Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš 6 valandų, Ūkis50 pranešimas:

Vakar gavau pasiulyma, prie mano dirbamo ir jau aparto lauko skirto vasariniu mieziu sejai , prisideti neartos zemes, kuri yra 30 -ties metu ,sienaujamos pievos pavidale. Kaip geriau butu ,forumieciu nuomone, paruosti ta pieva, vasariniu mieziu sejai , kad laukas gautusi kuo labiau vientisas? Aciu uz nuomones .

Ark, pavasari V. Rapsa, tada ir varputi galesi papurkst. O Rudeni jau Kviecius ir i viena ir i Kita suspesi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai viską pavasariui palikčiau. Purškimas, dirbimas, miežių sėja. Tik dar žiūrint kaip ta pieva atrodo, gal reiktų iš rudens suskusti, kad pavasarį geriau želtų ir anksčiau glifosatą būtų galima panaudoti. Dabar dažnai būna metų, kai netgi smarkiai suvėlavus su miežių sėja, jie užauga taip pat ar net dar geriau nei optimalios ar ankstyvos sėjos miežiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , kestasxxxl pranešimas:

Aš tai paruoščiau kito rudens žieminių sėjai, nes žemė nejudinta 30 metų, tai ir velnias sprandą nusisuktų. Pavasariui irgi galima suspėti, tik per žoles rudenį gali miežių nematyti, nors ir hemijos dėsi. Čia tik mano nuomonė.

Na as tai pat daryciau, arba v.rapsa seciau arba pudima palikciau. Bet zmogus nori miezius set. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Ūkis50 pranešimas:

Vakar gavau pasiulyma, prie mano dirbamo ir jau aparto lauko skirto vasariniu mieziu sejai , prisideti neartos zemes, kuri yra 30 -ties metu ,sienaujamos pievos pavidale. Kaip geriau butu ,forumieciu nuomone, paruosti ta pieva, vasariniu mieziu sejai , kad laukas gautusi kuo labiau vientisas? Aciu uz nuomones .

Pats tokios žemės nemažai pasiemiau. Diskinis skutikas ir arimas. Apsiare gan gražiai o tokiose pievose varpučio neturėtu būti. Pavasari dirbu žeme sėju miežius. Prieš kulima rondapas jei reikės ir vsio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Vilius pranešimas:

Pats tokios žemės nemažai pasiemiau. Diskinis skutikas ir arimas. Apsiare gan gražiai o tokiose pievose varpučio neturėtu būti. Pavasari dirbu žeme sėju miežius. Prieš kulima rondapas jei reikės ir vsio ;)

O as geriau v kviečius seju  tokiomis sąlygomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Ūkis50 pranešimas:

Kai baigs lyti ,ko gero ,reikes arti ir pavasari seti ta pacia kultura kaip ir pagrindini lauka, tik ar verta dar pries arima ir suskusti...?

Yra tik vienas tik- kam labiau tiktu ta aparta pieva mieziams, o gal visa plota kartu su pagrindiniu ,kvieciukais apseti...?

Pats pasakai, kad suskusi ir sesi tapati ka pagrindiniam lauke, bet ir vel klausi ka set geriau ;) jei jau pagal sejomaina zinai, kad pagrindiam lauke bus kvieciukai kiek dar kils klausimu ka seti tame naujame lauke? Prijunk prie pagrindinio ir viskas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Audrius08 pranešimas:

Pats pasakai, kad suskusi ir sesi tapati ka pagrindiniam lauke, bet ir vel klausi ka set geriau ;) jei jau pagal sejomaina zinai, kad pagrindiam lauke bus kvieciukai kiek dar kils klausimu ka seti tame naujame lauke? Prijunk prie pagrindinio ir viskas ;)

Nesakiau jog skusiu. Galvoju ar verta. Pagal sejomaina galiu ir tuos ir tuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Ūkis50 pranešimas:

Nesakiau jog skusiu. Galvoju ar verta. Pagal sejomaina galiu ir tuos ir tuos.

neverta dabar jau skusti..nes arimas bus sunkus.. vat suskuti palieki kad sudziutu vel skusti tada arti gerai.. jei plugo yra atplovimo diskai suarsi ir taip graziai pieva..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...