Jump to content

kombainu reguliavimai


shaulinis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

kam yra buve toks fintas kad ant jd 1188 su ta sumacherine pjaunamaja man nuo kederio sonu ziurint tai apie koki metra is vienos ir kitos puses nerija mases tol kol nepadaro tokio kaip gniuzulo ir tada jau traukia visa ta gabala sraige. pabandziau paleisti pacia sraige zemyn bet situacija nepaderejo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, kesstonis pranešimas:

Sveiki,isbandziau dom 78 kvietrugiuose ,rodo daug nuostoliu ant sietu net raudonos uzsidega,sietus beveik uzdares nes kitaip daug varpu i bunkeri eina.O siandien kuliau kviecius tai rodo daug nuostoliu ant kratuku o ant sietu gerai,kaip atsireguliuot

anksciau ziuredavom ant zemes is po kombaino kas byra  ,tai geriausias nustatymo budas. elektra gali ir i siuksles reaguot

varpas turi iskult -reikia pamazint tarpa tarp bugno ir pobugnio ,

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

41 minutes ago, pukotukas pranešimas:

jo  ryt imu ma tik idomu kiek laikyti apsukas seip kvieti rugi laikiau 950 bet kai didesni kieki pagauna mases spragilai biski suleteje mastau gal biski kelti apsukas

Bent jau as su Dronningborg kuliu 1300 apsukom javus. Taip instrukcijoje parasyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Remse pranešimas:

Bent jau as su Dronningborg kuliu 1300 apsukom javus. Taip instrukcijoje parasyta.

bandyt reiks padidinti  paziureti nu taip kuliau nes pas svedo ant kombaino taip surasyta buvo taip bet daugiau mases  ir pridusta turi mazinti greiti o spragilai tai geri nenudile nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/15/2017 at 21:45, pukotukas pranešimas:

jo  ryt imu ma tik idomu kiek laikyti apsukas seip kvieti rugi laikiau 950 bet kai didesni kieki pagauna mases spragilai biski suleteje mastau gal biski kelti apsukas

žiūrint kokius kuli salyklą ar pašariaką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/16/2017 at 05:36, Vilius pranešimas:

Droningborgo  bugnas 45cm newholando 46 tai apsukos apie 1300bugno turetu but

Klausimas kolegos būgno spragilų like 4-5mm ar stipriai įtakoja kombaino našumą? Toks jausmas kad nebelabai nori ryt ir prie 9t kviečiu vos 4km/h judu. 

4-5 dar dar, brt kitam sezonui tai jau keisk. šeip tai labiau įtakoja kai šiaudas drėgnesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokiu greičiu kuliate? aš pradžioj kažkaip paskubėjau, nerodė išvis nuostolių kratukų, maniau sugedo daviklis, bet vakare atsirado nuostoliai žolėtuose javuose, tai tikriausiai veikia, bet jeigu ties viduriu kombaino grūdų mažai, tai vėžėse tokį vaizdą radau. ne per daug?

IMG-cade9508f94f802aef557f9ae12633a3-V.thumb.jpg.6c296da7e6b3dd697e0b019c5d5ab46d.jpg

Vėliau važiavau apie 3 -4 km / h, bet pagal prikultą kiekį ryškiai per lėtai važiavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

o kokiu greičiu kuliate? aš pradžioj kažkaip paskubėjau, nerodė išvis nuostolių kratukų, maniau sugedo daviklis, bet vakare atsirado nuostoliai žolėtuose javuose, tai tikriausiai veikia, bet jeigu ties viduriu kombaino grūdų mažai, tai vėžėse tokį vaizdą radau. ne per daug?

IMG-cade9508f94f802aef557f9ae12633a3-V.thumb.jpg.6c296da7e6b3dd697e0b019c5d5ab46d.jpg

Vėliau važiavau apie 3 -4 km / h, bet pagal prikultą kiekį ryškiai per lėtai važiavau.

Kombaino greitį patarčiau žiūrėti ne km/h o variklio apkrova % taip bus tiksliau. km/h vienam krašte nieko nesako kuliant kitam krašte net gi to paties lauko jau neklabant apie visą LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

mano kombainas 1989m gimimo, su procentais bus sunku, iš ausies jaučiu kada jam sunku tik konkrečiai :) o grūdų čia daug ar normaliai?

 

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

mano kombainas 1989m gimimo, su procentais bus sunku, iš ausies jaučiu kada jam sunku tik konkrečiai :) o grūdų čia daug ar normaliai?

į pradalges guldai ar skleidi? jei skleidi tai žiauriai daug. Dėl apkrovos jei nėra tai žiūrėk į variklio apsukas tarkim jei vardinės 2100 tai gali leisti nukristi iki 1900 panašiai tai ir bus pilnas apkrovimas (šeip tai po poros dienų kombaine nebereikia žiūrėti, jauti ir girdi) pagal tokią apkrovą ir reguliuoji kombainą.

Toliau ar toks vaizdas tik vėžėse ar ir šalia kombaino? jei tik vėžėse tai labai geras klausimas iš kur jie ten atsiranda. Čia vėl gi grįžtam prie to paties klusimo skleidi šiaudus ar į pradalges guldai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apsukų irgi nėra, abejoju, ar aš jį buvau prigesinęs 200 apsukų, nes būgnas tiek paleidus, tiek kuliant rodė tokias pat apsukas, turėtų kristi. todėl ir manau, kad nelabai išnaudojau našumo. Nu elevatoriai nekiauri, bet be jų dešinėj vėžėj nieko nėra. Skleidžiau grūdus ir ties sietais išvis mažai jų. Kažkaip net gėda pasidarė, kad nepamasčiau apie kitus variantus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , manttys pranešimas:

apsukų irgi nėra, abejoju, ar aš jį buvau prigesinęs 200 apsukų, nes būgnas tiek paleidus, tiek kuliant rodė tokias pat apsukas, turėtų kristi. todėl ir manau, kad nelabai išnaudojau našumo. Nu elevatoriai nekiauri, bet be jų dešinėj vėžėj nieko nėra. Skleidžiau grūdus ir ties sietais išvis mažai jų. Kažkaip net gėda pasidarė, kad nepamasčiau apie kitus variantus :)

tai žinoma nėra labai moksliška ir nelabai tikslu, bet neapsiriksi jei skaitysi tai kas tarp ratų kūlimo separavimo (būgnas kratukai) nuostoliais o tai kas iš šonų sietų nuostoliais, tokia indikacija kaip žinot nuo ko pradėti teisybės ieškoti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

velgi sietai neturi pelų sklaistuvo, jie gali kristi tik tarp ratų realiai, sietų nuostoliai buvo mizerni net ant jautriausio nustatymo, galvojau, kad smulkintuvas išpurškė ant vėžių su šiaudais tuos grūdus, bet bandysiu ieškoti mechaninių pažeidimų kur byra švarūs grūdai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...