Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

Imkit Amazone bet kuria ir bedu neturesit. SBS sistema neskaldo granuliu. Jokiu dulkiu barstant, technika svari ir trasos gerai lekia. Pastudijuokit filmukus http://www.amazone.de ir viskas bus aisku. Yra info ir rusu kalba jei kam sunkiau su kitom:)

Jau tik iš reklaminių filmukų ir spręsti apie daiktų kokybę. :D

O dulka daugiau,ar mažiau (visvien dulka) labai priklauso nuo to,ko į barstyklę pripilsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As uzsisakiau laumetryje unio grup lenku firmos MX-850 barstytuva ir man atrodo pagal kaina ir kokybe jis visai neblogas, ieik i tinklalapi pamatysi kaip atrodo, pazystamas turi nesiskundzia, uz jy praso neatsimenu kiek bet nulygau iki 8000lt., kadangi pas juos dar ir purkstuva uzsisakiau.

turiu ir as toki. laukiu pavasario, salietra jau sandely, bandysiu. Sioks toks minusas, kad laumetris dave tik lenkiska instrukcija, kadangi truputi moku lenkiskai tai susigaudau, bet aisku LT butu paprasciau. dave priedo kardana, nera paaukstinimu, galvoju, gal reiks is lentu susikalt, nors tinklapy maciau yr ir gamykliniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau , kad jis pas pažystama jau pora metų laiko ir galvoju dar tiek laikys, na bet matau kad čia turtingu zedirbių forumas kurie sau gali leisti uz barstytuvą mokėt 16 t., pas mane žemes tik 150 ha ir aš tikrai žiuriu kur pigesne technika ir kad ji butu patvari. Dar nemačiau kad kas skustusi šį barstytuvą nusipirkęs. Aišku jis nesveria trašu, nėra pakraščių sistemos, o daugiau nežinau ko jam trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip naujokui dar vienas dalykas idomus. Instrukcijoj skaiciau, kad reikia seti darbiniui sukantis 540 apsukimu. Kad jis taip suktusi mano traktoriaus variklis turi suktis 2040 apsukimu, kad berciau 12 metru ploti ir paseciau norma, reikia vaziuoti 10 km/h. bet as taip pagalvojau, apkrovos kaip ir nebus, greicio irgi, o variklis tai "kauks" svelniai tariant. Ar taip ir turi but? Kaip jus barstot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip naujokui dar vienas dalykas idomus. Instrukcijoj skaiciau, kad reikia seti darbiniui sukantis 540 apsukimu. Kad jis taip suktusi mano traktoriaus variklis turi suktis 2040 apsukimu, kad berciau 12 metru ploti ir paseciau norma, reikia vaziuoti 10 km/h. bet as taip pagalvojau, apkrovos kaip ir nebus, greicio irgi, o variklis tai "kauks" svelniai tariant. Ar taip ir turi but? Kaip jus barstot?

Perjungi ant 1000 ir baikta. Tik reik žiūrėt apsukas variklio, kad nesukt per greitai ar per lėtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip naujokui dar vienas dalykas idomus. Instrukcijoj skaiciau, kad reikia seti darbiniui sukantis 540 apsukimu. Kad jis taip suktusi mano traktoriaus variklis turi suktis 2040 apsukimu, kad berciau 12 metru ploti ir paseciau norma, reikia vaziuoti 10 km/h. bet as taip pagalvojau, apkrovos kaip ir nebus, greicio irgi, o variklis tai "kauks" svelniai tariant. Ar taip ir turi but? Kaip jus barstot?

Perjungi ant 1000 ir baikta. Tik reik žiūrėt apsukas variklio, kad nesukt per greitai ar per lėtai.

Sudėtinga bus vienodas apsukas ir greitį išlaikyti.

