Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

prieš 17 minutes , MBLORINSER pranešimas:

O ar yra kas turejo bogbale ir vel nusipirko.

Tai atsakytu i daug klausimu.

as kiek zinau visi jau nebeziurejo i ta puse.

Dešimt metų dirbau su bogballe L1 base, pernai rudenį vėl nusipirkau naują Bogballe (2 t)...per dešimt metų tik kelis laikiklius ten tokius plastmasinius pakeičiau. Senasis bogballe ėjo kaip laikrodukas, tik trąšos ir vanduo :))) patiko dažymo kokybė, jei kur netyčia nubrauki, tai yra dažų buteliukas galima užtaisyt, dar ir db geram stovyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sud.. kruva ta bogbale, pries 11 m pirkta m2w. Svarstykles ( labai tikslios) ir visi kiti to meto pribombasai. 3-5 tonas istresus, nebeatskirsi, rauch ar bogbale:) Kiekvienais metais arba kas antrais reikia pastoviai  keisti lėksciu guolius, (juokingi tokioje tokioje vietoje),priziurima gerai, bet aisku nuo rudziu nepabegsi... didziausias minusas tai trasu malimas. Apibendrinant geriau ieskokis kazko kito, antra kart kaip Linas sake tikrai nepirkciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Tadusia.L pranešimas:

O kaip su Raunch? Ir apie juos klausiau :) raunch yra 935 Q MDS. gero stovio už prieinamą kainą.

Turėjau būtent tokį,tai tikrai geras barstytuvas,bet vienas bet,kol barsčiau 12m viskas ok,bet atėjo laikas pasikeist purkštuvą. Nu ką su standartinėm mentelėm meta iki 18m.komplekte buvo dar 2,kiekvienam diskui po vieną iki 24m,ivabaltės vadyba itikino,kad sutręš gerai ir iki 24m,uždėjus po vieną ilgesnę mentęlę ,nors diskai tai maži ir šitam modeliui didesnių neuždėsi.Nu ir ką,nusipirkom purkštuvą 24m,tai bartytuvo niekaip nėjo sureguliuot,kad bertų 24m arba nesumeta,arba nėra tolygumo,tai tais metais laukai dryžuoti buvo ir nieko nėjo padaryt teko keist barstelką.Kaimynas su tokiu pat ant 20m barstė tai dar dar ir tai nestebuklas,o jei galvoji kada vėliau purkštuvą ant didesnio nei 20m pločio keist,tai gerai pagalvok ar verta tau tą MDS pirkt,jei patinka rauch ir piniginė neša,pasieškok rauch axis modelio,ten jau kitas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, kad pagal pinigine visi blogi tik išeina... :D Jei nesumeta tai labai blogai, ten pažystamas man siūlė tai sakė gerai viskas tai dabar nebežinau ar blogas pažystamas ar tiesiog jam ale gerai būdavo :)  už mano pinigus pasirinkimas nekoks, bet tada jau geriau boogbale kuris kazkiek trupina trąšas nei išvis jų nedameta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Vilius pranešimas:

Tik amazone arba rauch-kuhn 

raunch- kuhn   1221 mds (lyg tikslius skaicius nurodžiau) turi kaimynas buvau pasiskolines šiam rudeniui barstyt tai viskas kaip ir normaliai, bet po barstymo irgi visas trašom apsinešes buvo (gal pačių trąšų kokybė prastesnė pasitaikė sunku pasakyt), bet kad visi jie daužo kiek mačiau. Internete pilna video ir su amazonem kur nesimato kokios spalvos, tai čia nemažai nuo trąšų matyt priklauso ir nuo nubarstyto kiekio. Nes jei barstai 50 ha ir 350 a tai matomai ir viazdas skiresi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mėnesio bėgį tikriausiai pardavinėsiu savo Amazone ZAM 1500, be kompo be nieko, 2012 metų lygtais. Beriu dabar 24 m. 

Prieš tai turėjau Bogbale dz-trend, tai man vargas su ja buvo. Neskaitant traktoriaus ir barstyklės baltos nuo malimo, kaip kažkas minėjo, pasikeisdavo vis norma, birėjo maišytuvų guoliukai, galiausiai reduktorus pabiro ir suvargau kol sutaisiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, Tadusia.L pranešimas:

Tai va, kad pagal pinigine visi blogi tik išeina... :D Jei nesumeta tai labai blogai, ten pažystamas man siūlė tai sakė gerai viskas tai dabar nebežinau ar blogas pažystamas ar tiesiog jam ale gerai būdavo :)  už mano pinigus pasirinkimas nekoks, bet tada jau geriau boogbale kuris kazkiek trupina trąšas nei išvis jų nedameta.

