Jump to content

John Deere purkštuvai


Recommended Posts

del sou 2007, tai maciau antros dienos vaziavima tai jd buvo lyderis dar rau neblogai atrode
Buvau ir aš rodos antrą dieną, bet kad labai lijo tai net neapžiūrėjau tų purkštuvų. Manau yra apie 5 firmų panašaus lygio purkštuvų bet renkuos JD, nes aptarnavimas Dojus agro gal neblogas ir lizingą palankiom sąlygom tvarko.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 132
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

del sou 2007, tai maciau antros dienos vaziavima tai jd buvo lyderis dar rau neblogai atrode
Buvau ir aš rodos antrą dieną, bet kad labai lijo tai net neapžiūrėjau tų purkštuvų. Manau yra apie 5 firmų panašaus lygio purkštuvų bet renkuos JD, nes aptarnavimas Dojus agro gal neblogas ir lizingą palankiom sąlygom tvarko.

:)

pasiskaityk čia ir dar karta pagalvok apie palankias salygas

viewtopic.php?t=2609

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del sou 2007, tai maciau antros dienos vaziavima tai jd buvo lyderis dar rau neblogai atrode
Buvau ir aš rodos antrą dieną, bet kad labai lijo tai net neapžiūrėjau tų purkštuvų. Manau yra apie 5 firmų panašaus lygio purkštuvų bet renkuos JD, nes aptarnavimas Dojus agro gal neblogas ir lizingą palankiom sąlygom tvarko.

:)

pasiskaityk čia ir dar karta pagalvok apie palankias salygas

viewtopic.php?t=2609

Kaip supratau siūlai pasinaudot agropaskolos.lt paslaugom, bet irgi dar nauja kompani, kaži kiek nulups. Gal pirma tegu užsitarnauja pasitikėjimą. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del sou 2007, tai maciau antros dienos vaziavima tai jd buvo lyderis dar rau neblogai atrode
Buvau ir aš rodos antrą dieną, bet kad labai lijo tai net neapžiūrėjau tų purkštuvų. Manau yra apie 5 firmų panašaus lygio purkštuvų bet renkuos JD, nes aptarnavimas Dojus agro gal neblogas ir lizingą palankiom sąlygom tvarko.

:)

pasiskaityk čia ir dar karta pagalvok apie palankias salygas

viewtopic.php?t=2609

Kaip supratau siūlai pasinaudot agropaskolos.lt paslaugom, bet irgi dar nauja kompani, kaži kiek nulups. Gal pirma tegu užsitarnauja pasitikėjimą. :icon-rolleyes:

uz pasidomejima moket nereikia, nepatiks nesinaudosi, o kai uzsitarnaus pasitikejima gal gailesies kad nepaklausei ir nepasinaudojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kas JD purkstuvams uzliuvo kad labai zema prosvaista. Ypac zemai prikabintuvas sumontuotas. Kitu kompaniju purkstuvai "aukstesni".

Pats siek tiek zvalgausi, nes gyvenimas vercia isigyt....

O daugiau tai kaina ...

JD purkštuvo prošvaisa 60 cm, Amazonės apie 70 cm. Bet čia tik dėl ratų. JD R38, Amazone R42. Dar gal padangų plotis ir santykinis aukštis skirias ir visas skirtumas. Labai norint galima uždėt kitus ratus, bet visvien gi rapso pilnai neapžergsi nei su vienu, o ir traktorių prošvaisa tai irgi maža, o prikabinamas gi pats nevažiuoja. Mano traktoriaus prošvaisa 58 cm, purkštuvo būtų 60 cm. Tai viskas kaip ir normaliai. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del sou 2007, tai maciau antros dienos vaziavima tai jd buvo lyderis dar rau neblogai atrode
Buvau ir aš rodos antrą dieną, bet kad labai lijo tai net neapžiūrėjau tų purkštuvų. Manau yra apie 5 firmų panašaus lygio purkštuvų bet renkuos JD, nes aptarnavimas Dojus agro gal neblogas ir lizingą palankiom sąlygom tvarko.

:)

pasiskaityk čia ir dar karta pagalvok apie palankias salygas

viewtopic.php?t=2609

Kaip supratau siūlai pasinaudot agropaskolos.lt paslaugom, bet irgi dar nauja kompani, kaži kiek nulups. Gal pirma tegu užsitarnauja pasitikėjimą. :icon-rolleyes:

uz pasidomejima moket nereikia, nepatiks nesinaudosi, o kai uzsitarnaus pasitikejima gal gailesies kad nepaklausei ir nepasinaudojai.

