Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

prieš 38 minutes , wydas63 pranešimas:

A , dabar "dašuto" ... manęs draudikas dėl kasko vis pasiteirauja jei į užsienius , kartais užsimanyč :) , bet  "kaško" , nu irgi kaipo variantas , nelabai vykęs :think: ...

 

Kelk , paprasčiausiai į juotube , o iš ten nuorodą numesi čionai . P.s. Tame video , jei galima , parodyk kokiais mažiausiais sūkiais gali dirbt variklis .

na ,,sori" wydas nekaip pas mane su rašysena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, wydas63 pranešimas:

A , dabar "dašuto" ... manęs draudikas dėl kasko vis pasiteirauja jei į užsienius , kartais užsimanyč :) , bet  "kaško" , nu irgi kaipo variantas , nelabai vykęs :think: ...

 

Kelk , paprasčiausiai į juotube , o iš ten nuorodą numesi čionai . P.s. Tame video , jei galima , parodyk kokiais mažiausiais sūkiais gali dirbt variklis .

Vakare nufilmuosiu is naujo kaip uzsiveda kaip dirba ant tusciu maziausiom  apsukom ir imesiu i email o paskui atsiusiu yotube nuoroda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , sako pranešimas:

Vakare nufilmuosiu is naujo kaip uzsiveda kaip dirba ant tusciu maziausiom  apsukom ir imesiu i email o paskui atsiusiu yotube nuoroda

Jei taip padarysi , tai būtų įdealus variantas , nes vienoj vietoj viskas ko reikia :think:  . Aš , Tamstai tiesiog didvyrio medalį užkabinčiau , jei galėčiau :)  ... , sakau tai visai rimtai , ba esu kažkieno čia forume prašęs vidiuškės kaip patvirtinimo , tai atmazkių kalnus prisiklausiau o vidiuškės taip ir nesulaukiau . :D    :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, wydas63 pranešimas:

Jei taip padarysi , tai būtų įdealus variantas , nes vienoj vietoj viskas ko reikia :think:  . Aš , Tamstai tiesiog didvyrio medalį užkabinčiau , jei galėčiau :)  ... , sakau tai visai rimtai , ba esu kažkieno čia forume prašęs vidiuškės kaip patvirtinimo , tai atmazkių kalnus prisiklausiau o vidiuškės taip ir nesulaukiau . :D    :D  

imeciau i email jei gavai parasyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, wydas63 pranešimas:

Sveikas , imt karterį , žiūrėt įndėklus ir pasimatuot švaistiklinius kakliukus . Veikiausiai nusimato veleno remontas :eusa-think: .

Darbymetis ir manau nėra laiko remontams, aš bandyčiau redukcinį vožtuvą timtelėti, kartais tiek ir tereikia iki pilnos laimės.Man su spaudimais irgi ne pyragai buvo, truputį suktelėjau vožtuvą ir pakilo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Darbymetis ir manau nėra laiko remontams, aš bandyčiau redukcinį vožtuvą timtelėti, kartais tiek ir tereikia iki pilnos laimės.Man su spaudimais irgi ne pyragai buvo, truputį suktelėjau vožtuvą ir pakilo.

O mazu gali nuotrauka imest kurioj vietoj jis yra be siandien ziurejau as jo nerandu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-30 at 20:48, wydas63 pranešimas:

A , dabar "dašuto" ... manęs draudikas dėl kasko vis pasiteirauja jei į užsienius , kartais užsimanyč :) , bet  "kaško" , nu irgi kaipo variantas , nelabai vykęs :think: ...

 

paskaičiau nuo pradžiu ta istorija apie" kasko "žvengiau  susiriesdamas netiketai jum bet geras gavos--Be kasko  su bielkiu iEU niekaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...