Jump to content
Minduksx

Vasarinis rapsas

Recommended Posts

Kontaktiniai insekticidai pries kandis labai sunkiai pasiteisina jau isbandyta pries du metus ir su lipniom kas antra diena vaziuota bet galiausiai su sisteminiu teko pust. Ziedinukas tik juokas pries tas kandziu lervas palyginus.  Per pusantros dienos kandys zalos pridaro tiek ka ziedinukas gal but per savaite padarytu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 2 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Pilna visko ziedinuko sedi net juoda kandziu pilna nupurski po dvieju dienu vel pilna pasitrest neina dar sausa visiskas šė gaunas.

šiemet gerai mospilanas veikia,dadek kokį sito plius

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Pilna visko ziedinuko sedi net juoda kandziu pilna nupurski po dvieju dienu vel pilna pasitrest neina dar sausa visiskas šė gaunas.

Ant garstyciu irgi debesys skraido tu kandžiulnikų..:laughing-jumpingpurple:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes , sigitass pranešimas:

Va kuom skiriasi serifikuota sėkla nuo ūkinės, kairėj ūkinė, trūkau tai iš savo pasėjau

20190611_084154.jpg

Linijine ūkine galima sėti, o čia kogero ūkiniu hibridu pasėta užtat ir vaizdas kitoks.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 13 valandų, sigitass pranešimas:

Va kuom skiriasi serifikuota sėkla nuo ūkinės, kairėj ūkinė, trūkau tai iš savo pasėjau

20190611_084154.jpg

Bet matosi ir sausros padariniai. Nes dešinėj ir nekažką. Sėdavom ukina linijine rapsų, bėdų nebūdavo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Palijo siek tiek dar noreciau uzmest salietros bet diena karsta garins juodai kaip geriau pasielgt kad bent koke nauda butu ar geriau nebert

Pasilik kitiems metams :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Palijo siek tiek dar noreciau uzmest salietros bet diena karsta garins juodai kaip geriau pasielgt kad bent koke nauda butu ar geriau nebert

Jau berk,nes man atrodo lietaus gerai gavai :):D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Robertas08 pranešimas:

Jau berk,nes man atrodo lietaus gerai gavai :):D

Nu puse velnio palijo bet dar garina stipriai tai dar berus ais i ora gal vakaro dar palaukt sulaukciau dar lietaus :icon-biggrin:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Sveiki, vasariniam rapsui, metkonazolu būtina šiektiek pareguliuot augimą ypač jei nevienodai ir retokai sudygę? Kada geriausiai tai atlikt?

Aš galvoju dar bandysiu purkšti tebukonazolą, dėl pareguluavimo, nors dalis rapso jau su butonais 20 cm aukščio, šiaip rekomenduojama purkšti kai 10 cm.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 40 minutes , Virgis. pranešimas:

Aš galvoju dar bandysiu purkšti tebukonazolą, dėl pareguluavimo, nors dalis rapso jau su butonais 20 cm aukščio, šiaip rekomenduojama purkšti kai 10 cm.

mano žydi ir jau su ankštarom

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Lancia tįsta valandom. Prieš porą dienų pasidžiaugiau, kad mospilan numušė žiedinuką, šiandien net juoda:eusa-doh:Ryt vėl reiks kažką purkšt, per savaitę ketvirtas purškimas nuo vabalų :eusa-doh:Gailiuosi, kad nesėjau žirnių vietoj šitų rapsų.

DSC_0135.JPG

DSC_0140.JPG

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...