Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Nors pas mus viskas vėliau nei pietinėj LT dalyje, bet jau šiandien naujos šaknelės pradėjo maitintis. Reiškia neapsirikta dėl tręšimo, nes kol kas balos laukuose, įšalas tebėra, sausiau tik per kalnus, įvažiuoti be šansų. O dar ryt rodo 10 mm naktį kritulių, tai pasitręšimas keliasi tolyn į savaitės pabaigą. 

Patiko Emil, nes leidžia labai vienodai šaknis apie 2-3 cm ant visų augaliukų. Skagen neblogai, tik labai nevienodos šaknys nuo 0,5 iki 4 cm. Balitus ir Etana kol kas silpnai atrodo. Čia tam pačiam lauke, bandymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Pernai as laisciau kas po 220l, o kaimynas salia salietros 150kg/ha, pas ji famulus, pas mane skagen, pas ji po 6 dienu matesi kad paeme, pas mane po 10d, laistyta buvo lechler fd antgaliukais, nezinau kodel toks rezultatas. Pirma kart vaziuojant labiau pjaunasi vezes, su trestuvu geriau, va antram kartui kasas gerai

famulus iš saves yra tamsesni,skagenas salota :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Minduksx pranešimas:

Pernai as laisciau kas po 220l, o kaimynas salia salietros 150kg/ha, pas ji famulus, pas mane skagen, pas ji po 6 dienu matesi kad paeme, pas mane po 10d, laistyta buvo lechler fd antgaliukais, nezinau kodel toks rezultatas. Pirma kart vaziuojant labiau pjaunasi vezes, su trestuvu geriau, va antram kartui kasas gerai

Taip ir turejo buti, nes kaimynas,, cia ir dabar,, paimamo azoto padave 51,9v.m. o tu padavei tik 19,8v.m.Likes tavo azotas niekur nedingo,bet startui jo buvo mazai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, bebras3 pranešimas:

Žemės tyrimus turiu: ph-6,8;  P-331;  K-160;  humusas-2,19;  magnis-193;   anglis-1,27.

Ar sulfatą laiku paduodu? Gal jį reikėtų paduoti su pagrindiniu tręšimu, o ne tarp starto ir pagrindinio.

Va,dabar aiskiau,jeigu teisingai padaryti tyrimai tai fosfora isvis gali pataupyti.kalio pakankamai,humusas- norma,jai azoto desi iki 200v.m.atitaikysi mikrikus 8t-ne riba.

Sulfata reiktu koki 100kg,as barstyciau po pirmo tresimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, drapox pranešimas:

Nors pas mus viskas vėliau nei pietinėj LT dalyje, bet jau šiandien naujos šaknelės pradėjo maitintis. Reiškia neapsirikta dėl tręšimo, nes kol kas balos laukuose, įšalas tebėra, sausiau tik per kalnus, įvažiuoti be šansų. O dar ryt rodo 10 mm naktį kritulių, tai pasitręšimas keliasi tolyn į savaitės pabaigą. 

Patiko Emil, nes leidžia labai vienodai šaknis apie 2-3 cm ant visų augaliukų. Skagen neblogai, tik labai nevienodos šaknys nuo 0,5 iki 4 cm. Balitus ir Etana kol kas silpnai atrodo. Čia tam pačiam lauke, bandymas.

Etana ir pernai ir šiemet atrodo skurdziausiai is visų. Bet pernai davė didziause derlių lyginant su kitomis.

Emilis ir Ada atrodo gražiausiai, bet jų lapai tamsiai žali lyginant su Skagen ir etana šitų kaip minėjo salotiniai. Tai žiūrint bendra vaizdą jie neatrodo taip gražiai žali.

Balitus slapiai gyveno pas mane bet išgyvenę kiek silpnoki bet kažkas bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Išradėjas pranešimas:

Tik varyk kuo greiciau viskas cia normaliai.

 

prieš 8 minutes , Robertas08 pranešimas:

Rudeny nieko nepilta trasu,velai paseta,spalio 20d.,famulus c3. Isberiau vakar po 300 npk 13-19-19. Ar pilt salietros po 100kg ar laukt kol prades krumytis?

20180405_184327.jpg

gražus pasėlis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Etana ir pernai ir šiemet atrodo skurdziausiai is visų. Bet pernai davė didziause derlių lyginant su kitomis.

Emilis ir Ada atrodo gražiausiai, bet jų lapai tamsiai žali lyginant su Skagen ir etana šitų kaip minėjo salotiniai. Tai žiūrint bendra vaizdą jie neatrodo taip gražiai žali.

Balitus slapiai gyveno pas mane bet išgyvenę kiek silpnoki bet kažkas bus

O Pas mane Balitus geriausiai atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Išradėjas pranešimas:

Sulfata po 5 dienu kai pirma simta isbersi.Ant veliavinio velu.

Na gerai tada. Nes pernai tik salietra tresiau po 250kg ir ant velyvinio 100kg. O gal ir symet taip bert? Pernai 250npk pavasarį isberiau,250 salietros ir 100 salietros ,netoli 7tonu kuliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...