Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

On 2018-08-02 at 23:27, aladinas pranešimas:

Man tai idomu kaip siais metais atrodo mieziai auginami pagal voro tehnologija ? Kiek pamenu ir grazbek augindavo

neminėk dievo vardo be reikalo..... . nežinau kaip pas vora nes jis sėdavo labai mažas normas pas mane tankumo kaip ir užtenka nesugule o tai svarbiausia tik truputėli žemoki.šiandien tik pradėsime kulti.galvoju kad vidurkis suksis apie penkias tonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Vakar gavau pasiulyma, prie mano dirbamo ir jau aparto lauko skirto vasariniu mieziu sejai , prisideti neartos zemes, kuri yra 30 -ties metu ,sienaujamos pievos pavidale. Kaip geriau butu ,forumieciu nuomone, paruosti ta pieva, vasariniu mieziu sejai , kad laukas gautusi kuo labiau vientisas? Aciu uz nuomones .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Ūkis50 pranešimas:

Vakar gavau pasiulyma, prie mano dirbamo ir jau aparto lauko skirto vasariniu mieziu sejai , prisideti neartos zemes, kuri yra 30 -ties metu ,sienaujamos pievos pavidale. Kaip geriau butu ,forumieciu nuomone, paruosti ta pieva, vasariniu mieziu sejai , kad laukas gautusi kuo labiau vientisas? Aciu uz nuomones .

Arciau ir fsio. O pavasari seju. Nemanau, kad ten varpucio daug bus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Witalikas pranešimas:

Arciau ir fsio. O pavasari seju. Nemanau, kad ten varpucio daug bus. 

Aš tai paruoščiau kito rudens žieminių sėjai, nes žemė nejudinta 30 metų, tai ir velnias sprandą nusisuktų. Pavasariui irgi galima suspėti, tik per žoles rudenį gali miežių nematyti, nors ir hemijos dėsi. Čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...