Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

as uzsisakiau viena ju, kaip bus papasakosiu rudeni, o shiaip man tai jis patinka, paprastas ir pigus traktorius, beja gali imti lamborgini, nes is esmes tai tas pats traktorius tik spalva kita, galingieji tiek vieni tiek kiti rinkti vokietijoje is kaip sako tiekejai, vokishku mazgu, kaip yra is tiesu nezinau, permazai domejausi.

na bet pasikartosiu dar karta kad uz tokia kaina tai nelabai gali buti konkurentu jiems, tikiuosi , kad kokybes ir kainos santykis bus labai kokybes naudai. kiek maciau lyg ir nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus turi du agroton k-120. Vienam su ventiliatoriumi problemu buvo. o taip daugiau nieko. Kaip supratau mazesnio galingumo yra renkami Italijoje. Siais metais pasirode nauji modeliai su tier III varikliais. Pastebejau, kad pas traktorius yra darbiniui velenui skirti 540e ir 1000e greiciai. Su ekonominiu variantu manau cia gal ant lengvesniu darbu daugiau, kaip pavyzdziui butu zoles pjovimas, purskimas, barstymas trasu ar kaip :icon-confused::Ir kuro traktorius turetu deginti maziau. Beje, K serijai maksimalus greitis yra 50km/h, bet nera priekinio tilto amortizacijos, gal nebereikalo gamintojai jos nenumate? Berods varikliai gali dirbti ant 100% biodyzelino, jei dyzelio kainos suoliais taip aukstyn kils, teks alieju spausti :( ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkom pries pora metu df dx 90, 82 gamybos, buvo 10300 val. Per pora metu pradirbom dar 1100 valandu, pagrinde vezant ir kraunant rulius su frontaliniu. Tai apart sankabos disko didesniu problemu nebuvo, o perkrovas mate pastoviai, rulonus tokius krovem, kad galas kildavo, na ir nieko :) Tikrai geras trakotiukas, kito df tikrai nebijotume pirkt :) biski su tevu bludjom ir metem virve tarp to senolio ir musu naujojo jd 6420. Tai nors ir su 600 ir 540 padangom jd nieko nepadare, sulindom abu y zeme ir tiek, tik dj maziau. Sunkus tas bajurybe df, tai tempia gerai :) ant lb kieto grunto gal kitaip butu. Na tik tiek, kad tie 90 ag biski mazokai tai masei. Jau su didesne priekaba prisviles eina..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100% chlamas.Ko tik jam nebuvo,6500mh Žiedu nebėra,alyvą ryja.Serviso iš viso nerasta,tai lyg kazkur Kaune kapitalini motorui dare.Beje,kas tuokart pirko DF is kesko,tai ne vienam jau pirmais metais kantrybe baigesi ir atidave juos atgal.

Bent vidurio Lietuvoj tie traktoriai ilgam DF reputacija sugadino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100% chlamas.Ko tik jam nebuvo,6500mh Žiedu nebėra,alyvą ryja.Serviso iš viso nerasta,tai lyg kazkur Kaune kapitalini motorui dare.Beje,kas tuokart pirko DF is kesko,tai ne vienam jau pirmais metais kantrybe baigesi ir atidave juos atgal.

Bent vidurio Lietuvoj tie traktoriai ilgam DF reputacija sugadino.

Manau dabar nauju DF traktoriu kokybe turetu buti geresne. Forume kazkas minejo, kad vienam is agrotronu uzkurti variklio negalejo berods del kuro nusedimo ar kazkas panasaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena,kai pats turi,ar bent dirbi su juo ir visai kita,kai kaimynas turi.Aš tokio neturiu ir nedirbu,tad geriau patylėsiu,kad visiem ramiau būtų.

Parašiau tiek,kiek man pasakojo jo savininkas.O jis šituo daiktu labai nepatenkintas.

Patikėk tu manim,jei kas iš forumo narių ir turi kažką panašaus,tai labai abejoju,kad parašytų kaip ir kas.Tokie jau mes lietuviai.

Aišku būtų gerai,jei aš klystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena,kai pats turi,ar bent dirbi su juo ir visai kita,kai kaimynas turi.Aš tokio neturiu ir nedirbu,tad geriau patylėsiu,kad visiem ramiau būtų.

Parašiau tiek,kiek man pasakojo jo savininkas.O jis šituo daiktu labai nepatenkintas.

Patikėk tu manim,jei kas iš forumo narių ir turi kažką panašaus,tai labai abejoju,kad parašytų kaip ir kas.Tokie jau mes lietuviai.

Aišku būtų gerai,jei aš klystu.

manu kad forumiečiai ne tokie :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasonej stambus ukininkas turi 235, jau treti metai, kokiu nusiskundimu, net su jd lygina...

Tas,apie kurį rašiau turi keliolika JD (savaeigių),vieną DF (kad jį kur,pasak jo) ir vieną fendt'ą.

Na su fendt,o juo labiau su JD jis tikrai nesiryžtų lygint Deutz fahr'o

Kai paklausiau,kaip jam naujasis Fendt'as,tai tepasakė,kad ten nieko stebuklingo ir,kad bent servisas normaliai dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirba jis, o ne tu :)

uztat ir vargo nemato, as su mtz irgi 10 metu dirbau ir nemaciau vargo, tarpkitko mtz 1025, kaip tik tas kuri visi keikia susiriete, o man jis nebuvo nei sykio pabires, nezinau ka tai reishkia, bet man jis geras, tai gal ir tam kur dirba su jd tas pats, o paciam kaip? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirba jis, o ne tu :)

uztat ir vargo nemato, as su mtz irgi 10 metu dirbau ir nemaciau vargo, tarpkitko mtz 1025, kaip tik tas kuri visi keikia susiriete, o man jis nebuvo nei sykio pabires, nezinau ka tai reishkia, bet man jis geras, tai gal ir tam kur dirba su jd tas pats, o paciam kaip? :)

As pats 9 metus su 820 dirbau ir nesiskundziau,tikrai geras traktorius buvo.Apie dabartini savo jd papasakosiu po metu,kol kas vaziuoja,nebyra.Daugiau kazka apie ji parasyt siuo metu negaliu.

Kadangi daugiau patirties neturiu,tai ir parasiau kitu zmoniu pastebejimus.Nekeikia jis ir fendt'o,bet kad ten butu kazkas tokio,isskyrus deze,tai nerado.Aisku,mano manymu,ipratitimas prie vienos markes taip pat savo daro :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...