Jump to content

Pneumatiniai grudu transporteriai


Rudnosiukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nezinau bet man sake, kad putikai kurie ir traukia grudus, truputi juos paskaldo, kazin ar tiesa. As tai turiu rusiska 11 kilovatu putika tai man nepamainomas dalykas. Tik skaitliuke automata gavau pakeist nes 25 amperu nepaleidzia, o 40 pats tas.

musu lenkiskas ir pats traukia, grudu neskaldo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten kaip tik apie lenkiska, kad truputi skaldo ir kalbejau, nes jei taip sake pats pardavejas ''Jubanoj'' tai as linkes tiketi :D , jis man aiskino, kad paskaldo tas mazas varikliukas kur dar sone stovi ir kazka ten suka, originalo nemaciau nes parveza pagal uzsakyma jis man jy lankstinuke rode. As sio putiko-traukiko jau irgi buvau pradejes ieskot, bet kai kai pasake apie skaldyma fantazija atsoko/ :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten kaip tik apie lenkiska, kad truputi skaldo ir kalbejau, nes jei taip sake pats pardavejas ''Jubanoj'' tai as linkes tiketi :D , jis man aiskino, kad paskaldo tas mazas varikliukas kur dar sone stovi ir kazka ten suka, originalo nemaciau nes parveza pagal uzsakyma jis man jy lankstinuke rode. As sio putiko-traukiko jau irgi buvau pradejes ieskot, bet kai kai pasake apie skaldyma fantazija atsoko/ :D

Jei skaldo tai tikrai ne tas mažas varikliukas :) Jis per reduktorių suka tokias gumines dozatoriaus menteles, ten tikrai nematau kas galėtų skaldyti. Jei kokį grūdą ir perskelia, tai tik dėl didelės grūdų inercijos transportavimo vamzdžiais, ypač jei kur pasitaiko koks aštresnis kampas ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu rusišką 17kw pūtiką, labai geras daiktas, seniau stovėjo vieno kaimo sandėlyje, bet kai išsiardė kolūkiai tai nupirkom ir dabar labai gerai jis mum tarnauja. Bet tai dar ne viskas, esam pasidarę priekabom šonuose sklendes, pro kurias, pavertus priekabą, bega grūdai į pūtiką. Beto, tai labai geras daiktas, kai reikia pūsti į aruodą, ant pūtiko galo užmovus nukreipiamajį antgalį patys grūdai pasisklaido po aruodą, taip dirbant beveik nebereikia rankų darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
o kiek grudu su jais perbaryta i sandeli :D siai vasarai suremontavau lunachoda tai su juo 6 tonas kvieciu i aruoda per 15-20 min suvarau vienas ant tiek darbas palengvejo kad negaliu atsidziaugti :lol:
Gal būtų galima pamatyti pas tamstą tą aparatą "gyvą" ? Turiu tokį ir aš bet nurankioti škyvai nuo to4kw variklio ir jo sukamos pagrindines ašies,gal jų matmenis galėtut "pasufleruot"?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Turim ir mes putika NEUERO , 23 kw ir 1.1 kw varikliai stovi, su galios trukumu daug vargo buvo kol elektrikai sudejo automatus c63, aisku moket uz kiekviena kw nemazai reikejo. Dirba gerai, nesa apie 20 t/h (priklauso nuo vamzdyno ilgio), jeigu be siurbimo tai virs 30 t/h pucia. Labai puikus dalykas, galima bet kur supilt ir is bet kur paimti be vargo, elektros aisku valgo, bet atsiperka, ypac kai tenka paimti nuo ventiliacijos. O del skaldymo tai gal ir skaldo viena kita gruda, o kas neskaldo? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

klausykit,iskilo problema su rusisku pneumatiniu grudu transporteriu. baisiai kaista dozatoriaus varikliukas, kaip suprantu jis yra 0,75 kW, manau ne vienam man kaista, gal kas susidure su sia problema,kaip sprendziat ja? turiu 2,2kW varikliuka, bet jis yra 2850 aps/min, gal galetu toki ikonponuot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausykit,iskilo problema su rusisku pneumatiniu grudu transporteriu. baisiai kaista dozatoriaus varikliukas, kaip suprantu jis yra 0,75 kW, manau ne vienam man kaista, gal kas susidure su sia problema,kaip sprendziat ja? turiu 2,2kW varikliuka, bet jis yra 2850 aps/min, gal galetu toki ikonponuot?

Tai kokios to 0,75 kw apsukos ? Jeigu panašios dėk ir poblema išspresta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...