, laba diena ir pan. nesamones. Tad ilgai nemales baronkas jis patrauke i miska kur ir bazavosi Satrijos Vedma. Junioras labai nustebo pamates kokio dizaino trobesius susirentusi starusensija. Mat visas senes fortas buvo ant gaidzio kojos. O koja buvo suk kojine, o kojine neplauta kelis simtus metu, tai vanialino taip, kad atrode jog tam miske palaidotas senasis Kirkizijos patriarxas Eta My Na Sali.Pasinaudojes dujokaukes paslaugomis, Junioras pasiue nameliuksciui atsisukti i ji teisingu rakursu. Namas atliko si veiksma. Is bunkerio isejo Satrijos Vedma ir isklausiusi kokios bedos kamuoja jaunaji de’Billasa, dave visa susidariusios situacijos rasklada ir patikino kad pagal jos receptus atlikti veiksmai visada pasiteisina. Ka pasiule sene de’Billasui nepasakosiu, nes veliau jis visa tai atliks, o tada kam cia du kartus ta nesamone rasyt ane SKAITOVAS?

ALIO!

Nu va... tai zodziu varo Junioras takeliu kur auga dideli kastonai ir bijunai, ieskodmas didziausio medzio. Rades panasu i reikiama pradejo ieskot skrynios kabancios ir valgyt neprasancios. Nu bicas biski buvo trumparegis, tai uztruko kol apciupinejo 7652 sakas. Rades ko reikia, atkabino skrynulensija ir toji dejosi ant

zemes. O kad pasipils is ten visokie daigai, o kad prades vanoti Juniora. Bet stai kas darosi toliau. Ta visa fauna ant kurios buvo dejes Junioras atvyko i didziasias sezono razborkes. Suvolioje visus issiskirste svesti Den Pobedy. Nusileidus dulkem ziuri o gi guli ant zemes niekeno de’Billus telefonas.Kaip tikras de’Billasas su de’Billiskai de’Billiu telefonu Junioras paskambino kaip per filmus buna – reikiamu numeriu. Ten atsiliepe Koscejus Besmiertas ir padare pranesima kad jau atvyxta susipazinti su Junioru ir kad po to jam bus batai. Greiciausia tokie pat aulinukai kaip ir Zabai. Visa Koscejaus galybe buvo toje mobiliako telefonu knygoj. Is ten jis skambinedavo itakingiems ciuvams ir sukdavo makles. Bet dabar visa Kocsejaus galybe vienoj rankoj laike Junioras... kitoj rankoj laike savo galybe.Atmynes Koscejus reikalavo grazinti telefona ir zadejo susidoroti su de’Billasu. Taciau Junioras specialiai neteisingai suvede 3 kartus PIN koda, veliau 11 kartu blogai pakartojo PUK ir kortele buvo uzblokuota ant amziu.

Tai pamates Koscejus dejo duba, nes suprato kad susirinki per Nauja visa knyzka telefonu yra mission imposible 7. Tai va..

Zodziu Besmiertnas patapo visai numires.O Junioras issiskalbe akinius, pasimatavo temperatura, uzsirase i chora, bei gavo Nobelio premija ir menesi atostogu.Islaisvines savo Zaba, Junioras de’Billasas parsigabeno ja pas save, iskele fiktyvias vestuves, kad toji gautu leidima gyventi ir viskas tuom ir pasibaige su ja. Nes Juniorui Zaba nepatiko. Jam patiko Andresas su kuriuo susipazino Internete, bet cia jau kita pasaka...SIAUBO!

The END ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

KATINO ŠMIKIO DIENORAŠTIS

Nuobodžiauju. Prisiminiau audringą jaunystę. Tupėjau kadais ant stalo,

kapojau letena kondensuotą pieną iš skarbos. Atėjo ANIE ir kaip pradės rėkt.

Aš gi ne dundukas, suvariau leteną kiek tilpo į skarbą ir ant trijų

likusių - marš už šaldytuvo. ANIE baubė dar tris dienas. labai didžiavausi

savimi.

Šian aš tingiu. Tingiu myžt. ėsti - daugiau nebegaliu. Tyliai tupiu,

snūduriuoju. ANIE nervyjasi, dairosi pakampėm, dreba ir laukia zapadlo.

