Jump to content

Recommended Posts

prieš 41 minutes , MV ūkis pranešimas:

Pranešk kaip ilgai pavyks išlaikyt be rūdžių, mano po antro sezono jau prasimušė rūdys, plaunama kiekvieną tręšimo dieną buvo, ir dar kai atvežė buvo atvirkščiai pajungta pakraščių sistema iš gamyklos, teko laidus apkeist vietom, sekanti barstyklė bus kito gamintojo :icon-twisted:

Tai čia jau trečias sezonas. :) yra atsiradę  židinukų:) bet kai turejom amazone nepasakyciau kad greiciau rudija si, bet bedu ir man buvo (po ziemos kompas atsake nebuvau y kambary atsineses)  :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano be kompo, normą gana gerai pavyksta nusistatyt tas joje patinka, jei ne tos rūdys :D pas mane net vidury skardos kur jokio varžto nėra pakilę jau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-19 at 21:37, Gedukas pranešimas:

gal kas dirba su kverneland exacta cl-ew,kažkaip nesusitvarkau su darbiniu pločiu. nerandu tinkamos padėties ant kurios raides tinkamai subertu sufata Granmaxo

dabar jau ir as galiu pasakyti, kad nesuberia. reikia keisti mentes butent sitam sulfatui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

dabar jau ir as galiu pasakyti, kad nesuberia. reikia keisti mentes butent sitam sulfatui

Kiek technologines ir iki kiek numeta? Mentes kokios? Pas mane tl modelis, 20metru, bet mentes gal tas pats 285? As beriu granmaxa ir iki kitu veziu (20m i viena puse) turetu numest granules, bet ju yra vos viena kita, salietra beriant daugiau buna daskridusiu, bet pernai tikrinau  su kalibravimo loveliais tolygumas buvo geras

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes , Minduksx pranešimas:

Kiek technologines ir iki kiek numeta? Mentes kokios? Pas mane tl modelis, 20metru, bet mentes gal tas pats 285? As beriu granmaxa ir iki kitu veziu (20m i viena puse) turetu numest granules, bet ju yra vos viena kita, salietra beriant daugiau buna daskridusiu, bet pernai tikrinau  su kalibravimo loveliais tolygumas buvo geras

285, 235, 185. TL modelio mentės kitokios. Kad subertų normaliai ,reikia ant cl dėti mentis 285, 185, 285

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Mh pas mane visos vienodos 285. Šiaip ta sulfata idealiai tolygiai kad isbertu nustatyt nėjo, tas pats su lvagro NS trasa, dėl granulių formos manau

bėda yra to sulfato svoris. mesk plunksna, ar toli numesi. aš į kompą suvedinėju pagal faktą ir tada pritaiko barstyklė artimiausią trąšą pagal fizines savybes. To sulfato tankis viso labo 0.86

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pas mane cl ew problemu su tolygumu nebuvo ka nustatai ta ir numeta iki sekanciu veziu vidurio. granmax pernai beriau gal rasiu ant kurios raides buvo.

barstykles kampa ziurek,

teisinga raide parink

ir menciu apsukas turetu buti apie 800-850

tieas as 20metru beriu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš kelis metus su lt sulfatu irgi turėjau problemų numest 24m. Viskas jau ant max buvo sustatyta tai geriausiu atveju 20-22m numesdavo. Po to karto tik pl sulfatą naudojam. Kuhn barstyklė.

Dabar kitas barstytuvas, gal tas ir numestų tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

pas mane cl ew problemu su tolygumu nebuvo ka nustatai ta ir numeta iki sekanciu veziu vidurio. granmax pernai beriau gal rasiu ant kurios raides buvo.

barstykles kampa ziurek,

teisinga raide parink

ir menciu apsukas turetu buti apie 800-850

tieas as 20metru beriu

Apsukos 840, raidę R, pernai tikrinau su loveliais viskas nrml buvo, šiemet netikrinau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, Minduksx pranešimas:

Apsukos 840, raidę R, pernai tikrinau su loveliais viskas nrml buvo, šiemet netikrinau

Man programa rodė R raidę (Teisybės dėlei, programa ir barstytuvo kompas tą patį rodė), 8 laipsniai ir raudonai parašyta viršuje "use extra vane set" , tai man viskas kaip ir aišku, tiesiog fiziškai negalėjau suberti. Prasikošiau ant 600 pto, gal bus biški geriau. Matysim sulfato poveikį, ar labai dryžuoti bus :D

bet daugiau 24 m vargu, ar ir tl numestu kokybiskai. O šiaip pasikartosiu, labai lengva trąša. lengva ir gana didelė, sukelianti didelį pasipriešinimą, tai čia tiesiog fizika..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagal manualą, dideliems pločiams nebutinas trikampis vaizdas (iki sekančios vėžės) ,toleruoja ir trapeciją. Čia jau reikėtų su lekštėmis tikrinti. Tik, va, kas yra didelis plotis, tai nerašo. 

Taip, granmax sulfatas lengvas, kampuotas ir, ypač šiemet, dulka be proto. 

Bet iš kitos pusės, pvz salietra prancuziška LAT, sveria tuos pačius 0,86, visos granulės pasilieka ant antro sieto. O kampas 0 laipsnių, raidė I ir numeta be problemų. Tiesa, jokių dulkių. 

