Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

9 valandas ago , gbandinis said:

 

Po kiek dienu kvieciai pradeda imt salietra, jei po berimo dar ir lietaus buna greit gauna? 

 

Pernai efektas po 3-4 dienų matėsi, šiemet po daugiau nei savaitės nematau skirtumo tarp tręšta ar ne. Šilumos trūksta.

Spelioju, gal ir gerai kad ne visi patręšti. Nes tuos kur patręšiau, po to dafiga smarkaus lietaus per 3 dienas tarpais nulijo. Gali būti ir nemaži išplovimo nuostoliai. Visvien didžiąją dalį turėtų imti, bet turbūt dar šaltoka. Žaliuoja kaip reikiant, bet efekto kur patręšti ar ne nesimato. Tresiau po 250 kg/ha 30-4-4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, gbandinis said:

Visai savaitei stipru lietu rodo, kazi ka daryt su salietra. Vienas laukas isdziuvo, eina ivaziuot siandien patrest, bet kazi naudos butu? Ar tik grioviais nueis azotas? Liudniausia butu nepatrest ir jei orai nepasitvirtins.

a tu mazesne norma ispylki o likuse poto ir bus ramiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu nuomonei dėl tręšimo, nebėra kada laukti, jau ir taip vėloka pirmus tręšimus daryti. Bet visumoje vaizdas toks, kad kviečiai žemam starte ir laukia starto signalo - šilto oro. Nors pamaitinti normaliai, praktiškai stovi vietoje ir vaizdas pas visus toks pats mūsų rajone, jau nekalbant apie sauso rudens pasekmes - retus pasėlius sunkesnėse žemėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas gan dviprasmiškas, aš kaip tik ieškočiau kad efektas būtų piniginei ;) o purškalų visokių yra, nuo kontoros priklauso, mano pasirinkimas siauras, todėl atsiverčiu https://www.agrokoncernas.lt/lt/trasos/trasos-augalu-tresimui-per-lapus/ ir žiūriu, skaičiuoju, ką esu padavęs ir ko dar trūksta, bet nepiknaudžiauju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, JCB pranešimas:

Klausimas gan dviprasmiškas, aš kaip tik ieškočiau kad efektas būtų piniginei ;) o purškalų visokių yra, nuo kontoros priklauso, mano pasirinkimas siauras, todėl atsiverčiu https://www.agrokoncernas.lt/lt/trasos/trasos-augalu-tresimui-per-lapus/ ir žiūriu, skaičiuoju, ką esu padavęs ir ko dar trūksta, bet nepiknaudžiauju.

jus netaip supratote as turejau omenyje  piniginei tegu buna efektas bet kad butu isto nauda o ne ismesti piniga ant svesto vandens o kontoros tai jom viskas te gerai ir efekta duoda bet kad taip nebuna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...