Nu bet kokie nepatogūs ANŲ dubenėliai. bandžiau sutaršyt mėsos gabalą - ale

kol letena neužkabinau, nė velnio nepavyko. Nu paimtų normalius dubenėlius

ir ėstų ant grindų. Iššššgamosssss.

Primyžau po foteliu. Ech, geras!

Nuo pat ryto atlikau namų inspekciją. Paklydau antklodėje. Vos išsikapsčiau.

Išgamos dvikojės. Pritempia pilnus namus visokio šlamšto - o man kankinkis.

Brandinu keršto planą.

Sugalvojau. įgyvendinau. Prisirijau kažkokio mėšlo nuo stalo - uogienės

gal, - įlindau į spintą ir ilgai, su pasimėgavimu vėmiau ant ką tik

išskalbtų, bet dar nelygintų skalbinių. Daba ANA cyps, kol nepereis į

ultragarsą.

Atspėjau. ANA cypė taip, kad visam bute lemputės sutrukinėjo. Bet ėst davė.

ANA naują madą sugalvojo. Duoda man ėsti tik po pusę pakelio. O tai, "oi,

katinėli, tu viso nesuvalgai, turbūt ne alkanas." Prietranka! Aš ne

nesuvalgau, o pasilieku ant paskui! Ji juk ne kas penkias minutes man ką į

dubenėli įmeta. Anie gi suverčia visai dienai - ir viskas! O ėsti norisi.

vat ir tenka pasilikti, tipo, atsargai. Nemyšiu, bo po foteliu nieko neliks.

varau išrausiu smėliuką, naudos šian iš jo vis tiek jokios.

Primyžau po foteliu. Čia tai ge-ras!

Ryte buvau nepkartojamas. ANA išeina į koridorių - o aš jai į rankinę

krapiju. Tipo, myžu, aha. ANA taip kvykė, kad visos varnos sereikiškių parke

nuo šakų nukrintaliojo. Nu, aš po sofa - šmykšt. Ilgai žvengiau. Aš gi

nemyžau, tik šiaip pagąsdinau. Išsidūrė, išsidūrė.

Vakarienės metu ANAM kandžiojau apatinę leteną. Stipriai kandžiojau pliką

apatinę leteną. Nulis emocijų. Pradėjau kandžioti, o po to daryt šitaip

"Buueeee! - nu, tipo, vemiu aš nuo jo. ANAS kaip užbaubs! Nunešiau skudurus

po vonia. Žvengiu. Teks patupėti po vonia, kol ANAS nueis miegot.

Tupėjau po vonia. Palaukiau, kol anie išeis. Primyžau po foteliu. Primyžau

po toršeru. Primyžau po antru foteliu. Geras!

Basčiausiu po namus ieškodamas daiktų, prie kurių iki šiol nebuvau prikišęs

letenų. Neradau nė vieno. Jaučiu nerimą.

Prie mano dėžutės tulike yra kilimėlis. Anie jį patiesė, kad gražu būtų,

aga. Iš tikrųjų tai jį labai patogu apvaryt. arba apdrabstyt smėliuku.

Moksliškai tariant, pragaro mašinai vardu "dulkių siurblys" darbelio geram

pusvalandžiui. O jei sumyžti taip, kaip tik aš moku, tai kilimėlio plovimui

ir džiovinimui išeitų savaitė. Anie po kurio laiko susiprotėjo, kad

kilimėlis jiems hemorojų varo, o ne grožiui tarnauja. Ir nustojo jį kloti

prie mano dėžutės. Ale antra vertus, anie buki kaip bato aulas. Jiems nė į

galvą, kad toks pats kilimėlis guli vonioj! Visą apdorojau. Pilnai. Tai yra,

visiškai. Ana taip kaukė, kad gretimam name tarakonams ausų būgneliai

susproginėjo. Tuoj puolė skambinti Anam: "Oi, katinėlis, taip pridirbo,

taip...." O man tai kas? man gerai, tupiu po vonia , manęs iš ten ne tik kad

ranka, nauja šluota neiškrapštysi.

Išstypinau iš po vonios. Primyžau po foteliu. Geras!