Bet dar kartą pasakysiu, kuo toliau, tuo mažiau tom raidėm pasitikiu. Važiuojant kampu į pagražą, sumažina plotį 6 metrais, o raidė tik per vieną pasikeičia. 4 metrų susiaurinimas raidės nekeičia. Tai kaip suprasti? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nepamenu milimetrų, bet perbyra tik per pirmą. Nuo apačios žiūrint 0-0-100-0. Stambi, vienoda granulė, bet lengva. 

Kompe ir appse šita trąša yra, tik ten svoris 0,91 ir 0-50-50-0.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-27 at 17:51, Vylukas pranešimas:

Apsukos 950, raidė B kampas 4. Nedameta. O programa siūlo 950,raidę I ir kampą 0. 

Bet, įtariu, kad labai blogai nebus. 

Kas kiek technologinės? Pagal apsukas tai 24m turėtų būt. Trapecija sudengimas eina kai vėžes plačiau nei 24m, instrukcijoje yra labai aiškiai parodyta.

Kazkodel apverte notraukas, paskutine foto ka pavyko normaliausia gauti. Frakcija 0x55x45x0, panasiausia trasa Vinazote 19proc. N FCA fertilisants, 840apsuku, 0 laispniu, 75cm virs augalo, Raide R, technologines 20m, suberia tokiu tolygumu kas matosi askutinej foto.

Pvz agrochema salietra 1l- 1.06kg, frakcija 5x90x5x0, parenka panasiausia Nitram CF fertilisers, 840aps. 0 laipnsiu, 75cm virs augalu, raide K, nuotraukos neturiu bet isberia idealiai tolygiai. Kiek trasu bandziau, kali, amofosa, parinkta panasi trasa atitiko, ir nieko nereikejo keist

20190402_093203.jpg

20190402_094629.jpg

20190402_095452.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man ant 20m sulfatas visais metais buna L raba M

uzpernai buvo savaitgalis pasibaige granmax sulfatas norejosi pasibaigt ir nusiplaut. pas kaimyna pasiskolinau yra sulfata nieko nekeiciau barstykleje. tai kaip zebras tie laukai paliko. truko geru 4-5 metru iki sekanciu veziu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-27 at 19:44, Vylukas pranešimas:

Pagal manualą, dideliems pločiams nebutinas trikampis vaizdas (iki sekančios vėžės) ,toleruoja ir trapeciją. Čia jau reikėtų su lekštėmis tikrinti. Tik, va, kas yra didelis plotis, tai nerašo. 

Taip, granmax sulfatas lengvas, kampuotas ir, ypač šiemet, dulka be proto. 

Bet iš kitos pusės, pvz salietra prancuziška LAT, sveria tuos pačius 0,86, visos granulės pasilieka ant antro sieto. O kampas 0 laipsnių, raidė I ir numeta be problemų. Tiesa, jokių dulkių. 

Bet dar kartą pasakysiu, kuo toliau, tuo mažiau tom raidėm pasitikiu. Važiuojant kampu į pagražą, sumažina plotį 6 metrais, o raidė tik per vieną pasikeičia. 4 metrų susiaurinimas raidės nekeičia. Tai kaip suprasti? 

Pritariu, kad šiemet granmax sulfatas dulka beproto ... čiut ne toks vaizdas buvo, kad granuliuotas kalkes bertume

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Ukmin pranešimas:

Pritariu, kad šiemet granmax sulfatas dulka beproto ... čiut ne toks vaizdas buvo, kad granuliuotas kalkes bertume

Pritariu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

man ant 20m sulfatas visais metais buna L raba M

uzpernai buvo savaitgalis pasibaige granmax sulfatas norejosi pasibaigt ir nusiplaut. pas kaimyna pasiskolinau yra sulfata nieko nekeiciau barstykleje. tai kaip zebras tie laukai paliko. truko geru 4-5 metru iki sekanciu veziu

Yara sulfata skolinais? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-28 at 08:53, Minduksx pranešimas:

Kas kiek technologinės? Pagal apsukas tai 24m turėtų būt. Trapecija sudengimas eina kai vėžes plačiau nei 24m, instrukcijoje yra labai aiškiai parodyta.

Kazkodel apverte notraukas, paskutine foto ka pavyko normaliausia gauti. Frakcija 0x55x45x0, panasiausia trasa Vinazote 19proc. N FCA fertilisants, 840apsuku, 0 laispniu, 75cm virs augalo, Raide R, technologines 20m, suberia tokiu tolygumu kas matosi askutinej foto.

Pvz agrochema salietra 1l- 1.06kg, frakcija 5x90x5x0, parenka panasiausia Nitram CF fertilisers, 840aps. 0 laipnsiu, 75cm virs augalu, raide K, nuotraukos neturiu bet isberia idealiai tolygiai. Kiek trasu bandziau, kali, amofosa, parinkta panasi trasa atitiko, ir nieko nereikejo keist

20190402_093203.jpg

20190402_094629.jpg

20190402_095452.jpg

Aš manau, kad nėra ko išradinėti dviračio, kaip ir parodė tavo praktinis bandymas, geriausiai beria su gamintojo nustatymais. Mano tai išbėre varpo forma, bet maža norma, tai daug galvos nesuku, ant vasarojaus normaliai išsibersiu, nusipirkau papildomas mentes

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...