Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

On 2018-05-11 at 23:44, gerasukis pranešimas:

Ko čia jaudinatės, pernai purškiau ~2,2litro fenix ant ha, kai buvo 10+ cm jokio efekto jiem nepastebėjau. tuo pačiu ir nuo vabalų imaišęs buvau, nors realiai tokio dydžio žirniams vabalų žala jau būna minimali.

Man įdomiau kokia sankcija būtų jei tarkim deklaravus žalinimui rastu purkštus žirnius?

itariu, kad negautum zalinimo ismokos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , edviuks pranešimas:

2 litrai fenixo ant sudygusiu zirniu 5cm .  Kaip jums siemet ? Mano net neisivaizduoju kodel, bet baigia nudvesti . Kazkodel dideli stresa gavo labai . Vandens dejau po 300ltr . 

Visada su 200litru jokio streso nepastebjau, po 2,6fenixo, buco apie 7-8cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, edviuks pranešimas:

2 litrai fenixo ant sudygusiu zirniu 5cm .  Kaip jums siemet ? Mano net neisivaizduoju kodel, bet baigia nudvesti . Kazkodel dideli stresa gavo labai . Vandens dejau po 300ltr . 

maniskiai nuo 1,5l su 200l vandens irgi sustresavo, ant lapu atsirado geltonu plemu, ir nuo stiebo po viena atsaka dziusta, kur nepurksta tai ir aukstesni, bet tikiosi, kad atsigaus po lietaus matyt sausra tai ytakojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, edviuks pranešimas:

2 litrai fenixo ant sudygusiu zirniu 5cm .  Kaip jums siemet ? Mano net neisivaizduoju kodel, bet baigia nudvesti . Kazkodel dideli stresa gavo labai . Vandens dejau po 300ltr . 

Kodel taip idomu..purskiau 2 ltr 200 vandens pastebimo streso nebuvo..kitam lauke dar plius Fastako,irgi nieko blogo, žirniai nemažiau 5cm buvo..zoles tik gelsta ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...