Buvau nepakartojamas. Iš ryto žadinau Anuos. Jie, niekšai, nesikėlė.

Šokinėjau kaip jaunas antilopas, trypiau kaip bizonų kaimenė, riaumojau,

kaip sužeista pantera. Kad nors ką. Nu bent ausim krusteltų. Pamėginau leist

priešmirtinius garsus - drūnyja, niekšai. Kandžiojau apatines letenas -

jokios reakcijos. Bet gi aš gudrutis, aga. palindau po kaldra ir šalta

šlapia norim Anai į pilvą - čmok! atgijo kaip miela. vat tik ko kaukia -

neaišku.

Primyžau po foteliu. Geras, aga.

Vakar parėjo Anas. Užėjo į virtuvę. Aš jam baubiu: “Ėst duok”, jis man “dar

turi dubenėlyje”. Aš jam vėl: “Čia mažai, ėst duok!”, jis man atgal “Dar

turi”. Skupirdiajus. iškart viršgarsiniu nuvariau myžti šalia dėžutės. Bet

Anas kažkaip savo pelės smegenais susiprotėjo, ką ketinu daryti. Ir užmetė

akį į tuliką kaip tik tuo metu, kai pusė grindų jau buvo užtvindyta, o kita

pusė kaip tik buvo tvindymo procese. pamėginau nešt kudašių. Tiesa sakant,

gan sėkmingai. Išskyrus pindiulį, kurį Anas spėjo įsegti man pavymui.

Skridau trumpai, bet nemaloniai. Visą naktį kaupiau pyktį ir visa kita. na,

palauk. Išeisi tu į darbą.

Ana, višta, penktadienį pasiėmė noutą ir pasiplovė kažkur trim dienom. Nėr

kaip rašyti. Detalės paskui. kol kas trumpa trijų dienų ataskaita: Primyžau

po foteliu. Geras! Primyžau po foteliu. Ech, ge-ras! Primyžau po foteliu.

Nusišauk!

Penktadienį nuo pat ryto mokiau ANĄ vaikščiot keturiom, kaip visi padorūs

katinai. palindau po išskleista sofa ir ėmiau dainuot kiek gerklė neša.

Išžviegiau “Du gaidelius”, “Alyvas” ir “What happened to your love”. ANA

blaškėsi aplink sofą keturpėsčia ir vapėjo: "Oi, katinėli, ko taip

įsimiauksėjai?” Kiek besistengiau, vis tiek kreivai vaikšto, šikną vyzgina

ir galvos kailiu grindis šluoja. Tikra nevėkšla. Ale bent ėst davė.

O vakar ANA parvilko silkės. Šiaip jau aš žuvies nelabai, bandė man ANIE

visokių lašišų-erškėtų pakišti - mėšlų mėšlas, žodžiu. Bet daba kažkaip

ėmiau ir užsimaniau. Karktelėjau ANAI - mikliai man du gerus šmotus

atvanojo. Surijau vienu prisėdimu. O ji, parazitė, pasirodo, sūdyta.

Užgėriau kas pirmiausia po snukiu pasimaišė - pienu. Bezdėjau taip, kad

boksininkui iš trečio aukšto iš pavydo šiknos gumelė persprogo.

Vakar pasižymėjau. Ilgai ir kruopščiau sumyžinėjau visą smėliuką dėžutėje,

kol jis nepavirto smirdžia lipnia bala. pasislėpiau už tualeto durų,

tykojau. ANAS įėjo į tualetą, o aš per dėžutės kraštą letenom - opssss! Ir

visa košė jam ant kelnių. tikras šūdasvydis. ANAS cypė falcetu, išbalo ir

drebėjo. O man kas? Aš po vonia tupėjau ir krykštavau.

Sugalvojau, aga. Už gerą elgesį man reikia išskirti premiją - plius tris

pakelius maistelio per dieną. Nes penkių šiaip mažoka. Dabar beliko tiems

pusgalviams išaiškinti visus šio sandėrio privalumus.

Primyžau po foteliu. Geras!

Vakar vakare ANA parsivilko namo - ir puolė mane tąsyt: “Oj, katinėli, kaip

tavęs pasiilgau, kaip tu gyveni, ar gražiai elgiesi?” Aš murkiau ir

glaustinėjausi, kol ji nenuėjo į tuliką. Vos tik ji ten - aš po sofa, aga.