Kaip suprantau naujas lenkiškas išbrauktas iš sarašo.Man irgi teko panašią dilemą spręst.Pinigų kiekis buvo labai ribotas.Naujas lenkas neviliojo,iš dėvėtų brendų irgi padoraus nieko neradau  už tiek pinigų kiek galėjau skirt.Benaršant internete užkliuvo už akių nauji turkiški Donder,tipo amazones kopija.Nuvarėm apžiūrėt,patiko nu ir nupirkom.2500l su tentu,su limiteriu,su purvasaugiais,su diskais iki 36m,hidro uždarymas-atidarymas bunkerio apačia iš neržaveikos  gavosi 3000 su trupučiu europinių.Nu ką galiu pasakyt po pirmo sezono,barsto puikiai,norma nesunku pagaut pagal instrukciją,trašų labai nemala,vienas minusas tai dažymo kokybė ne kažką,iki amazonės dažymo kokybės dar toli,toli,bet tai ir iki amazonės naujos kainos toli toli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-14 at 09:27, tadasg pranešimas:

Rauch, Kuhn likus prie kardano kaina ženkliai pamažėjo iki 16k eur. O kvernelandas įdomus daiktas, ale rinkoje vientelis vos ne ideliai suberiantis pakraščius ir trikampius per visą bėrimo plotą. Nes kiti gamintojai mažindami bėrimo plotį, mažina ir trąšų normą. O Kvernelandas tipo išlaiko tą patį kiekį trąšų. Bet kvernelando kaina skaudoka 20k su gps. 

Man atrodo, kad hidro nevertas tiek pinigų, bent jau mano atveju. Aš pasidomėčiau dar Sulky Econovus naujuoju. Jie vieninteliai kol kas man patvirtino ir įrodė (su kaikuriais niuansais) dėl trešimo tikslumo pagal žemėlapius. Jų barstytuvas gali numesti skirtingas normas į skirtingas puses. Ko nepadaro kiti (veda vidurki). Rauch/Kuhn teoriškai turi galimybe tą daryti, bet negavau įrodymų. Jie valdo atskirai sklendes užsikimšimo variantu ar tarkim kai vienoje pusėje sausos, o kitoje drėgnos trąšos. Bet ar skaičiuoja skirtinga normą į atskiras puses pagal žemėlapius nepatvirtino šiai dienai. O kas dėl hidro varikliu...kad tiksliau tai faktas, bet nemanau jog atsipirktu. Jei kardaninės išviso nedarinėtų sekcijų, tada taip, atsipirktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , extrymazs pranešimas:

Man atrodo, kad hidro nevertas tiek pinigų, bent jau mano atveju. Aš pasidomėčiau dar Sulky Econovus naujuoju. Jie vieninteliai kol kas man patvirtino ir įrodė (su kaikuriais niuansais) dėl trešimo tikslumo pagal žemėlapius. Jų barstytuvas gali numesti skirtingas normas į skirtingas puses. Ko nepadaro kiti (veda vidurki). Rauch/Kuhn teoriškai turi galimybe tą daryti, bet negavau įrodymų. Jie valdo atskirai sklendes užsikimšimo variantu ar tarkim kai vienoje pusėje sausos, o kitoje drėgnos trąšos. Bet ar skaičiuoja skirtinga normą į atskiras puses pagal žemėlapius nepatvirtino šiai dienai. O kas dėl hidro varikliu...kad tiksliau tai faktas, bet nemanau jog atsipirktu. Jei kardaninės išviso nedarinėtų sekcijų, tada taip, atsipirktu.

Norint idealaus numetimo ir sudengimo, kardaninei tiek galuose tiek važiuojant lauku pastovei reikia vienodų apsukų, o hydro pavara tą išsprendžia bet kokiam traktoriui. Man hydro nereikia, kadangi kabinsis ant Fendt o jis palaiko pastovų darbinio sūkių skaičių. 

Sulky nenoriu dėl tam tikrų niuansų, tad nei kainos neklausiau nei giliau kapsčiaus. 

O kaip Kvernelandas, Amazone tą dalyką padaro? kaip ir Sulky? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎-‎01‎-‎13 at 13:55, Tadusia.L pranešimas:

raunch- kuhn   1221 mds (lyg tikslius skaicius nurodžiau) turi kaimynas buvau pasiskolines šiam rudeniui barstyt tai viskas kaip ir normaliai, bet po barstymo irgi visas trašom apsinešes buvo (gal pačių trąšų kokybė prastesnė pasitaikė sunku pasakyt), bet kad visi jie daužo kiek mačiau. Internete pilna video ir su amazonem kur nesimato kokios spalvos, tai čia nemažai nuo trąšų matyt priklauso ir nuo nubarstyto kiekio. Nes jei barstai 50 ha ir 350 a tai matomai ir viazdas skiresi.

