Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

On 2017-08-09 at 23:01, Viliux pranešimas:

Gal kas zinot ar bake yra sietelis, nes nzn ka daryr visus filtrus pakeiciau atstoinika isvaliau i baka slangute prapuciau. Bet kombainas vis uzeina ir pradeda dusauti...

Pas mus pernai metais lygiai tas pats buvo, tai siemet valem pries sezona visa baka buvom nusieme. Siemet buvo vel pradeje tai numovem slangute ir prabedem su siaudu tai dabar vel viskas gerai. Sietelio lyg ir nera ten.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu beda, kazkas su hidraulika negerai. labai skaudziai ir staigiai leidzia ir kelia kederi ( dauzosi viskas tokiu staigumu) net kombainas siubuoja. Galvoju, kd su tuo kazkaip susijusi beda yra ir tai kad nesilaiko kederis pakeltas ilgai, per laika nukrenta ir isjungtam ir dirbanciam.  Ir nuo to dauzymosi daznai kederio pakelimo cilindru salnikus pramusa. Gal turit kokiu patarimu? Dekui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-11 at 10:17, Donce55 pranešimas:

Pas mus pernai metais lygiai tas pats buvo, tai siemet valem pries sezona visa baka buvom nusieme. Siemet buvo vel pradeje tai numovem slangute ir prabedem su siaudu tai dabar vel viskas gerai. Sietelio lyg ir nera ten.

 

Buvo pries tris metus klasui, keturi bunkeriai, ir dusta.Kalta buvo bako probke, pragrezem plona skylute ir pasibaige bedos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tusti hidroakumuliatoriai

Prieš 4 valandų, Noraginis pranešimas:

turiu beda, kazkas su hidraulika negerai. labai skaudziai ir staigiai leidzia ir kelia kederi ( dauzosi viskas tokiu staigumu) net kombainas siubuoja. Galvoju, kd su tuo kazkaip susijusi beda yra ir tai kad nesilaiko kederis pakeltas ilgai, per laika nukrenta ir isjungtam ir dirbanciam.  Ir nuo to dauzymosi daznai kederio pakelimo cilindru salnikus pramusa. Gal turit kokiu patarimu? Dekui.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, rapsas pranešimas:

o kuri juosta, man buvo krastine. prasuko asele ir nebesisuko. Tai teko ir velena pirkt ir asele kuri jungia tuos velenus nes ismalta buvo.

 

30 minutes ago, rapsas pranešimas:

o kuri juosta, man buvo krastine. prasuko asele ir nebesisuko. Tai teko ir velena pirkt ir asele kuri jungia tuos velenus nes ismalta buvo.

Krastine ir man nustojo suktis desines puses. Is kur pirkot dalis ir ar brangios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/13/2017 at 08:47, Noraginis pranešimas:

o kur yra tokia knopke?

tarp visu knopkiu. pas mane ant jos nieko nenupiesta - jei ijungi, tai leidzia labai greit (patogu kai reiki apjaunama uzsikabint), bet kai uzsikabini, tai pjaunamoji kirviu zemyn eina. Kokioj vietoj turi but nzn, nes as viska isardes buvau kai kilimeli kabinoj keiciau - tai knopkes paskui susidejau kaip paciam patogiau pasirode. Jei mf be navarotu, tai bus vienintele knopke kuri neaisku ka daro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/13/2017 at 11:30, rapsas pranešimas:

As kazkada buvau domejesis apie ju pildyma, tai ten lyg ir pats pildymas neproblema, bet turi zinoti kiek ten baru turi buti. o kur ta info gauti apie barus tai neisivaizduoju.

kazkur 50- 70 bar turi but, kad amortizuotu. Pakeltai pjaunamai pas mane 100 rodo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Juozukas pranešimas:

Kaip manot, kartais sunkiai kelia kederi, kartais normaliai, pakelus po biski nusileisdineja, manau cilindrus reikia ziuret? Siaip visa kita hidraulika gerai veikia.

voztuva pjaunamosios manau reik ziuret (siap ju yra 2, vienas greitam nuleidimui, kitas letam), reikia schema paziuret ir pagalvot kame malkos. As nezinau, ar keliant jungia abu voztuvus, ar tik kuri viena. cilindrai vienpusiai, tai jie ne prie ko.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...