Jump to content

Lazdynai


andrius8611

Recommended Posts

Pas mane ant vieno nedidelio lazdyno užaugo keliolika didelių riešutų kekių. Vieną riešutą iškrapščiau, tai sveikas, branduolys per visą riešutą, bet dar nepilnai prinokęs.

Dabar mano lazdynuose intensyviai auga žirginėliai. Ir paskutiniu metu net kelis krūmus apgraužė vikšrai.

P.S.: norit stabilaus derliaus, tai sodinkit ne lazdynus, o šilauoges. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
On 2015-04-28 at 21:39, EKOLO pranešimas:

Šiandien specialiai važiavau į Kauną, nes labai norėjau Webbos. Tik neaišku ar norimą veislę įsigijau, nes jau pats užrašas  pripainiotas.Parašyta, kad tai raudonlapis, o ir nuotraukoj būdingo šiai veislei pailgumo neįžiūrėjau. Teks laukt ir tikėtis.

Labas Ekolo, kaip ten su Žalios stotelės Webba, ar sulaukei ko tikėjaisi? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 15 valandų, EKOLO pranešimas:

Apgavo. Įkišo Barseloną

Barselona tai dar nieko, bet apskritai, galima pareikšti oficialią pretenziją dėl apgavystės, gerai paviešinti. Aš nesusilaikiau irgi šiemet įdomumo dėlei 3 stotelės "Vebas" pasodinau. Pirkimo kvito, berods, neišmečiau ir žymekliai ant augalų yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, riešutininkai, esu visiška naujokė, bet degu dideliu noru šį rudenį užveisti lazdyno riešutų sodą 3-5ha. Esu pasirinkusi kelias veisles Moskovskij rubin, Pervenec ir Barselona. Gal galite pasidalinti savo patirtimi ir patarimais dėl veislių. Na ir už visus kitus patarimus būsiu dėkinga !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kažkaip sunkiai prigijo, sunkiai auga. Turėjau 20, liko keli, kiti skursta jau keturi metai, nežinau nei kuom "tepti".  Dar viena blogybė ta, kad bijo  šalčio. Dvidešimt du laipsniai ir žirginėliai liko kabėti tokie kaip rudenį :(. Moskovskij rubin ir Pervenec "atlaiko" didesnį šaltį ir, mano nuomone, atsparesni ir ligoms. Tokie pastebėjimai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, vk_ pranešimas:

Pasidalinkite savo patirtimi, kuo jums Barcelona nepasiteisino. As turiu viena Barcelonos krumeli, pernai jis dalinai apsalo.

Man Barselona nepatinka dėl storo apvalkalo ant branduolio (viduje)...nežinau ar gerai čia išreiškiau savo mintį.Riešuto branduolys, išlukštenus iš kevalo būna apsitraukęs rudu apvalkalu,kurį reikia dar nukrapštyti. Sunkiai prigijo, labai nerodė noro augti. Į tas vietas kurie neprigijo pasodinau Pervenec. 

Dar auginu Weba, Cosford, Sirena, bet riešutų dar nebuvo,maži medeliai. Šiemet gavau Trapezund Krymskij kelis sodinukus...žiūrėsim kas bus,kiek teko girdėti labai skanūs riešutai.

. ..,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kelis metus auga Syrena, Halės didieji (ar milžinai), Cosford, Varšuvos raudonasis, Barcelona, Webb price, dar kažkokios veislės lazdynas. Ir visi auga kur kas blogiau nei man norėtųsi, kasmet kas nors ar beveik visi apšąla. :eusa-think: Man lazdynai gavosi pats lepiausias sodo augalas, nors sodindamas galvojau, kad bus pats ištvermingiausias ir nereikliausias. Dabar laukiu, kol koks nors lazdynas išvis numirs, tada vietoje jo pasodinsiu rusišką veislę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jetau, ačiū labai visiems už komentarus, labai nudžiugau juos radusi :) Apie Barsenoną, jau  ne iš vienų girgėjau, kad nelabai, teks keist savo pasirinkimą, bet apie Moskovskij rubin ir Pervenec, tik geri atsiliepimai. Bet, jei užsodinti 5ha, tai manau reiktų bent keturių veislių, tai iš ko rinktis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...