Amazone su SBS sistema beria trąšas skaityk į disko centrą, todėl negali daužyti. Problema visai kitame. Jei sudyla mentelės, išsibanguoja arba prakiūra, tada ir prasideda bėdos su daužymu ir kuo didesnės mentelės, kuo didesnis užgriebis tuo stipriau daužo. Dar bandžiau užvirint skyles, padildyti, bet dar labiau daužė. Pakeičiau menteles ir jau antri metai barstytuvas praktiškai švarus yra iš išorės. Aišku dar ir su trąšom būna problemų jei supuola ir reikia maišą eiti su kuvalda ratu daužyt, tai tada jau nėr ko norėt. Bet svarbiausia su laiku pasikeisti menteles. Juo lab, kad dėl tos pačios priežasties labai nukenčia ir išsėjimo plotis bei tolygumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, tadasg pranešimas:

Norint idealaus numetimo ir sudengimo, kardaninei tiek galuose tiek važiuojant lauku pastovei reikia vienodų apsukų, o hydro pavara tą išsprendžia bet kokiam traktoriui. Man hydro nereikia, kadangi kabinsis ant Fendt o jis palaiko pastovų darbinio sūkių skaičių. 

Sulky nenoriu dėl tam tikrų niuansų, tad nei kainos neklausiau nei giliau kapsčiaus. 

O kaip Kvernelandas, Amazone tą dalyką padaro? kaip ir Sulky? 

Jei kalbi apie skirtinga normą į abi puses barstant pagal žemėlapius, tai jie skaičiuoja vidurki. Kvernelandas turės nauja barstyklę, tai toji pasak turimų duomenų jau gebės barstyti skirtinga normą į abi puses. Čia patikslinsiu, kad po to neužsišauktu kasnors. Kalbu apie trešimą skirtinga normą į abi puses dirbant su derlingumo žemėlapiais pilnu darbiniu pločiu. Kai suvažiuoji į trikampį, tai jos visos ir sekciją uždaro ir normą pritaiko tam trikampiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, extrymazs pranešimas:

Jei kalbi apie skirtinga normą į abi puses barstant pagal žemėlapius, tai jie skaičiuoja vidurki. Kvernelandas turės nauja barstyklę, tai toji pasak turimų duomenų jau gebės barstyti skirtinga normą į abi puses. Čia patikslinsiu, kad po to neužsišauktu kasnors. Kalbu apie trešimą skirtinga normą į abi puses dirbant su derlingumo žemėlapiais pilnu darbiniu pločiu. Kai suvažiuoji į trikampį, tai jos visos ir sekciją uždaro ir normą pritaiko tam trikampiui.

Kad kvernelandas, pasak vadybos, su dabar turima gali tai padaryti, apie naują modelį nieko nesakė. (čia kalba buvo gruodžio pradžioje). Reiks tada paklaust kitų gamintojų vadybos kaip tai vyksta pas jų. Man kol kas aponavo Rauch/Kuhn (Kuhn pigesnis šiek tiek kaip bebūtų keista). Traktorių darosi lengviau nupirkti nei trąšų barstytuvą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2018-01-14 at 12:51, BR pranešimas:

Kaip suprantau naujas lenkiškas išbrauktas iš sarašo.Man irgi teko panašią dilemą spręst.Pinigų kiekis buvo labai ribotas.Naujas lenkas neviliojo,iš dėvėtų brendų irgi padoraus nieko neradau  už tiek pinigų kiek galėjau skirt.Benaršant internete užkliuvo už akių nauji turkiški Donder,tipo amazones kopija.Nuvarėm apžiūrėt,patiko nu ir nupirkom.2500l su tentu,su limiteriu,su purvasaugiais,su diskais iki 36m,hidro uždarymas-atidarymas bunkerio apačia iš neržaveikos  gavosi 3000 su trupučiu europinių.Nu ką galiu pasakyt po pirmo sezono,barsto puikiai,norma nesunku pagaut pagal instrukciją,trašų labai nemala,vienas minusas tai dažymo kokybė ne kažką,iki amazonės dažymo kokybės dar toli,toli,bet tai ir iki amazonės naujos kainos toli toli.