Aišku, kvykė. O po to ji viršutines letenas kažkokiu kremu terliojosi.

indelis buvo atidarytas - nu aš ir lyžtelėjau. Pasirodė skanu, su alaviju ir

kitais džiaugsmais. Prisirijau tiek, kad visą naktį žagsėjau. ANA plaikstėsi

aplink, rovėsi kailį nuo makaulės ir vapėjo: “Ach, mano katinėlis

apsinuodijo!” Ryte po to kosmetinio šūdo sėdau kakoti - gerai nuėjo,

minkštai. daba žinosiu, kuo Friskies užkąsti.

Ryte ANO reikalavau ėst. Jis, reiškia, man ėdalą krauna ir taip

paniekinamai: "Ech tu, vargšas giminaiti ....!” Įsižeidžiau.

Privariau po foteliu. Geras!

Vykdžiau archeologinius kasinėjimus dėžutėje. Kontrolinių mėginių ėmimai,

kultūrinių sluoksnių atidengimas, iškasenų-šukių-šiukšlių ekspertizė.

Pusdienį prasidulkinau, nieko įdomaus neradau. Net nuotaika dingo. O dar

ANIE likusią dienos dalį baubė: “Bliamba, @!#$, ko vėl visą tuliką

apmyžai-apšikai-apkasei? Ir dar šepetėlį sudirbai, galvijau!” Beširdžiai,

bejausmiai išgamos.

ANAS vakar atitempė ėdalo, iškart tris pakelius davė. Aš juos vienu ypu

gurkt! Ne tai, kad suėdžiau, tiesiog įsiurbiau vienu mauku. ANAS dar bandė

ėsti kukurūzus - pusę stiklainio atmušiau nuo jo teisingame mūšyje. Po to

baisiai baubėm. O ANA, višta, rankeles taip nuolankiai sudėjo ir kad duos

aikčiot: “Ach, katinėlis mums ačiū sako!” Besmegenė neraliuota. Aš gi aiškiu

tekstu rėkiu: darrrr [censored] duokit! Nedavė. O išplautą kilimėlį jie

veltui tualete patiesė, oi veltui.

Primyžau ant kilimėlio. Geras!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Buhalterė – šeiminio ginčo įkaitė

1932 metų dienraštyje „Lietuvos aidas“ straipsnyje su rubrika „Iš teismo salės“ atpasakota byla, primenanti balandžio 1-osios pokštą. Tik įsigilinęs į jos turinį, susivoki, kad tai ne Melagių dienai skirtas rašinys. Mat jame įvardintos visų proceso dalyvių: kaltinamųjų, nukentėjusiųjų ir liudytojų, pavardės, smulkiai apibūdintos įvykdyto nusikaltimo aplinkybės. Anot laikraščio apžvalgininko, ši byla išskirtinė. Teisininkų praktikoje panašios dar nėra buvę. Ją savo išvažiuojamojoje sesijoje Ukmergėje nagrinėjo Kauno apygardos teismas. Kadangi aprašyti įvykiai susiję su provincijoje dirbančia buhaltere, manytume, jog „AAM aktualijų“ skaitytojui bus įdomu su jais susipažinti.

Ukmergės apskrities Želvos miestelyje gyveno ūkininkas Julius Pilkauskas (pavardė pakeista) su žmona Janina Pilkauskiene. Pastaroji, baigusi Jono Ilgūno buhalterijos ir mašinraščio kursus, dirbo Želvos miestelyje paštininke. Kitas šio miestelio ūkininkas Kazys Čiuta buvo artimas Pilkauskų šeimos kaimynas. Abu kaimynai daug metų gyveno gražiai ir darniai: tardavosi dienos klausimais, per atlaidus ar šventes svečiuodavosi vienas pas kitą. Prieš metus mirus žmonai, Čiuta tapo našliu. Vienišumas dar labiau suartino kaimynus.

