Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

prieš 27 minutes , Halkasss pranešimas:

Gal kam esa taip buve kad pjaunamoji bekuliant nusileidzia ir nebepakelia, slegis truputi sukyla bet nekelia, lenktuvus pabandzius pakelt jie irgi nukrent, pastovejus kokia valanda prasidirba ir vel kilojasi viskas. Kas gali but?

lygiai tas pats buvo man pries keles dienas tik as uzgesinau ir iskart uzvedziau ir dingo visos bedos ,greiciausiai koks voztuvelis buvo pastriges

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-24 at 19:40, Viliux pranešimas:

Gal kas esat pirke dalgi 6m kederiui? Kur geriausia kaina? Ar tik pas dileri galima isigyti? 

Man kai reikėjo, tai daug variantu ieškojau. Finale pigiausiai gavosi pirkti Laverdos dalgį, pasikeisti pakote ir viskas tiko. Žingsnis gal šiek tiek pabeges buvo paciam gale, bet viskas tvarkoje. Senos Laverdos dalgis is ewos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Halkasss pranešimas:

Veikia, anksciau uzeidavo kad neuztenka slegio pakelt bet atausinus vel veikdavo, o dabar kaip nuleidau pjaunama, norejo kaip ir kelt bet neiveike, dabar visai nei slegis nebekyla. Lenktuvu irgi nei kelia nei stumdo. Vairas, variatorius veikia, vaziuoja irgi gerai. Kame reples?

Dar turetu ir sraiges ispylimo neatlengti. Man budavo tai veikia tai ne. As nuo Hy.delay modulio nuemiau fyske supurskiau su kontaktiniu ir bedos dingo. Imetu foto. 

image.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Halkasss pranešimas:

Veikia, anksciau uzeidavo kad neuztenka slegio pakelt bet atausinus vel veikdavo, o dabar kaip nuleidau pjaunama, norejo kaip ir kelt bet neiveike, dabar visai nei slegis nebekyla. Lenktuvu irgi nei kelia nei stumdo. Vairas, variatorius veikia, vaziuoja irgi gerai. Kame reples?

greiciausiai voztuvelis koks pastrigo man taip pat buvo bet uzgesinus ir iskart uzvedus vel veike

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Halkasss pranešimas:

Apsirikau, geltona uzklijuota. Tokspat numeris bet jau maniskis matyt bus nebeorginalas nes ner daugiau jokiu uzrasu tik numeris.

Gal kas aplinkui turi panasu kombaina? Butu protinga issiimti nusivezti ir ideti paprasius pas kita. Tada aisku ar modulis kaltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...