Jump to content

Nebrangiai galiu paruošti VEIKLOS ar VERSLO planą ES paramai


Edvis

Recommended Posts

Edvi :icon-rolleyes: Nu galvoti jau dabar reikia, nes kai kas pasake, kad paskubejau uki iregistruoti ir galiu nespeti iki 2007 paraisku teikimo sezona. As parasiau tau i e-mail jei gali atsakyk ... :icon-wink:

Siaip reik rimtu konsultaciju, nes tik pradeti zadu viska nuo nulio. O neperseniausiai teko skaityti straipsni apie viena Kazlu Rudos ukininka, kuris irgi prisieme paskolu ir skubejo viska susipirkti ukiui tikedamas pazadais, kad gaus parama is ES. O tvarka pasikeite ir vargsas daba nei paramos negavo ir galo su galu nesuduria.

Mane siek tiek piktina :icon-evil: ir seniuniju bei savivaldybiu zemetvarkos specai, kurie neranda galimybiu normaliai pakonsultuoti zmogu norinti ukininkauti ir reikalui esant skubiai visiems ukininkams pateikti informacija apie pasikeitusius istatymus ar kt. Mol tegu ateina dazniau ir papasakosime, bet nepasako, kaip daznai ateiti tam ukininkui. As galiu bent karta per savaite pradeti minti ju slenksti, kol juos pykinti pradetu mano vizitai... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-cool: Tai man kol kas gerai, as prie ineto prieinu, bet ka daryt ukininkams kurie neturi tokios prabangos?

O mat skaitant visokius istatymus tai akys mirga nuo ju papildymu ir pakeitimu. As isivaizduoju, kad institucijos (konsultantai) kurie uz ta darba gauna alga turi zinoti pacias naujausias naujienas ir teikti pasiulymus, kaip greiciau naujausia info galetu pasiekti ukininkus. Bent savo darbe as dirbu tokiais principais ir to tikiuosi is kitu. O kai man atejus pas konsultanta jis pasako pasiskaityk istatymus ir visokius isakymus, tai toks nei grasio nevertas, atleisciau, kaip nekompetetinga... :icon-wink: O jai pasako seskites, kartu spresime problemike ar ziuresime ka mes galime padaryti, ir jei reik vietoje nusiuntimo i kita kabineta suorganizuoja, kad reikiamas specas ateitu ir velgi prisestu dirbti kartu, tai tada sakyciau si grupele ras tinkama sprendima ir reikiama dokumenta.

O is savo patirties galiu pasakyti, jei bent karta zmogu atejusi pasiklausti pas mane to ka as tikrai tureciau zinoti ir buciau nusiuntes pas kita, tai sekancia diena buciau vaiksciojas uz darbovietes vartu. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-cool: Tai man kol kas gerai, as prie ineto prieinu, bet ka daryt ukininkams kurie neturi tokios prabangos?

O mat skaitant visokius istatymus tai akys mirga nuo ju papildymu ir pakeitimu. As isivaizduoju, kad institucijos (konsultantai) kurie uz ta darba gauna alga turi zinoti pacias naujausias naujienas ir teikti pasiulymus, kaip greiciau naujausia info galetu pasiekti ukininkus. Bent savo darbe as dirbu tokiais principais ir to tikiuosi is kitu. O kai man atejus pas konsultanta jis pasako pasiskaityk istatymus ir visokius isakymus, tai toks nei grasio nevertas, atleisciau, kaip nekompetetinga... :icon-wink: O jai pasako seskites, kartu spresime problemike ar ziuresime ka mes galime padaryti, ir jei reik vietoje nusiuntimo i kita kabineta suorganizuoja, kad reikiamas specas ateitu ir velgi prisestu dirbti kartu, tai tada sakyciau si grupele ras tinkama sprendima ir reikiama dokumenta.

O is savo patirties galiu pasakyti, jei bent karta zmogu atejusi pasiklausti pas mane to ka as tikrai tureciau zinoti ir buciau nusiuntes pas kita, tai sekancia diena buciau vaiksciojas uz darbovietes vartu. :icon-wink:

Matyt dirbi ne valdiskoje institucijoje. Kazkada man teko vaikscioti po ministerija ir aiskintis istatyma, tiksliau jo vykdymo tvarka (skolu atidavima turtu) galu gale kai buvau nusiusta pas moteriskaite kuri dalyvavo to istatymo sudaryme, man buvo pasakyta, reikejo pasirasyti pasirasiau, bet isaiskinti istatymo negaliu.

O is seniuniju per daug reikalauti negali, juk dazniausiai sedi zmogiukai kuriems svarbu sulaukti ramiai pensijos. Kol patys nerinksim seniunu tol nieko gero nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-cool: Oho jau politika pakvimo.

Manau tyleti irgi nereikia, nes tie valdininkai per anksti tos pensijos laukti pradeda. Visi verkia, kad kariuomene ir policija ryja mokesciu moketoju pinigus, o uzmirsta tuos laukencius pensiju valdininkus valdiskose istaigose. Na jei ir taip toliau tai jie isviso nesupras uz ka piniga gauna.

O kaip tam vargseliui ukininkui, kurs nori paramos, kas jam atsakys is anksto tinkamas projektas ar ne, pries ji issiuncian i NMA. Kas juos gali rimtai atstovauti valdiskose istaigose? Cia jau vos ne teisininko reikia, kad tu istatymu ir isakymu labirintuose nepasiklystum. Projektai prasidejo nuo 2004 m., o kiek jau isakymu ir istatymu pritaisyta "kad tik ukininkams butu geriau". :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar truputi palauk, prasides rinkimai i savivaldybes, va tada ir prisimins visi ukininkus. Senukam didesnes pensijas zades, kitiem pagalba ir parama. O kaip viskas baigsis ir vel ukininkai bus niekam nereikalingi :icon-eek: .

O NMA tai isdidus pauksciai, ten jei paklausi konsulatcijos tai jie isdidziai atrezia, jei tau pasakysiu tai nebus lygios galimybes ir kitiems laimeti :icon-confused: .

O ukininkui politika maziausiai rupi jam aiskumo reik. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-cool: O gal kas zino, ka ukininku sajunga veikia? O gal tokios ir nera?

Bet gis visviena yra ukininku ir ukiu kurie jau preja visus kosmarus (poperizmo ir projektines veiklos) ir galetu pagelbeti su nuorodom ar konsultacijom.

O gal broliai artojai vienytis reiktu, gal tada galima butu ir tuos specus valdiskose kedese pastumdyt, kad dometusi savo darbu, o ju vrsininkai butu suinteresuoti savyvaldybes ukininkams padeti viskuo kuo galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
O kada gi pagaliau patvirtins 2007-2013m? gal kas zino labai noreciau nepraziopsot ir spet paraiskas pateikti.

kai buvom agenturoje, sake, kad planas turetu but patvirtintas balandzio - geguzio menesi. o kaip cia realiai bus, tai ne patys ten nezino.

o tas paraiskas nesiskubink taip jau pateikt. cia siek tiek is patirties..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...