Jump to content

Recommended Posts

• Atsakymai 4,9k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

vyruti su savo pi... ramiai ..del manes gali per zydejima purksti .tai tavo reikalas ,tik nepasakok ,kad cia normalu ok?

Keliu metu patirtis. Nieko jiem neduodi. Kuo maziau investuoji tuo geriau.  Pernai tik herbicidas. Ir 4t/ha vidurkis. Kosmusas kaip sakant Pilna technologija, 3,3t/ha max. Ir patala pjauni dar

Greit ir paaiskes kam istikruju yra strioka su lietum o kas tik bedavojos kartu su visais, nors paseliai nepanasus i sausros paveiktus

Paskelbtos nuotraukos

prieš valandą, stapcius pranešimas:

Tai va jau pasimokyta is anksciau, žirnius geriausia pjaut ankaciau 16-17 drėgnumo tada ok būna 

Uztrukau kviecuose sugule letai dirbosi skubinau imt juos maniau bus ragai uzejus kokiam lietuij tai dar zirniai perdziuvo jau kviecius vezant dregme 10.4 buvo tai pagalvojau jau zirniai kaulas bus skaldys juodai tai taip ir yra laukt lietaus belieka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 10 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Uztrukau kviecuose sugule letai dirbosi skubinau imt juos maniau bus ragai uzejus kokiam lietuij tai dar zirniai perdziuvo jau kviecius vezant dregme 10.4 buvo tai pagalvojau jau zirniai kaulas bus skaldys juodai tai taip ir yra laukt lietaus belieka

Baisu ir lietaus laukt kad smarkus žalos nepridarytų. Nežinau, kai kas praktikuoja žirnius sėt vėliau apie gegužės vidurį, tada subresta vėliau nei žiemkenčiai. Gal ir variantas 

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 minutes , stapcius pranešimas:

Baisu ir lietaus laukt kad smarkus žalos nepridarytų. Nežinau, kai kas praktikuoja žirnius sėt vėliau apie gegužės vidurį, tada subresta vėliau nei žiemkenčiai. Gal ir variantas 

Nieko gero šitas variantas, buvau pasėjęs vėliau, tai paskui kūlėsi rugsėjį, žolės peržėlusios, ir čia ne blogiausia dalis, blogiausia kad jų niekas priimti nenori, sako žirniai, ai ne, neturim kur dėti, net neabejoju kad ir dabar tas pats.

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Nieko gero šitas variantas, buvau pasėjęs vėliau, tai paskui kūlėsi rugsėjį, žolės peržėlusios, ir čia ne blogiausia dalis, blogiausia kad jų niekas priimti nenori, sako žirniai, ai ne, neturim kur dėti, net neabejoju kad ir dabar tas pats.

Good point 

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Su pridavimu kolkas negirdejau kad nejima mano kraste kas veze prisidave bet su skaldymu problema didesne nes tada tikrai nejima 

Nuoroda į pranešimą
prieš 41 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Su pridavimu kolkas negirdejau kad nejima mano kraste kas veze prisidave bet su skaldymu problema didesne nes tada tikrai nejima 

Man teko vežti į Vilkaviškį, t.y. 70km nuo namų, nes Mauručiai (10km) nepriėmė (čia kai rugsėjį buvo kulti), bet kiti irgi labai jau raukosi nuo tų žirnių. Apskritai vakuumas pas mus su elevatoriais.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 15 valandų, Augunstas pranešimas:

O jei lygu kartu su dirva ir juodzemi ,paciam teke kult ?

Ir šiemet buvo tokių purių klonių, nematau problemos. Šiandien nukūliau užsilikusį kampą, gulėjo kaip paklodė didelė dalis. Pasikiši pakėlikus po apačia, lenktuvais prikeli ir virš 5 km/val greičiu šienauji. Tokiu greičių kopijavimas jau ne idealus, bet norėjosi daugiau masės paduot, nes labai perdžiūvę ir skyla dar nė spragilų nepasiekę.

Nuoroda į pranešimą
  • po 4 savaičių...
  • 1 month later...
Prieš 1 valandų, Dainius48 pranešimas:

Kaip zirniai, taipogi kiti ankstiniai, reaguoja paseti i diskiniu skutiku skusta dirva? Skursta gal labiau, nei arime? Senesnius straipsnius skaitau, tai gilus rudeninis arimas rasoma geriausia zirniam. Gal kas sejat minimaliai idirbtoj zemej, kaip derliai, augimas? 

Zirni paguldyt reik 5-6cm gyli ir dar su rezervu kad saknis lengvai augintu tada gerai auga jai tai padarysi skutant gali set blogiau nebus 

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...