Jump to content

pieno tyrimai


Pofke

Recommended Posts

Mano atvėju buvo labai smarkiai numuštas pirmas (po perėjimo iš PŽ į MPK) tyrimas kompe nuo koef. 1,27 PŽ iki 1,13 MPK, po to atvyko su sutartim ir paaiškino kad jų daromi tyrimai yra daug geresni nei pieno tyrimų. Sutartį pasirašiau ir į kompo duomenis daugiau nežiūrėjau, skaičiavo pagal duomenis iš kiekvieno šaldytuvo, tų 1,27 per visą laiką kol buvau MPK nepasiekiau. Tikras žieminis mano koef. 1,3-1,36.

Moralas vienas:-nejau manai, kad perdirbėjas norės mokėti daugiau nei privalo... O jei siulo daugiau, tai apsidairyk, ką paima mainais..... TAspats galioja, ir pasirašant sutartis, ir sutinkant ,kad nuolaidžiautu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Mano atvėju buvo labai smarkiai numuštas pirmas (po perėjimo iš PŽ į MPK) tyrimas kompe nuo koef. 1,27 PŽ iki 1,13 MPK, po to atvyko su sutartim ir paaiškino kad jų daromi tyrimai yra daug geresni nei pieno tyrimų. Sutartį pasirašiau ir į kompo duomenis daugiau nežiūrėjau, skaičiavo pagal duomenis iš kiekvieno šaldytuvo, tų 1,27 per visą laiką kol buvau MPK nepasiekiau. Tikras žieminis mano koef. 1,3-1,36.

Moralas vienas:-nejau manai, kad perdirbėjas norės mokėti daugiau nei privalo... O jei siulo daugiau, tai apsidairyk, ką paima mainais..... TAspats galioja, ir pasirašant sutartis, ir sutinkant ,kad nuolaidžiautu...

Laba diena.... Aš norėjau Jūsų pasiteirauti, kaip sutvarkyti pieną, kad nebūtų bakterijų... Darom viską, švariai melžiam, pieną atšaldom šaldytuve, bet vistiek niekaip nepavyksta gauti gerų rezultatų....Ačiū ir iki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

gal kas gali pasakyt ar imanoma falsifikuot baltymus ,vedeja paeme tyrimus ir dvi dekadas baltymai nukrito nuo 3,29 iki 2,78 ytariu kai Rokiskio suriu nuvare fura su suriais patyre 200000 lt.bando kompensuot patirtus nuostolius nes Kauno apskriti moka po 0,36 lt.tai net pikta nesti piena o perdirbti ir dar vezt kazkur parduot daug uzima laiko o kas gyvuliukus priziures

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 metų...
sveiki, ar kas nors esate susidure su inhibitoriais piene?

TAIP SUSIDŪRĖM IR PER VIENA MĖNESI NET DU KARTUS TIPO RADO ANTIBIJOTIKU AIŠKINA VET.DAKTARAS PASKAMBINAU Į PIENO TYRIMUS AIŠKINA KAD PLOVIMO MEDŽIAGŲ TAI NEŽINAU KAS TIESA SAKO BET KAS KEISČIAUSIA KAD TA PATI PIENĄ PAIMA SAKYKIM 15D.IŠTIRIA PAREINA ATSAKYMAS KAD YRA PASKUI PIENĄ NEIŠLEIDŽIU IŠ ŠALDYTUVO PAIMA NUVEŽA IŠTIRIA ŠVARUS TAI KAME REIKALAS AŠ IRGI GALVOJU KAD JIE ŠŪDĄ MALA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 1 metų...

Aš kažkaip galvoju , kad pieno tyrimai irgi nešventi , nes darėm tokį bandymą : paėmėm du indelius tyrimams ir išsiuntėm vienos karvės ( net gi ne statytojo , o karvės ) ir ką galvojat vienam atėj:o riebalai 4.35 ir baltymai 3.29 , o kitam riebalai 2.05 ir baltymai 3.41 . Tyrimus vežė eksperimento dalyvis . O va gavosi kaip gavosi , net juokas neima . Tiesa somatinės ir bakterijos buvo panašios na labai nedidelė paklaida .O sako stebuklų nebūna :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jus tyrimus vezete tiesiai i PT tai vadinasi ir ten betvarke, bet jeigu vezete per savo pieno supirkeja tai klausimas kas cia ka pridirbo. Is tiesu tai situacija verta STT demesio, ar kas nors galetu paskaiciuoti kiek nuostoliu padaro tokie tyrimu netikslumai ir kazkodel tie netikslumai dazniausiai ukininku nenaudai. Ir dar prie to pacio apie nuoskaitas sakykim del inhibitoriniu medziagu, kodel nuskaiciuoja visos dekados pinigelius tyrimus daro is saldytuvo kiekviena diena, viena diena rado kazkam ir nuskaiciuoja visos dekados. Tai gal ir piena inhibitorini galima visa dekada nesti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jums neteko girdėt, bet yra toks daiktas kaip pieno analizė realiu laiku, naujas produktas lietuvoje, montuojamas pieno melžimo aikštelėse, ši firma jau daug metų pasaulio rinkoje tuo galite įsitikinti paieškoje internete. turi visus sertifikatus atitinkančius europos sąjungos jei sudomino rašykit skambinkit 868998426 http://www.agrooksvida.lt arba [email protected]

rollup_vertimas.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...