Jump to content

Purškimai


drapox

Recommended Posts

prieš 35 minutes , sigitasi pranešimas:

Kurie purškėt glifosatu apie spalio 15  ir vėliau ariat ar laukiat kol nuruduos pas mane stovi kaip nepurkšta

 

Velai rudeni ne taip jau ir greit viskas nuruduoja, kas glifosuota. Bet suveikt, tikrai suveikia, pavasari neatsprogsta. Siemet as ir apie spalio viduri purskiau, bet dar palauksiu ilgeliau. Nors dabar ir del dregmes art negaliu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
prieš 2 minutes , gediminaske pranešimas:

tai pasuk i stt ir pasakyk kad jau senai, kad daugiau baustu.... kas per mentelitetas zmoniu tai ka as zn.... nu lietuviai, pavydim visiem kas sugeba geriau gyvent...

Nezinau kas cia pavydi bet zinau kad per naglai po KG veliava dirbo, tai puikiai zinojo kuom rizikuoja, tai tokio sugebejimo geriau gyvent nezinau kas labai gali pavydeti... bet ant pacio tai jau matosi nusivylimas, kad teks kaip daugumai viska legaliai pirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemysk i bata Virgiuk, nelegalios anegramo mano purkstuvas nera uostes. cia nenusivylimas, o uzuojauta kad tokioj saly gyvenam, kur jei vienas ikliuna, o kiti verciasi pergalva kad tik pasidziaugt tuo.. o jei bandai pavaryt kad pirkdavau, tai atsiprasyk bent mintimis, nes chemija tik legali, maisai, baciokai- priduodami, atrabotke - priduodama, padangos- priduodamos. taip sakant "europietiski standartai atitinkami" :D:D  :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , tadasg pranešimas:

aš tai nesuprantu, o kuo čia džiaugtis? gavo ko nusipelnę. Kodėl turi būti gudresnių už kitus?.. Čia buvo afera ir nusikaltimas, už kurį baudžiama.

Afera ir nusikaltimas yra legalios chemijos kainos, lyginant jas kad ir su lenkų kainom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...