Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

Prieš 4 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Nesigailiu turėdamas kvernelanda. Tik mano dar gana parastas, bet pilnai pakanka kol kintama nebarstom. CL-EW turi svarstykles norma pats reguliuoja nuo greičio.

Jei ne paslaptis, kiek kainavo? Mano Sulky, irgi taip pat su svarstyklem, dirbo gerai, bet barstė tik normą pagal greitį (kol nesugedo). Kainavo apie 13k 2017m. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, nts519 pranešimas:

Verta ziureti i Kverneland trestuvus? planuose 3 tonu su geospread sistema (modeliu nemoku), kaip draugautu su muller Comfort terminalu (sekciju kontrole yra) ? Ar verciau kazka kito pasiziureti? ;) 

turėtų veikti lygtais su muller sekcijų kontrolė. jeigu tinka naudotas, parašyk man, atsiųsiu info iš kur įsigyti tikrai geros būklės.

image.thumb.png.85773fe0e068de4a8710ebd5909752ed.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

Tai be svarstyklių ir dirbi? Ką pardavėjas?

Taip. Sugedo pultelis (jau antras, pirmajį garantinis pakeitė paleidimo dieną). Po garantinio pultelis 600+pvm. Kol kas nekyla ranka. Pirkau su svarstyklėm su mintim į ateitį, nes iki pilnos technologijos reik laukus susitvarkyt tinkamai. Dirbu dabar be kompų, nes CAN BUS ryšio nemoku nuskaityt, reiks į VGTU pas dėstytojus kada sugrįžt pagalbos prašyt. Dabar pasidariau savo pultelį, paprastą sklendžių valdymą per rėles. Tam kartui užtenka, tręšimo ne daug. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Eduardas pranešimas:

Taip. Sugedo pultelis (jau antras, pirmajį garantinis pakeitė paleidimo dieną). Po garantinio pultelis 600+pvm. Kol kas nekyla ranka. Pirkau su svarstyklėm su mintim į ateitį, nes iki pilnos technologijos reik laukus susitvarkyt tinkamai. Dirbu dabar be kompų, nes CAN BUS ryšio nemoku nuskaityt, reiks į VGTU pas dėstytojus kada sugrįžt pagalbos prašyt. Dabar pasidariau savo pultelį, paprastą sklendžių valdymą per rėles. Tam kartui užtenka, tręšimo ne daug. 

Nebandei tvarkyti pulto? Dažniausiai gedimai nebūna toki ir dideli bei brangūs lyginant su naujo pirkimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Martynas.K pranešimas:

Nebandei tvarkyti pulto? Dažniausiai gedimai nebūna toki ir dideli bei brangūs lyginant su naujo pirkimu

Bandžiau, bet ten ne šiaip pultelis, bet kaip atskiras kompiuteris turi savo čipą ir bendrauja su pagr. kompu canbus protokolu. Su canbus nesu dirbęs, tai negaliu nuskaityt kodel pūliuoja pultelis, o gal net kompas. Visos elektronikos taisyklos tuo irgi neužsiima. Elektrinė dalis pultelio tvarkoj, čia kažkas programoj. Tvarkysiu rimčiau, bet kada vėliau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu Dotnuva pasiule TLX geospread pilna.. el. tentas, 24 sekcijos, telus pro ekranas.. 

Norejau jungti ant savo Comfort terminalo, bet sake kad sekcijos gali ne taip graziai veikti.. o kaina ne tiek ir daug brangiau, plius pajungciau savo Agrio Napa ant to Tellus pro.. 

Gal kas isomatch farmcentre naudojat? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Gunia pranešimas:

Jau pasidariai? Mane irgi domina tas dalykas..manau jei lankstyti tai 2mm turetu uztekti.  

Dariaus iš jūrines fanieros 9 mm keturius sezonus pas mane atvažinėjo dabar pas kita gaspadoriu tarnauja toliau.kampuose su kampuočiu prisukau ir dar dvi ilgąsias kraštines perviduri kad tvirčiau būtų kampuočiu prisukau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, grazbek pranešimas:

Dariaus iš jūrines fanieros 9 mm keturius sezonus pas mane atvažinėjo dabar pas kita gaspadoriu tarnauja toliau.kampuose su kampuočiu prisukau ir dar dvi ilgąsias kraštines perviduri kad tvirčiau būtų kampuočiu prisukau.

9mm ??:D pats barstytuvas is 2,5mm. . 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gunia pranešimas:

Sakykim barstytuvas rašo 2000ltr talpos, tai salietros turetu tilpti virš 3 tonų..nes tankis salietros 1,7. .. ar ne taip skaiciuoju?

Ne taip skaičiuoji. Realiai i 2000ltr nelabai ir tilps 2t trašų o apie 3t patyliu. Kolega i nauja za-v 3200 sutalpina 3t ir šiek tiek lieka vietos kai barstytuvo dėžė plati tada galima sutalpint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...