Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

As visa laika dedavau ta su hermetiku. Si karta bandysiu ir metaline. Siuo metu dedu. Gilze kaip pakritus tai kas metai ta su hermetiku prapusdavo. Paskutini karta uz menesio prapute. Pandysiu ta dabar metaline, sukeliau gilze kita dar biski. Ziema planas perdeti i kita bloka viska. Pas mane koki 8 metai su turbina.

IMG_3767.JPG

IMG_3768.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Peleckas pranešimas:

Pas mane pigiausia kur su hermetikais apvedziota, tarp cilindru metalai sudeti. Atrodo rimciausiai tai kainuoja 3,5-5€. Vis dedavau ja nes rimciau atrodo. Mastau deti bandyti ta su metalu, kadangi gilze pasedus apie 0,4 mm. Reikia menesui dar traktoriaus, pagrinde su frontaliniu dirba tai gal atlaikis.. noretus nuomones kas dar dejo ta metaline. Nes dviprasmiskai man ji atrodo

Kažkada mano senam belarusui i metus po du sykius prapūsdavo tarpine, pirkdavau ir vienokias ir kitokias vis vien pradegdavo jos, nežinau ar ten gilzės pasėdusios ar kas jam buvo jau toki pirkau iš vokietijos atvežta, tai kai po pora tarpiniu i metus imi tai jau net pardavėjai pradėjo mane prisimint tai kai paskutini karta pirkau tai sako pirk prie tarpinės dar tokius specialius plasmasinius žiedus, pamenu buvo jie baltos spalvos, ir pamirši tas bėdas, tai taip ir buvo, sudėjo man meistras ta tarpine su tais žiedais ir važiavau aš su juo be vargo šitoje vietoje. Tuos žiedus pirkau Ramučiuose, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Na uzkuriau. Dirba pasisvilpaudamas. Keičiau ta reduktorių kur trosa suka nes mano prasisukes buvo. Tai dabar spidas persilauze. 1500 ant spidometro o pamatvus velėna 1000. Ir 2200 ant skaitliuko o velenas 1500.

Ar būna tie kitokie? Pardavėjas nepaklausė kokem o aš ir nesakiau.

Pas mane ir tas pats, jeigu rasi sprendima - pasidalink:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MTZ 80 parvarytas is vokietijos dirbau 5 metus be priekaistu o va siom dienom tarpine prapute viska nusiemiau galva jau reikejo keisti. nauja nupirkau galva uzdejau. uzkures pamaciau kad  pucia tepala pro kamina, tepalu nedegindavo su sena galva tikrai. vostuvu velenelis ir naujas uzdetas. nerandu prie ko prikibti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-10 at 16:19, Peleckas pranešimas:

dar galima ,,pakelti" gilze be istirizinio itempimo apacioje

plona skardele iskirsti is (alaus skardines produkto) arba plonos skardos ir pakisti po gilzes kantu virsuje

 

On 2017-10-14 at 09:51, varksas pranešimas:

vostuvu velenelis ir naujas uzdetas

per voztuvu kreipanciasias -kotelius nebega ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-14 at 09:51, varksas pranešimas:

MTZ 80 parvarytas is vokietijos dirbau 5 metus be priekaistu o va siom dienom tarpine prapute viska nusiemiau galva jau reikejo keisti. nauja nupirkau galva uzdejau. uzkures pamaciau kad  pucia tepala pro kamina, tepalu nedegindavo su sena galva tikrai. vostuvu velenelis ir naujas uzdetas. nerandu prie ko prikibti.

pasitikrink oro filtra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal esat kas susidūrę, apžiūrėjau traktorių MTZ 550 su D240 varikliu, o ten išmestas tepalinis radiatorius, išėjimai užglušinti, sako jog jis taip daro, jog mažiau kaistų variklis, atseit tas tepalinis radiatorius apsineša pūkais, nešvarumais... Man pasirodė keistas dalykas, jei jau gamintojas sukūrė tepalo aušinimą, tai matyt ir reikalingas, kokia jūsų nuomonė? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, udugas pranešimas:

Gal esat kas susidūrę, apžiūrėjau traktorių MTZ 550 su D240 varikliu, o ten išmestas tepalinis radiatorius, išėjimai užglušinti, sako jog jis taip daro, jog mažiau kaistų variklis, atseit tas tepalinis radiatorius apsineša pūkais, nešvarumais... Man pasirodė keistas dalykas, jei jau gamintojas sukūrė tepalo aušinimą, tai matyt ir reikalingas, kokia jūsų nuomonė? 

cia gera traktoriaus savininka uzejai, reikejo jam dar patarti kad ir skyscio ausinimo radiatoriu isimtu lauk, nes jis irgi megsta uzsinesti pukais :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...