Geriau gtv 540 ir pilnu gazu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip naujokui dar vienas dalykas idomus. Instrukcijoj skaiciau, kad reikia seti darbiniui sukantis 540 apsukimu. Kad jis taip suktusi mano traktoriaus variklis turi suktis 2040 apsukimu, kad berciau 12 metru ploti ir paseciau norma, reikia vaziuoti 10 km/h. bet as taip pagalvojau, apkrovos kaip ir nebus, greicio irgi, o variklis tai "kauks" svelniai tariant. Ar taip ir turi but? Kaip jus barstot?

Perjungi ant 1000 ir baikta. Tik reik žiūrėt apsukas variklio, kad nesukt per greitai ar per lėtai.

darbinio apsukas spidometre rodo, tik nezinau ar visiskai tiksliai tos lemputes uzsiziebia. Nors tikrinau variklio apsukas ir vaziavimo greiti, tai skirtingais begiais pagal lentele atitiko idealiai. Nustebino baltarusai sitoj vietoj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Imkit Amazone bet kuria ir bedu neturesit. SBS sistema neskaldo granuliu. Jokiu dulkiu barstant, technika svari ir trasos gerai lekia. Pastudijuokit filmukus http://www.amazone.de ir viskas bus aisku. Yra info ir rusu kalba jei kam sunkiau su kitom:)

Jau tik iš reklaminių filmukų ir spręsti apie daiktų kokybę. :D

O dulka daugiau,ar mažiau (visvien dulka) labai priklauso nuo to,ko į barstyklę pripilsi.

Pripilam tai į visas barstykles vienodas trąšas, tik kol atsiduria ant žemės, jos tampa toli gražu nevienodomis, priklausomai nuo barstyklės. Visų pirma tai Amazone lėtų apsukų maišyklė, nesutrina trąšų, o antra tai trąšos byra beveik į sparnuotės centrą ir dėl to ne taip sudaužomos. Gaunasi vienodesnė frakcija ir tolygiau pasisėja. Be to apatinė trąšadėžės dalis ir kitos dalys kontaktuojančios su trąšom iš nerūdyjančio plieno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei norit miltu tureti tai zinoma 1000 aps/min GTV velene tinkamas. Bet jei norit trasas pabert tada tik 540 tinka. Amazone barstykles sukasi max apie 740. Cia diskai. Norint isberti tokiame plote kokiame yra poreikis reikia reguliuoti menteles ir viskas bus OK. Nepatingekit islipti ir paziureti kas gaunasi ir pakoreguosit jei kas netaip. Nereiks jokiu 1000, gazo ar dar kazko spec. O del dulkejimo tai pakalbekit su tais kurie tu Amazone ir Bogbale. Po dienos tresimo traktorius atrodo akivaizdziai skirtingai. Bet zinoma rinktis kiekvienam pagal save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol tresdavau birias visada jungdavau 1000 rpm bet vaziuodavau tik ant puses gazo tarkim kad darbinis suktusi negreiciau 540na apytiksliai aisku sakau, traktoriui juk galios pakanka, kam ji zvigdyti ant viso gazo, reiks pasiskambinti i sv paklausti kiek tos stebuklas kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada rauch geriau :lol::lol:

http://ivabalte.lt/technika/katalogas/r ... rstytuvai/

tas kur su sraige, prikabinamas :)

Jooo... pavarai cia tu :icon-wink: O kaip sis ne ivabaltes produktas :icon-wink:http://www.bredal.com/ru/russkii/produk ... ye-modeli/

na, bredal, kaip ir lyderis prikabinamu, bet pavasari skesi.

o ta vaziuokle, tiek bogbalui, tiek rauch, yra pinigu metimas i bala. pas mus vienas pats primontaves 2pts6 asi prie bogbalo... ir kainavo, ytariu daug maziau.

rauch to prikabinamo pliusas, kad barstykle atsikabina... bet kitas klausimas, ar kas pils tiek trasu, kad apsimoketu toki agregata pirkt... bent sekancius kelis metus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...