Buvau nulėkęs apžiūrėti. Visai padoriai pagamintas pasirodė. Jau ir su svarstyklėm yra tik aišku kaina pakyla. 2500l su limiteriu kaina gerokai virš 3 be derybų + pvm. Imant 1500 l vos keliais šimtais pigiau. Pamiršau paklaust būdamas kaip su trąšų sumetimu. Spėju norint, kad 24m laisvai sumestų reikėtu rinktis diskus kaip tamstos 24-36, o ne 18-24? (sulfatui pvz). Ir dar vienas klaustukas ko nedažiurėjau nuleidus limiteri vienos pusės trąšų norma primažinama mechaniškai kaip nors ar ne? Nes jei palei kraštą sumažinu per puse numetimą, o trąšų nepridaro tai gausis įdomus reiškinys palei kraštą kai vietoj 170vm gaus 340 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Tadusia.L pranešimas:

Buvau nulėkęs apžiūrėti. Visai padoriai pagamintas pasirodė. Jau ir su svarstyklėm yra tik aišku kaina pakyla. 2500l su limiteriu kaina gerokai virš 3 be derybų + pvm. Imant 1500 l vos keliais šimtais pigiau. Pamiršau paklaust būdamas kaip su trąšų sumetimu. Spėju norint, kad 24m laisvai sumestų reikėtu rinktis diskus kaip tamstos 24-36, o ne 18-24? (sulfatui pvz). Ir dar vienas klaustukas ko nedažiurėjau nuleidus limiteri vienos pusės trąšų norma primažinama mechaniškai kaip nors ar ne? Nes jei palei kraštą sumažinu per puse numetimą, o trąšų nepridaro tai gausis įdomus reiškinys palei kraštą kai vietoj 170vm gaus 340 :D

jo diskus reikėtų rinktis 24-36,tada ir sulfatą gerai suberia ant 24m,nes su 18-24 tai kažin kaip ten gautusi.Nuleidus limiterį norma nesimažina,nu bet kad palei kraštą labai  skirtųsi pasėlis  nu nepastebėjau.Neklausei kiek,ten kaina butų su kompu ir svarstyklėm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , BR pranešimas:

jo diskus reikėtų rinktis 24-36,tada ir sulfatą gerai suberia ant 24m,nes su 18-24 tai kažin kaip ten gautusi.Nuleidus limiterį norma nesimažina,nu bet kad palei kraštą labai  skirtųsi pasėlis  nu nepastebėjau.Neklausei kiek,ten kaina butų su kompu ir svarstyklėm?

Nepaklausiau :) Nebuvo vadybininko kai nuvažiavau tai darbuotojas papasakojo ką žinojo ir viskas. Kaina paskui telefonu aiškinausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Tadusia.L pranešimas:

Buvau nulėkęs apžiūrėti. Visai padoriai pagamintas pasirodė. Jau ir su svarstyklėm yra tik aišku kaina pakyla. 2500l su limiteriu kaina gerokai virš 3 be derybų + pvm. Imant 1500 l vos keliais šimtais pigiau. Pamiršau paklaust būdamas kaip su trąšų sumetimu. Spėju norint, kad 24m laisvai sumestų reikėtu rinktis diskus kaip tamstos 24-36, o ne 18-24? (sulfatui pvz). Ir dar vienas klaustukas ko nedažiurėjau nuleidus limiteri vienos pusės trąšų norma primažinama mechaniškai kaip nors ar ne? Nes jei palei kraštą sumažinu per puse numetimą, o trąšų nepridaro tai gausis įdomus reiškinys palei kraštą kai vietoj 170vm gaus 340 :D

kažkaip ne taip galvoji... Limiteris neturi nieko bendro su kažkokia padidėjusia trąšų norma. juk ne iš 24 ant 12 beri. Mažinti norma būtina jeigu pas tave 24 m beria, o tu pirmą ratą važiuoji ant senų 12 m technologinių. jeigu technologines 24 m pasėtos tai limiteris tik trąšas arčiau numeta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

kažkaip ne taip galvoji... Limiteris neturi nieko bendro su kažkokia padidėjusia trąšų norma. juk ne iš 24 ant 12 beri. Mažinti norma būtina jeigu pas tave 24 m beria, o tu pirmą ratą važiuoji ant senų 12 m technologinių. jeigu technologines 24 m pasėtos tai limiteris tik trąšas arčiau numeta.

Tai vat man būtent taip ir yra, jog purkštuvas 12m ir tech būna 12m, bet barstyklės nesinori pirkt, kad tik 12 numestų. Tai dėl to ir gaunasi, kad šiaip 24m kaip ir tinka, išskyrus pirmai vėžiai nuo krašto :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , manttys pranešimas:

tuomet teks paciam norma prisimazinti ir veliau nepamirsti padidinti :)

Hmm tas kaip ir aišku, bet dabar galvoju kaip su persidengimu. Kita puse išvis išjungti ir nebarstyti, kad bertu tik viena puse iki tech ir lauko krašto. O sekančiu jau pilna norma per abu kraštus ar galima tik viena puse pridaryt, o į kita pilna norma mest iki sekančiu tech.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...