Na dabar aš pasakysiu kad gerai moku mūryti, argi patikėsi. :icon-question: Nelabai. Pirma lauksi, kol padirbėsiu pas kaimyną, tada dar pažiūrėsi kaip laikys keletą metų, o tada gal jau. Bent jau aš taip daryčiau, ir tuo vadovaujuos. Nors šiaip ž.ū. visokias naujoves mėgstu išbandyti, bet niekad nebandau iškarto dideliam plote.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
Gal nepaslaptis kokia kaina ir konkreciau kokio modelio RAU, kazkas cia forume minejo, kad turejo bedu su sekimu, kaip yra is tikruju? Girdejau kad kai kuriu firmu prikabinami su sekimu purkstuvai megsta apsiversti galulaukeje, kaip buna is tikruju, gal kam taip buvo, kokios priezastis?

turim RAu A38 20m plocio su sekimu,bedu buvo nenorejo begioti paskui belarusa mtz 1025, bet pakeitem siurbli tai pagerejo,bet kartais vistiek neseka ratas i rata. kita met kabinsim prie newholando gal viskas susitvarkys. :) ji turim jau metus bedu dideliu kaip ir nebuvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pasoka kai buna tuscias?

na matai mes ratus susiaurinom, pagal belarusa tai purkstuvas tapo siauras ir aukstas :) delto per dideles duobutes jau atsargiai,jei kur didesne tai kai susisiubuoja tai ant vieno rato pakyla :) todel tik patys ir purskiam,nes gali greit apvirsti... kaimynas buvo apvertes sena purkstuva panasaus tipo,sako net negalvojau kad galetu virsti is lauko i kelia vaziavo,o ten toks nedidelis slaitukas to uzteko kad ant sono pargriutu... :)

bedos buvo tokios:gale stovi elektriniai voztuveliai tai varikliukas buvo perdeges vienas,kuris sekcija uzdarineja., paskui po ziemos netaip slangas sujungem tai paskirstumo(kur po kopelelem yra) bloko korpusas truko, per savaite gera sutvarke.tai teko senuko atsiprasyt ir sujuom puksti... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pasoka kai buna tuscias?

na matai mes ratus susiaurinom, pagal belarusa tai purkstuvas tapo siauras ir aukstas :) delto per dideles duobutes jau atsargiai,jei kur didesne tai kai susisiubuoja tai ant vieno rato pakyla :) todel tik patys ir purskiam,nes gali greit apvirsti... kaimynas buvo apvertes sena purkstuva panasaus tipo,sako net negalvojau kad galetu virsti is lauko i kelia vaziavo,o ten toks nedidelis slaitukas to uzteko kad ant sono pargriutu... :)

bedos buvo tokios:gale stovi elektriniai voztuveliai tai varikliukas buvo perdeges vienas,kuris sekcija uzdarineja., paskui po ziemos netaip slangas sujungem tai paskirstumo(kur po kopelelem yra) bloko korpusas truko, per savaite gera sutvarke.tai teko senuko atsiprasyt ir sujuom puksti... :)

Mąstykit žmonės vienąkart ką darot! Keturių kubų purkštuvą susiaurinti iki 1,50 m.ir dar kabinti prie mtz...Labai greitai galima nelaimę prisišaukti tokius cirkus krečiant,be to,manau perspėjo pardavėjai,kad garantijai viso gero,jei netyčia apvirstų.

P.S. Lygiai tokį patį purkštuvą,prikabintą prie mtz ir 1,5m.tarpvėže praeitą savaitę teko teleskopu pastatyti ant ratų.Kaip tai atsitiko?Elementaru,su kokias 2000 litrų bandė iš lauko į kelią išvažiuoti,šlaitukas gal kokių 40 cm.Užsukti nepavyko,sustabdyti taip pat ir visas junginys kitoj kelio pusėj.Belarusą,kaip kokį šapelį RAU nustūmė ir atsigulė ant šono.Ir tiltas amortizuojantis,ir stabdžiai buvo (nepajungti,aišku).Niekas nepadėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nepaslaptis kokia kaina ir konkreciau kokio modelio RAU, kazkas cia forume minejo, kad turejo bedu su sekimu, kaip yra is tikruju? Girdejau kad kai kuriu firmu prikabinami su sekimu purkstuvai megsta apsiversti galulaukeje, kaip buna is tikruju, gal kam taip buvo, kokios priezastis?

nezinot kad neseniai vieno musu kaimyno purktuvas pavirto?? na visa laime kad draustas, tai dar ne toks nuotolis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nepaslaptis kokia kaina ir konkreciau kokio modelio RAU, kazkas cia forume minejo, kad turejo bedu su sekimu, kaip yra is tikruju? Girdejau kad kai kuriu firmu prikabinami su sekimu purkstuvai megsta apsiversti galulaukeje, kaip buna is tikruju, gal kam taip buvo, kokios priezastis?

nezinot kad neseniai vieno musu kaimyno purktuvas pavirto?? na visa laime kad draustas, tai dar ne toks nuotolis...

Šiaip smalsu,kokio pločio tarpvėžė,kiek kubų ir prie ko prikabintas buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...