Ūkininkus nelaimė ištiko 1932 metų vasara. Iškilęs ginčas tąkart baigėsi tragedija. Paaiškėjo, jog Kazys Čiuta, dažnai lankydamas kaimynę, rimtai su ja susidraugavo. Juolab kad šiai draugystei nebuvo abejinga pati Pilkauskienė. Iš pradžių Pilkauskas bandė ieškoti išeitį – vylėsi gražiuoju susitarsiąs. Matydamas, kad žmonos ir Čiutos draugystė stiprėja, ūkininkas nutarė pareikalauti iš našlio materialinės kompensacijos. Parengtinio tardymo metu abu kaimynai prisipažino, kad ilgai ginčijosi, kol susitarė taip: Pilkauskas išprašo savo žmoną iš namų, juolab kad ji sutiko apsigyventi pas Kazį, o Čiuta jam išmoka kompensaciją: dviejų šimtų litų vertės patefoną, pusę skerstos kiaulės ir 50 litų grynaisiais pinigais. Kaip sutarė, taip ir padarė. Mainams įvykus, Pilkauskienė apsigyveno Čiutos namuose. Teisme liudijusieji pasakojo, kad Pilkauskas už grynuosius pinigus pirkosi degtinę, užkandžiavo kiaulieną, ir be perstojo suko patefono plokšteles. Tačiau greitai tam atėjo galas. Mėsą suvalgė, pinigus pragėrė, o ir patefono muzika labai įkyrėjo. Apimtas nevilties, rengėsi grojančią dėžutę net sudaužyti...

Kiek palaukęs, Pilkauskas pradėjo kalbinti žmoną, kad ši grįžtų pas jį. Už tokį veiksmą Kazys Čiuta jį gerokai iškoneveikė, sakydamas, kad garbingi žmonės taip nesielgia. Nutarė vėl susitikti ir pasikalbėti prie keturių akių. Šįkart kaimynai, gausiai pasivaišinę, sudarė raštišką sutartį. Anot Pilkausko, jam buvo užėjęs „proto užtemimas“. Mat jis raštelyje pasirašė, esą pažadąs ateityje jokių pretenzijų Čiutai neturėti.

Po gero pusmečio Pilkauskas, pamiršęs pažadą, pradėjo vėl Čiutai reikšti pretenzijas, tačiau šis, turėdamas raštelį, į kalbas nesileido. Tada Pilkauskas nusprendė griebtis smurto. Atšventęs Petrines, jis pasikvietė savo bičiulį Norušį, abu gerai paėmę „ant drąsos“, prisirinko akmenų ir nutarė apkulti Kazį Čiutą. Čiuta tuo metu pjovė dobilus. Pilkauskas ir Norušis pradėjo į pjovėją svaidyti akmenis. Šis, palikęs dalgį, atbėgo namo. Po pietų Čiuta grįžo į dobilieną, kur užpuolikai vėl pradėjo jį atakuoti ir nusivijo iki pat namų. Pastarasis, griebęs medžioklinį šautuvą, įspėjo šausiąs. Užpuolikai išsigandę smuko kur kas: Pilkauskas spruko į pakluonę, o Norušis pasileido bėgti per kalnelį. Čiuta šovė į Norušį ir šis krito negyvas. Taip tragiškai baigėsi kaimynų ginčas, kurio įkaite tapo buhalterė Pilkauskienė, o gyvybę prarado nekaltas žmogus.

Už Norušio nužudymą Kauno apygardos teismas Kazį Čiutą nubaudė 10 mėnesių paprasto kalėjimo. Bausmė jam sušvelninta turint galvoje, kad užpultas tiktai gynėsi ir nenorėjo žudyti.

Tai va taip susikryžmino buhalterių ir ūkininkų keliai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 4 savaičių...

Apie arbatos grybą :DD

„Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku...“

P.S. čia ne mano nuotykiai ir potyriai, o kažkokio nepažįstamojo, kuris nepasidrovėjo šia istorija pasidalinti internete su kitais šio stebuklingo grybo mėgėjais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie arbatos grybą :DD

