Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš 6 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Atsirado ir pas mus toks gabalas. Nupurškiau, sudirbau skutiku ir paliksiu pavasariui. Bandysim noraginiu ir sėt miežius.

Gal gražiai susidirbo. Aš prajudinau su diskiniu pieva tai baisiai atrodė bet plugas sutvarkė kad gražu žiurėt ir nebus tampančios velėnos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Duncia pranešimas:

Ligos ar sausros padariniai zieminiuose miežiuose20181030_095436.thumb.jpg.aa588eecfc0ef7140720d9706a33e763.jpg 

20181030_095428.jpg

pas mane dar tankesni,tai irgi tas pats kaip pas patį,agronomas buvo prieš kelias dienas,tai sakė nieko tokio,sausra, labai tankūs ,visų lapų neišmaitino tai yra nugeltusių,amarų yra vien žodžiu neeilinis ruduo,jei nebus neeilinės žiemos,nors Galvonaitė sako.kad bus labai šilta žiema,o Salemonas Paltanavičius kad,šalta ir snieginga:-D,gali būt geras ž.miežių derlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Jau vienas internete dalinasi kaip atrodo z mieziai. . Seti rugpj 19d. Varpa jau susidarius. Neturit tokiu mieziu? :D manieji 29d paseti irgi jau stipriai perauge :( 

Mačiau :D mano rugsėjo 4 sėti tai viskas normaliai tiesa kai kur dar po lietaus prieš 2 sav sunkiam moly tik sudygo tai turi 3 lapelius tai dar gal spės kokį vieną kitą ūglį išleist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...