Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

tikslei žinau,D50 126 -130 taip knygose parašyta buvo :icon-wink: golfu ir audiniu ir slėgis toksai :D net purkštukai toki pat tik adatos pac galas smailesnis :icon-wink: bet manau belarusas eitu :D

o as uzvakar sudejau purkstukus,kuriuops sureguliavau ant 160 atm. nes daugelis taip sake, ir nieko eina normaliai,ar delto gali but kas ne taip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu pradėti naujos temos.Pirkau MTZ 82.1 1998 metų.Variklis dirba gerai,tačiau mažomis apsukomis lyg ir didoka vibracija(net skardos barška).Kaikas sako,kad tokių metų tr.taip yra, mano senukui 1986m.-taip nebuvo nors ir dirbo puse cilindrų.Gal koks alkūninio vel.ansvoris nukritęs?Gal kas turite kokių minčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai turbina statysiu :icon-wink: viska jau turiu tiktais laiko nebėr kolkas,gazelke remontuoju :icon-wink: D240motora ikišau :icon-cool: nemanau kad d50 blogas :icon-wink: jau 15 metu dirbu ir pilnai uztenka :icon-cool: 50ha su vienu tr.aremos susitvarkau :icon-wink: kabina dar žmoniška pastačius ir mano amžiui jo užteks :icon-wink:

nu d50 nera blogas ,bet reiketu daugiau jegos ir kad greiciau begtu,o tu idejes turbina gausi daugiau jegos,o apsukos kaip jos liks tos pacios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu pradėti naujos temos.Pirkau MTZ 82.1 1998 metų.Variklis dirba gerai,tačiau mažomis apsukomis lyg ir didoka vibracija(net skardos barška).Kaikas sako,kad tokių metų tr.taip yra, mano senukui 1986m.-taip nebuvo nors ir dirbo puse cilindrų.Gal koks alkūninio vel.ansvoris nukritęs?Gal kas turite kokių minčių.

na kad belkiui nebūtų vibracijos tai čia būtų stebuklas, o tu pabandyk didesnes apsukas palaikyti kokiu 1000 apsukų pamatysi kaip viskas nurims drebėti, bent pas mane tai ant tokiu sūkių žymiai gražiau dirba nei minimaliomis :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gana to greičio tam senukui :D nepadarytas jis greitam važevimui :D o dėl vibracijos ,tai manau, nuimk padona ir pasitikrink :icon-wink: žmogus bėdavojo ir dėl vibracijos ir rado lužusi alkunini :icon-cry:

nu tas senukas kita kart patikimesnis uz naujesnius :D ,greicio uztenka idirbant zeme,bet transportuojant jo truksta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gana to greičio tam senukui :D nepadarytas jis greitam važevimui :D o dėl vibracijos ,tai manau, nuimk padona ir pasitikrink :icon-wink: žmogus bėdavojo ir dėl vibracijos ir rado lužusi alkunini :icon-cry:

Ačių :) Visai nuliūdinai :( Galvojau kas blogiausia gali būti tai antsvoriai, o tu trūkęs alk.velenas :( .Reikės imti paddoną ką jau darysi... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu pradėti naujos temos.Pirkau MTZ 82.1 1998 metų.Variklis dirba gerai,tačiau mažomis apsukomis lyg ir didoka vibracija(net skardos barška).Kaikas sako,kad tokių metų tr.taip yra, mano senukui 1986m.-taip nebuvo nors ir dirbo puse cilindrų.Gal koks alkūninio vel.ansvoris nukritęs?Gal kas turite kokių minčių.

na kad belkiui nebūtų vibracijos tai čia būtų stebuklas, o tu pabandyk didesnes apsukas palaikyti kokiu 1000 apsukų pamatysi kaip viskas nurims drebėti, bent pas mane tai ant tokiu sūkių žymiai gražiau dirba nei minimaliomis :lol:

musiskis irgi dreba siek tiek, kai apsukos maziau uz 1000.... 82,1, 98 metu.

Kas barska tai liuko spyruokles, kazkur vairas ir stabdziu blokavimo geleztele. Jei tepalo slegis ok ti manau taip ir turi but...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nivos motoras drebėjo ir žemais ir aukštais apsisukimis :icon-cry: tai keisdamas sankabos diskus ir smagrati pakeičieu :icon-wink: problėmos nebeliko :icon-wink: pirkau purkštukus šendiena ,visai nebrangus :D d240 motorui 13lt o d50 10lt :icon-wink: Vilniui agrotiakime :icon-wink:
gerai kad pigiai pirkai tik nesupyk kai po kokio menesio darbo patikrinus kokius du reiks keisti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žinau kad reiks :D tai ir paėmieu 6 vnt.gal nebus visi brokuoti :D žinau jog dalym eina brokas :icon-cry: viskas kas GOSTO nepraeina :icon-wink: turėjom savo kuro aparaturos gamykla ir uždarėm tai dabar rusus keiksim už broka :D:D:D

Įra pirkt ir ne rusiškų. Mes angliškus berods sudėjom. Reiks pažiūrėt ant dėžutės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos cia paklausiu. Gal kas susiduret MTZ-952 leidzia tepala is variklio pro salnika link smagracio. Traktorius 2003 metu. po triju metu pradejo siek tiek leist, iskyriau perinkau ir labai greitai vel pradejo leist . pernai visa vasara taip isvargau daba vel perinkau, (naujos tarpines , salnikas, kaklas veleno tvarkingas) uzkuriau , dar labiau leidzia. Karoce pasimetes akivaizdu , bet neytiketina. Gal kas nujaucia kokia cia patologija prasidejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos cia paklausiu. Gal kas susiduret MTZ-952 leidzia tepala is variklio pro salnika link smagracio. Traktorius 2003 metu. po triju metu pradejo siek tiek leist, iskyriau perinkau ir labai greitai vel pradejo leist . pernai visa vasara taip isvargau daba vel perinkau, (naujos tarpines , salnikas, kaklas veleno tvarkingas) uzkuriau , dar labiau leidzia. Karoce pasimetes akivaizdu , bet neytiketina. Gal kas nujaucia kokia cia patologija prasidejo.

Nekokybiskas riebokslis, pasikonsultuok su hansaflex vyrukais, bent jau pas mus jie tikrai kvalifikuoti, kazka tikrai pritaikys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ,reiktu pamatyti ta surinkima ,gal ka praleidai pro akis ,pvz .salnikas lėvas ,ne i centra pastatei ar statydamas spykuoklė nušoko.dar gali buti skarda perspausta ir tarpinė praleidže.ta kur salnika laiko.aš dar salnikus statydamas ,visada litolu gerai sutepu aši ir salniko darbini paviršiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos cia paklausiu. Gal kas susiduret MTZ-952 leidzia tepala is variklio pro salnika link smagracio. Traktorius 2003 metu. po triju metu pradejo siek tiek leist, iskyriau perinkau ir labai greitai vel pradejo leist . pernai visa vasara taip isvargau daba vel perinkau, (naujos tarpines , salnikas, kaklas veleno tvarkingas) uzkuriau , dar labiau leidzia. Karoce pasimetes akivaizdu , bet neytiketina. Gal kas nujaucia kokia cia patologija prasidejo.

Priežaščiu gali buti daug:

1. Pastatitas netikras salnikas (paprastas) o ten turetu stoveti specialus kripties salnikas.

2. Uždaritas sapunas ir tepala spaudžia karterines dujos.

3. Sudile ar pridege stumuikliu žiedai ir i karteri petenka per daug didelis spaudimas iš turbinos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...