Jump to content

sejamosios sz-3.6 seklos normos reguliavimas


Recommended Posts

Čia bus biški naujesnis modelis sėjamos, tik nemanau, kad labai kas bus pasikeitę. O šiaip reikia bandyti ir skaičiuoti. Geriausia užmauti ant sėklavamzdžio kokį bambalį ar maišelį, pravažiuoti ne vieną o kokia 30 m. tokiu greičiu kokiu sėsi ant kokio pūdymo ar šiaip kad neprisėti kur nereikia, o tada skaičiuoti ir aišku ne kg o mln sėklos į ha. Pagal sėjos ankstumą, sėklos kokybę ir pan. reiktų nuo 400 iki 550 sėklų į 1 m2.(4,0-5,5 mln į 1 ha).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia bus biški naujesnis modelis sėjamos, tik nemanau, kad labai kas bus pasikeitę. O šiaip reikia bandyti ir skaičiuoti. Geriausia užmauti ant sėklavamzdžio kokį bambalį ar maišelį, pravažiuoti ne vieną o kokia 30 m. tokiu greičiu kokiu sėsi ant kokio pūdymo ar šiaip kad neprisėti kur nereikia, o tada skaičiuoti ir aišku ne kg o mln sėklos į ha. Pagal sėjos ankstumą, sėklos kokybę ir pan. reiktų nuo 400 iki 550 sėklų į 1 m2.(4,0-5,5 mln į 1 ha).

tas tai taip, bet viska lemia tarpueiliai.

yra 15cm, 12cm ir 7.5cm.

pas mane 7.5cm, jei paseciau mieziu 5mln/ha seklos, butu kogero siukslynas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia bus biški naujesnis modelis sėjamos, tik nemanau, kad labai kas bus pasikeitę. O šiaip reikia bandyti ir skaičiuoti. Geriausia užmauti ant sėklavamzdžio kokį bambalį ar maišelį, pravažiuoti ne vieną o kokia 30 m. tokiu greičiu kokiu sėsi ant kokio pūdymo ar šiaip kad neprisėti kur nereikia, o tada skaičiuoti ir aišku ne kg o mln sėklos į ha. Pagal sėjos ankstumą, sėklos kokybę ir pan. reiktų nuo 400 iki 550 sėklų į 1 m2.(4,0-5,5 mln į 1 ha).

tas tai taip, bet viska lemia tarpueiliai.

yra 15cm, 12cm ir 7.5cm.

pas mane 7.5cm, jei paseciau mieziu 5mln/ha seklos, butu kogero siukslynas....

Kažką prie kiaušinių pavartojai matyt. :lol: Ar 500 kareivių išrikiuosi į 5 eiles po 100, ar į 10 po 50 tai armijos nepadaugės. :lol: Jei tarpueilis 15 cm tai 76 grūdai į eilutę, jei 7,5 cm tai 38. Jei 12 cm-42. Visvien tie patys 500 /m2. Gerų švenčių. :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia bus biški naujesnis modelis sėjamos, tik nemanau, kad labai kas bus pasikeitę. O šiaip reikia bandyti ir skaičiuoti. Geriausia užmauti ant sėklavamzdžio kokį bambalį ar maišelį, pravažiuoti ne vieną o kokia 30 m. tokiu greičiu kokiu sėsi ant kokio pūdymo ar šiaip kad neprisėti kur nereikia, o tada skaičiuoti ir aišku ne kg o mln sėklos į ha. Pagal sėjos ankstumą, sėklos kokybę ir pan. reiktų nuo 400 iki 550 sėklų į 1 m2.(4,0-5,5 mln į 1 ha).

tas tai taip, bet viska lemia tarpueiliai.

yra 15cm, 12cm ir 7.5cm.

pas mane 7.5cm, jei paseciau mieziu 5mln/ha seklos, butu kogero siukslynas....

Kažką prie kiaušinių pavartojai matyt. :lol: Ar 500 kareivių išrikiuosi į 5 eiles po 100, ar į 10 po 50 tai armijos nepadaugės. :lol: Jei tarpueilis 15 cm tai 76 grūdai į eilutę, jei 7,5 cm tai 38. Jei 12 cm-42. Visvien tie patys 500 /m2. Gerų švenčių. :D

teoriskai taip tik gaunas :icon-wink:

o vat mokslo zmones mano kitaip. jei 15 cm tarpueiliuose i metra isberi 70 grudu, tai 7.5 tarpueiliuose uztenka 50.visai kitas krumijimosi koeficentas. kitaip gaunasi kilimas ir itoge nieko gero....

su ta sejamaja atseta gal 12m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei 7,5 cm tarpueiliais po 50 grūdų, tai jau apie 670 /m2, tai jau pertanku. Aš ir rašiau kad pakanka 38 arba dar mažiau. :icon-arrow: Dar niekas nepaminėjom, kad sukant ratą reikia įvertint ir ratų praslydimą, kuris irgi gali būti gan didelis, todėl geriausia tiesiog pravažiuoti sėjos lauke, ir sverti, matuoti, skaičiuoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei 7,5 cm tarpueiliais po 50 grūdų, tai jau apie 670 /m2, tai jau pertanku. Aš ir rašiau kad pakanka 38 arba dar mažiau. :icon-arrow: Dar niekas nepaminėjom, kad sukant ratą reikia įvertint ir ratų praslydimą, kuris irgi gali būti gan didelis, todėl geriausia tiesiog pravažiuoti sėjos lauke, ir sverti, matuoti, skaičiuoti...

tie 50 grudu issidalina i du 7.5cm....

uzmesk aki i augalus, maxi kvieciai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...