Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

prieš valandą, dvidas pranešimas:

Reik patarimo kokias trasas geriau naudot KAS ar salietra ,dar nieko nesu uzsisakes ,o KAS is vis nesu dar naudojes,buvau galvojes pradet siemet naudot bet kai dabar toks nedidelis kainu skirtumas ar apsimoka.

Startui ,jei su salietra 150-200kg,jeigu su KASu galima ir 250-300kg.visas kitas azoto tresimas- KASu.Salietros ir KASo azoto kieki gali skaiciuoti 1;1.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

tai kokie geresni KAS purkstukai?

Reikia imti kad skiles butu 8 , nu gali ir 5 6 buti , ir  svarbu pasirinkti purkstukus kad greitis tiktu , kad normas ispursktu ,  kad ir  250l   ar 300 greiciau 12 ar 14 km  purksti iseitu . Ten saibos kituose buna pakeiti idedi su didesne skilute . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, dj_krutas pranešimas:

Kokie dar rukiniai , ka cia zmogui sneki , nusipirk KAS  purkstukus ir nebus bedu ir bandimu nereiks daryti  ,ir skiestis ar da ko  nereiks .

Kokia muse tau cia ikando?:icon-surprised:,Galima purksti ,kaip ir herbicidus,galima laistyti,lasais.Pries,, simta,, metu viskas isbandyta ir isitikinta.Kaip kas nori taip tresia,bandymai senai pamirsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Vėjo pamušalas pranešimas:

Dėkui, normas naudojant KAS'ą žinau, (pats naudoju KAS'ą per čiurkšlinius purkštukus). Man tik įdomi kitų ūkininkų patirtis naudojant KAS per rūkinius purkštukus.

Rukiniais ,neskiesta KASa tik pirmam tresimui, kol maziukai ir oras dar nera karstas,esu 300ltr purskes viskas ok,neissigask jei kiek paselio spalva pasvieses, kelios dienos ir viskas grazu,bet derliu kulsi geresni.Isbandyta ne vienus metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Išradėjas pranešimas:

Rukiniais ,neskiesta KASa tik pirmam tresimui, kol maziukai ir oras dar nera karstas,esu 300ltr purskes viskas ok,neissigask jei kiek paselio spalva pasvieses, kelios dienos ir viskas grazu,bet derliu kulsi geresni.Isbandyta ne vienus metus.

šeip įdomu pasidarė,300ltr kaso per rūkinius purkštukus,tada klausimas koks greitis ir kiek barų rodo monometras:think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...