„Sveiki, si gryba as auginau pries metus. Dabar turiu galimybe parasyti kas man nutiko. Gryba parsivezeme is mociutes. Dabar gailiuosi kad kazkada ji parsiveziau is vis. Man patiko gerimas, lyg truputi gazuotas, kaip gira. Is pradziu gerdavau po stikline i diena, bet grybas pasidaygino, po puses metu jau turejome 4 trilitrinius stiklainius su siuo grybu. Dienos bego, mano apetitas vis didejo. Po stikline kas dien-neuzteko, pradejau gerti po 1-2 litrus kas diena. Net i darba eidamas prisipildavau i bambali ir paslapcia gerdavau kad niekas nematytu to keistos spalvos skyscio ir neklausinetu nesamoniu. Man rodos, kad tas grybas paveike mane net ir psichologiskai. Nusprendziau jo paragauti. T.y.ne skyscio, bet suvalgyti visa gryba. As nezinau kodel taip sugalvojau. As atsimenu kad tada laukiau griztancios zmonos is komandiruotes ir atsipalaidavau, siek tiek isgeriau alkocholio. Tad apgirtusiam ir sove ideja suvalgyti gryba. As ji isidejau i lekste, vaizdas buvo ne koks..latrode lyg kokia meduza lekstej teskuliuoja. Peilis nelabai padejo, valgiau rankomis. Skonis buvo -t.y. skonio nebuvo..Jausmas-lyg valgytum kazka salto, slidaus, kvapas giros, bet jausmas lyg kramtytum minksta guma...Viskas cia lyg ir normaliai, bet kita diena kosmaras...Labai pradejo pusti vidurius, nebegalejau kaip inteligentas kas 5 minutes begioti i tuoleta ir isleisti dujas. Nusibodo-pradejo pusti kas minute, tai pradejau dujas isleidineti namie..Po valandos darbe..Kvapas buvo ziaurus. Alkocholio kvapas ejo is siknos, toks jausmas kad pachmielas eina is antro galo. Prasikankinau visa diena raudonuodamas is gedos. Nakti buvo dar baisiau, nebe vidurius pute, o prasidejo antras kvepavimas per sikna. T.Y. viduriu nebepute, dujos tiesiog nenutrukstama srove lyg is kokio vamzdzio tiesiog be jokio garso vare tiesiai is tiesiosios zarnos. Po antklode buvo neimanoma, is nervu uzsimaniau parukyt, bet isigandau kad uzdegus degtuka koncentratas po anklode nesprogtu..Ka as zinau, kas gali nutikti... Aciu dievui, isauso rytas, vidurius usti baige, na tik retkarciausi isleisdavau paskutines dujas, yokiu liudnu garsu..Taip kad nevalgykite sio baisaus grybo, nes bus ne kokie atsiminimai...Parasykite man i pasta jeigu kas nors turejote koki nuotyki su siu grybuku...“P.S. čia ne mano nuotykiai ir potyriai, o kažkokio nepažįstamojo, kuris nepasidrovėjo šia istorija pasidalinti internete su kitais šio stebuklingo grybo mėgėjais

:D geras straipsnis :D 10/10 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

http://www.manoukis.lt/?s=14634&m=2&t=27 stiprei sujokino sita vieta

Mūsų nuosava teise turima žemė yra beveik visa išnuomota: dalį jos naudoja mūsų ūkiai, o kitą - nuomojame. Todėl ir pirkėjui parduotumėme žemę jau su nuomos sutartimis", - teigė V.Bagavičius.

:lol: gal kas norit pirkti is manes zemies ? bet prestai as su savim sudarysiu sutarty ant 30 metu po 100 lt uz 1 h :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Pokštas ar teisybė: naujausi lietuvių vardai –Torentas, Laminata,Prostatas,Gonorejus,Vaginalijus,Fekalija, Renesmė, Minjonetė, Maršalas, Faustenzijus, Avasta, Nestija, Kina, Smaragda, Zagradijus, Tutajus – ne pravardės, o nauji lietuvių vardai. Tokius neseniai paskelbė kūdikių vardų madas Lietuvoje sekantis tinklalapis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 11 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...

http://www.delfi.lt/galjuokauji/memai/sokiruojantis-lietuvos-studentu-gyvenimas-sito-tikrai-nesate-mate.d?id=70726742
------------------------

Bronislovas Balsevičius · Kaunas
Universitatai-inteligentijos kalvė. Čia ruošiami ne kažkokios siauros specializacijos specialistai, o pasiruošę kurybai ir atradimams...
---- :eusa-clap:  :eusa-clap: ---

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...