Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

prieš 56 minutes , woldass pranešimas:

Sveiki. Mtz 820 patikrinu ryte tepala variklyje, pilna norma ir toks geltonas su putom, paziuriu antifrizo, nera.perkaitintas nebuvo, per kur gali taip subegti ?

Cilindru sandarinimo ziedai..nuimi karteri ir matosi kur laša

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, woldass pranešimas:

Iskart baisiausia nusakei liga, dar vis tikiuos kad nebus taip baisiai, dauguma sako tarpine. Nuemiau galva aiskiai nesimato kad butu pradegusi. Pripyliau bloka vandens, tai per 4 valandas nedingo jis, per nakti vos pasedo kazkur.bet kad lasetu tikrai nesimato

 

Vistiek keisi tarpine...bys matyti..bet jei bus gumos vel visas ardimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks surizikuoti, jau uzdejau galva. Nes jei jau lupt gilzes teks, tai tuo paciu ir grupe keist geriau jau

 

tai va,surizikavau ir pralaimejau,ilna sistema vandens jau pasimate kad dingsta ir varva per isleidimo propke karteryje. o dabar kitas klausimas, rasiu kuri gilze leidzia, ar ja galima det atgal pakeitus sandarinimo gumikes, ar reikia jau nauja gilzesu stumokliu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, eho112 pranešimas:

Gal turit kas kontaktus,kur kaune galvas slifuoja? Nes Marijampoleje dviguba kaina kiek esu girdejes kainuoja darbas.

Tamsta manote, kad Kaune eurų nieks nepažįsta?

Kapsuke abiejose vietose per brangu? Su Autotema nepasiderėsi, faktas, bet pas Laimį galima kažką išlošti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , kinziulis pranešimas:

Surfkolita Kaune Raudondvario pl. Viska daro galvom, velenam ir t. t.

Vot man jie nepatiko, kazka norejau pamatyt tai vos nepasake -kas tu toks ir panasiai. tas armenas vaiksto nosi uzrietes . velena jie dare ir padare blogai .(cia senai buvo)jie itikino kad bus gerai.

t-40 velena dariau prie siukslyno kliniku rajone 

Ašigalio g. 6B, LT-49142 Kaunas

... padare super ,sudejau prisidirbo spaudimas 6-7atm .aisku rinkau tvarkingai . nezinau bet tie raudondvario pl nemazai darbu daro ne patys o veza kitiems ,pazystamas beleruso nuveze tai pasiule vest i garliava.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki chebryte pagelbekit turiu MTZ-50 su 240 bloku ir buvau uzsaldes galva kuri truko. Nusprendziau po poros metu susitvarkyti nuemiau sena galva, nupirkau nauja lygiai tokiu pat gamykliniu kodu, o galvoje nera toj vietoj skyles tam stuceriui isukti. Senoj buvo viskas kaip cia fotkej, o naujoj nors gamyklinis kodas tas pats galvos nera. Ten kaip suprantu kazkoks tepimas turi pasiduoti per ta vamzduka? Kas bus jei jis liks nepajungtas? Ka daryti?

galvute.thumb.jpg.4fe9c3897eced5649e64ec67144250ad.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskubėk daryti netinkamų sprendimų. Gal pas tave naujesnė galva, o ji tepasi per 25 detalę, tik ji yra kitokia, platesnė ir tepimo kanalas padarytas. Pažiūrėk, pro kur tepimas pasiduoda ir kur nueina, gal pakeitus karamislų laikiklį problemą išspręsi su minimaliom išlaidom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestasxxxl pranešimas:

Neskubėk daryti netinkamų sprendimų. Gal pas tave naujesnė galva, o ji tepasi per 25 detalę, tik ji yra kitokia, platesnė ir tepimo kanalas padarytas. Pažiūrėk, pro kur tepimas pasiduoda ir kur nueina, gal pakeitus karamislų laikiklį problemą išspręsi su minimaliom išlaidom.

ok dekui uz patarimus bandysiu ryt nueiti i parduotuve ir paklausti kame reples ir kodel nera ten, gal kokiam ju kataloge bus ar vietoj tures irgi kazka naujesnio kaip ir minejai. Kazkaip grezti noretusi paskutinej vietoj. Plius jau viskas susukineta. Tik buvo mintis kad gal jau kam is forumieciu teko taip susidurti. 

Dar norejau paklausti voztuvus reguliuojant kokie tarpeliai turi buti tarp voztuvo ir to plaktukelio? Ar uztenka visus praeiti per viena siky ir sustatyti tarpus visiems. Ar yra kazkokia reguliavimo specifika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pardej siandien apziurejau nauja ta karamisla visa tai maitinimas jungiasi kur pazymejau zaliai, o pas mane buvo kaip raudonai vat tokie ir skirtumai. Jei buvo senam variante kad jungiasi i pirma ziurint nuo kabinos arciausios puses tai dabar i antra laikykli. Tik vat dabar nepamenu kaip ten bloke pas mane ar yra kazkur prie to antro laikyklio skyle galvoje vamzdeliui pajungti ar ne.

b56131304e35b3557092dac1afc9.jpg.ef9701cdbe7b3042e4ef883a170b54fa.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zaliai pazymetoje skyleje sukasi spilka, tepimas jungiasi arba paciame kampe (vamzdeliu) arba aseles stovas su tepimui esancia skylute statosi cionai kur raudonai apvedes turi (tarp 4 cil. voztuvu). O kad tepimas buna i antra stova nuo galo tai pirma kart girdziu :)  pas mane senesniu metu 82 galvutes kampe zagluske, o tepimas per 4 stova

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Audrius90 pranešimas:

zaliai pazymetoje skyleje sukasi spilka, tepimas jungiasi arba paciame kampe (vamzdeliu) arba aseles stovas su tepimui esancia skylute statosi cionai kur raudonai apvedes turi (tarp 4 cil. voztuvu). O kad tepimas buna i antra stova nuo galo tai pirma kart girdziu :)  pas mane senesniu metu 82 galvutes kampe zagluske, o tepimas per 4 stova

Taip zaliai pazymejau tik preleminariai kuriam stove tepimas buvo parduotuveje karamislo stove. Taip ten spilka sukasi. Tai pas mane senoj galvoj kaip ir sakiai tepimas jungesi paciam gale bet naujoj galvoj nera tos tepimo skylutes. Uzdejau nauja galva uzmetu karamisla ir bac nera tos skylutes :)

Reiks jauciu vaziuot vel i kaima ir ziureti kur ten kokios dar skylutes bus. Ar visgi ketvirtoj per stova ar trecioj kazkur kita skyle vamzdeliui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...