Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Dėl žieminių kviečių Dotnuvos negaliu skūstis šiemet sėkla, bet su vasariniais miežiais prastai buvo. Du bigbegai aplamai beveik be beico papuolė, kiti irgi ant durniaus pabeicuoti, pats tikrai geriau pasibeicuočiau. Matyt buvo didelė sėklos paklausa, tai pavarė chaltūrkės. Norėjau kelti vėją, bet gal tą dieną buvau ta koja išlipęs iš lovos, iškentėjau be drakės. Jei vėl bus panašių atvejų tikrai bus sukelta visa Dotnuva ant kojų. Šitokiom kainom pardavinėja š..ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , drapox pranešimas:

Dėl žieminių kviečių Dotnuvos negaliu skūstis šiemet sėkla, bet su vasariniais miežiais prastai buvo. Du bigbegai aplamai beveik be beico papuolė, kiti irgi ant durniaus pabeicuoti, pats tikrai geriau pasibeicuočiau. Matyt buvo didelė sėklos paklausa, tai pavarė chaltūrkės. Norėjau kelti vėją, bet gal tą dieną buvau ta koja išlipęs iš lovos, iškentėjau be drakės. Jei vėl bus panašių atvejų tikrai bus sukelta visa Dotnuva ant kojų. Šitokiom kainom pardavinėja š..ą.

Nebe Dotnuva kelsi ant koju, o Linas agro. Dotnuviniai nebeparduos. Priverstinai teks su Linas agro vadybininku dirbti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-21 at 22:20, Gunia pranešimas:

Tesla veisle..beicuota ūkiškai su šneku..vaikščiojau po lauką na neradau nei vieno tokio miežio.. :happy-sunny:

Miežiai tesla pas mane jau kokie 4 metai, mažiau 5-5,5 t/ha nėra buvę, ir visiškai nereikli azotui, pilu su sėja 200npk ir vieną kartą 200-230 N ir jokių purskaliojimu išskyrus vieną kartą trumpinu kartu su fungicidu. Gera veisle

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , ukis123 pranešimas:

Miežiai tesla pas mane jau kokie 4 metai, mažiau 5-5,5 t/ha nėra buvę, ir visiškai nereikli azotui, pilu su sėja 200npk ir vieną kartą 200-230 N ir jokių purskaliojimu išskyrus vieną kartą trumpinu kartu su fungicidu. Gera veisle

O kaip su akuotais? Nelieka ju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Remse pranešimas:

Nebe Dotnuva kelsi ant koju, o Linas agro. Dotnuviniai nebeparduos. Priverstinai teks su Linas agro vadybininku dirbti...

Na ten vistiek atskiras padalinys, Dotnuva seeds ar kažkaip panašiai dabar vadinasi. Bet esmė tame, kad yra sėklos atsekamumas ir galutiniam varijante kentėtų ūkis kuris augino, nebent ūkis nebeicuoja sėklos, o viskas ruošiama Dotnuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , drapox pranešimas:

Na ten vistiek atskiras padalinys, Dotnuva seeds ar kažkaip panašiai dabar vadinasi. Bet esmė tame, kad yra sėklos atsekamumas ir galutiniam varijante kentėtų ūkis kuris augino, nebent ūkis nebeicuoja sėklos, o viskas ruošiama Dotnuvoje.

šeip stengiuosi pirkti nebeicuota sekla,nes po jų beicavimo,tai yra tikrai kūlių,pvz gracijoj,dabar pats išsibeicuoju ir žinau kiek supyles beico tonai,ir jeigu būna kažko,tai galiu tik beica kaltint nieko kito

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Audrius08 pranešimas:

Tai pas mane kazkas netaip yra tada. Du sezonus auginu jau..ir visad lieka ju. Matyt kazkas netaip kombaine sureguliuota

Su akuotais gali nesusitvarkyti tik su zieminiais mieziais, vasariniu tikrai issikulai akotai :) pobugnio tarpa mazink iki kol neskaldo, sietus reguliuoji tol kol neateina akuotai y bunkery :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Audrius08 pranešimas:

Tai pas mane kazkas netaip yra tada. Du sezonus auginu jau..ir visad lieka ju. Matyt kazkas netaip kombaine sureguliuota

Akuotai sunkiau nusikulia jei prieš kūlimą ilgą laiką nebūna lietų. Bet pernai tikrai nusikūlė, tad kaltint gali tik kombaino reguliavimus arba išlenktą pobūgnį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , drapox pranešimas:

Akuotai sunkiau nusikulia jei prieš kūlimą ilgą laiką nebūna lietų. Bet pernai tikrai nusikūlė, tad kaltint gali tik kombaino reguliavimus arba išlenktą pobūgnį.

Pernai kaip tik miežiai buvo kuliami pries lietu ir jo ilgai nebuvo ;) reikes kombaininkui sakyt, kad sutvarkytu..pabugnis tvarkingas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš valandą, manttys pranešimas:

gal kas esate reglona naydoje mieziuose? po lietaus atsigavo soniniai ugliai ir db nezmoniski skirtumai sunokime

Pas mane ta pati situacija, bet po lietu daugiau zaliu nei sunokusiu turbut, tai lauksiu kol sunoks zalieji, tie sunoke sausroje nieko gero mazi susitrauke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...