Jump to content
Povilasss

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

Recommended Posts

prieš 56 minutes , Brukshnys pranešimas:

170 cia garliavoj gaminta? Nes man krastine 146cm plocio lyg tiek kainavo nauja

dagmita vadinasi firma o kur daro ka zinosi  irgi 146 cm kaina buvo 176 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galitumet paziuret ar pas jus ijungus degima tepalo spaudimas rodo lygiai 0 ar siek tiek daugiau? Nes pas mane rodo koki 0,3 bar davikli pakeiciau i nauja. Senas is vis grybavo. Ijungus degima rodydavo 3-4 bar neuzkurtam ir spaudimo lempute nedegdavo. Su nauju davikliu dega lempute neuzkurus. O dirbanciam varikliui rodo 4bar. Gal kokia kalibracija reikia stlikti pakeitus davikli? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, Brukshnys pranešimas:

Jooo. Pazystama situacija. O kokios firmos guolius dejai? Koks kederio platumas? Kiek guoliai visi kainavo? Darbo per akis buvo?:D

Firmos guoliu nezinau emem kokius turejo ir tiek nezinau ne kiek kainavo. Kederio mano 6 m o darbo tai yra sakyciau.  Viska sudejus dviese per pusdieni neapsidirbsi o visos dienos hal ir neprireiktu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, Viliux pranešimas:

Gal kas galitumet paziuret ar pas jus ijungus degima tepalo spaudimas rodo lygiai 0 ar siek tiek daugiau? Nes pas mane rodo koki 0,3 bar davikli pakeiciau i nauja. Senas is vis grybavo. Ijungus degima rodydavo 3-4 bar neuzkurtam ir spaudimo lempute nedegdavo. Su nauju davikliu dega lempute neuzkurus. O dirbanciam varikliui rodo 4bar. Gal kokia kalibracija reikia stlikti pakeitus davikli? 

Pas mane lygiai 0 rodo. O uzkurus per kokias 5 sekundes pakyla iki 6bar

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 20 valandų, tadasjo pranešimas:

180 mokejau garliavoj plastenoje pagaminta. Nieko nepakomentuosiu nes dabar tik idejes, keitem ir guolius visi buvo jau aprudyje. Kederis stovi visada po stogu tik per darbymeti lauke. Nauja juosta 146 cm plocio ewoj 800 + pvm tai ismuso ir saltas prakaitas isgirdus kaina.

Tai pala Lietuviška 180 o ewoje orginalas 800? Skirtumas :icon-eek:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 56 minutes , Brukshnys pranešimas:

Virs grudu elevatoriaus toks dalykelis stovi. Kaip suprantu derlingumo matuokle. Kaio sakot bandyt kalibruot is naujo ar palikt kaip belgo buvo?

IMG_20190712_163933.jpg

Pernai emem lauk ir pridavem instancijom dar nemokamai, siemet tas jau kainuotu apie 1000 eur. Nesikolik niekam ir mesk lauk, toks butu patarimas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 32 minutes , tadasjo pranešimas:

Pernai emem lauk ir pridavem instancijom dar nemokamai, siemet tas jau kainuotu apie 1000 eur. Nesikolik niekam ir mesk lauk, toks butu patarimas

Buvau isitikines kad cia neoriginalus :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Brukshnys pranešimas:

Virs grudu elevatoriaus toks dalykelis stovi. Kaip suprantu derlingumo matuokle. Kaio sakot bandyt kalibruot is naujo ar palikt kaip belgo buvo?

IMG_20190712_163933.jpg

Jeigu veikia nieko nedaryk  lai dirba savo darba ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, Vilius pranešimas:

Jeigu veikia nieko nedaryk  lai dirba savo darba ir tiek

Bet nera ir jokiu radiacijos ispejimu ir t.t. nes buvau mates kur ant elevatoriaus lipdukai budavo radiacijos. 

Kompo duomenys rode ankstesni kulima belgo tai rapso 60ha po 7t/ha. Tai tik baltas pavydas apeme :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-07-11 at 23:29, Viliux pranešimas:

Užkurus užgesinus po valandos rodė dar slėgi. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...