Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

...gal ekologiniai :icon-question: nors pas mane tik MCPA panaudota , ir didžioji dalis ,kaip ir sakau iki gurnelio, ,,,nu ir velniop tokį kūlimą :icon-exclaim:

:) Vis nepasimokai. Man užteko kelių akmenų ir pradingo ko tai fantazija juos augint. :D

Nu nebent kaina kai anksčiau būtų po 800 :icon-exclaim: .

drapox, voluot reikia :icon-wink:

O jei žirniai ekologiniai, tai akėjant vėl daug akmenų iškeliama :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas su tais žirniais gerai ,tik reikia kruopščiai nurinkt akmenėlius bei nulygint dirvą, jų auginimas

nereikalauja kažko ypatingo, bet tai yra puikus priešsėlis kviečiams 2-iems metams , na ir derlius - iš 30ha -virš 100ton ,..+ ankštinių išmoka ,..v.ž. verta dėmesio :icon-exclaim: , mane tai tenkina , o gal man nedaug tereikia :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
viskas su tais žirniais gerai ,tik reikia kruopščiai nurinkt akmenėlius bei nulygint dirvą, jų auginimas

nereikalauja kažko ypatingo, bet tai yra puikus priešsėlis kviečiams 2-iems metams , na ir derlius - iš 30ha -virš 100ton ,..+ ankštinių išmoka ,..v.ž. verta dėmesio :icon-exclaim: , mane tai tenkina , o gal man nedaug tereikia :icon-confused:

Rapsas irgi tą patį gėrį neša, kaip ir žirnis, tik gali piauti atsipūtęs ir akmenys nerūpi, na svarbu kombainas neapvirstų, tai puntukas jau kliūtų... :lol:Kruopščiai nurinkt akmenėlius.....kiek pamenu rinkai 2 kartus ir vistiek naujam kombainui teko pobugnį tiesint. :icon-evil::icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

VBS ? viena bobute sake :icon-mrgreen:

o jei rimtai parupo man vel sita tema prikelti turiu nemazai klausimu , auginau tik 1 metus juos nesuzavejo, bet didinu plota drastiskai, tai idomu pasikonsultuoti ka naudojant purskimui? agilas? boxer? pantera? ar dar koki bruda? kokias zoles nukerta man tai kilo mintis pasitaisyt laukus isejant zirni ir ispurskent, jei nesurasiu geresnio varianto reikes laukt jau nokstanciu ir pust kokiais defolentais :eusa-think:

ir dar ka apie tresima? kokie priesseliai? kada sejat? gylis koks? kisat 5cm i zeme ar seklaiau uztenka?

treset juos kuom nors?

kiek radau tai reikia fosforo kalio zydejimo metu skaiciu nebepasakysiu...

dar apie azota zirnems jie i hektara sukaupia 50-80kg veiklios medziagos, ir sunaudoja 50-60 tos pacios veiklios medziagos, bet 1t zirniu uzauginti reikia 50-70kg veiklios azoto tai reikia trest kaip min 200kg salietros invanot jiems ir kokiom skystom foforo kalio trasom papurkst? :eusa-think:

ir isvis cia yra kas rimtai augina zirnius bando ekspiremintuoja ir gali patirtimi pasidalinti ar ne :icon-evil:

nes kad pilna pasisakymu darom ta ana o kas kaip kiek ko ir nebezino net nezino ka naudoja nuo ligu :eusa-shifty:

apie pasakniu puvini, tipo beicuot reikia veikliosios medžiagos "tiramo" turinčiais beicais gal kas susiduret :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku pasakyt, pernai ir mano tik po 1 t tebuvo, gal nuo žemės, gal nuo mėnulio.

Lubinus šiemet pasėjau tai žemė buvo kaip pelenai, dulkėjo net technikos nematyt buvo ir po sėjos dar gal dvi savaites nelijo, jau galvojau ką tam lauke atsėt reikės, o kaip susiėmė tai rudenį po 2,5 t pribyrėjo, o kur gera žemė buvo ir šlapiau vos po 1 t pribarškinau, o atrodo viską taip pat darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau kokiu chemikalu, tik kazkaip bijojau klaidingai informuoti...

SIGNUM, siemet tas signum kokia 10 000 lt i bala gavosi..... :( , nes kokius 4 000 skaiciuoju kad atsiemiaus...

2008 kai zirniu staciu po 4-4,5 tonas nuo 23 ha pasikulem tai 500 chemijai ne pinigai....

2009 zirniu tik po 2,5-3 tonas nuo 60 ha..... nes vidury vasaros juos vejai pagulde ir jie jau neatsistojo, ir dar kaip kasmet ju kulimas uzsitese nuo 08 10 iki 09 10 ( 7ha ).

Visiem ankstiniam (pupom lubinam zirniam) po sejos feniksa, atitinkamom normon ispurskem, jis irgi brangus, bet pupu laukuose iki rugsejo vidurio tik pupos ir daugiau nieko nera:)

vijokliu ir keciu kur is saknu isdyge tai nepaeme, aisku agilo varpuciams reikejo..., o visa kita suvalge...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...