Jump to content

lyginimui zemes.balkis,kokie atsiliepimai?


ggytis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
On 28/12/2016 at 22:58, tom tom said:

Be 130 AG net nesvajot su juo padoriai dirbt. Panašų esu pagaminęs, tik 5 metrų, tai su sunkiom akėčiom, geru gyliu, kad jis lygintų dirvą, o ne šokinėtų per grumstus... 110 Ag turi ką veikt. Pas mane prie sijos virinti strypai islendantys 5 cm. Čia toki noragai užvarvolinti, įsivaizduok kokį pasipriešinimą jie sukurs. Kitas dalykas, jei nori, kad abi sijos dirbtų, turi jas sujungti "šliūže", nes kitaip pirmą sija sulys tiek į žemę, kad išsikast tu jį turėsi. Reziume mtz 952 per silpnas ir balkį reikia tobulinti, jei nori rezultato. Jei domina šios surašytos informacijos patikimumas, susisiek, atsiųsiu video kaip dirba maniškis, pagamintas kaip aprašiau.

galetum cia vidwo arba bent nuotrauka patalpinti. manau daug kam praverstu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip tas Laumetris lengvai atrodo, nors padarytas gerai, nemanau, kad 5 m. reikia 130 AG. Turiu 4 m. su sunkiosiomis akėčiomis ir uždėti 2 didieji bordiūrai, dėl svorio ir visai šauniai daug metų tampiau su MTZ-50. Deje galim ginčytis iki pamėlinavimo, žemė žemei nelygi. Molis, priemolis, priesmėlis, ar miško žemė skirtingai dirbs ir traktoriaus resursų reikalaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Aivaras26 said:

iš savo šiokios tokios patirties tai 6 m. laumetrio lygintuvas sunkokas, be dubliu net negalvociau dirbt su jd 6150m. Valkioju iki 9 km/h greičiu ir tai su nedideliu kaupu žemių, jei žemyn paleidi daugiau, ima dust jd. Tad manau 5m. plociui tikrai reikia to 130 ag :) 

Čia 6m valkioji ,tokį kaip nuotraukoj,ar tą senesnį modelį prikabinamą kur su trosais tempiamas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Aivaras26 said:

iš savo šiokios tokios patirties tai 6 m. laumetrio lygintuvas sunkokas, be dubliu net negalvociau dirbt su jd 6150m. Valkioju iki 9 km/h greičiu ir tai su nedideliu kaupu žemių, jei žemyn paleidi daugiau, ima dust jd. Tad manau 5m. plociui tikrai reikia to 130 ag :) 

Valkioju savos gamybos lygintuva 6m su didžiosiomis akėčiomis  apačioje virintos lingės, fendas 130ag iki 9 km /h jd 6150m 10km/h be problemu.  Nors teko ir su belarusu turbininiu tempt lygintuva tai iki 7km tempia nors jei kalniukas susidaro belarusas užsikasa truksta svorio. Taip kad 130ag senu arkliu ,150ag nauju arkliu 6m lygintuvui pats tas. Kolega tampo toki kai nuotraukoj laumetrio 9m nors realiai ten 10m darbinis, su jd 200 ir nh 200 tai irgi greitis vos 10km. Dabar abu pachipuoti iki 250ag tai jau dirba uztikrintai tiek i smeli ivaziavus tiek su didesniu žemės kalniuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neiskenciau neisiterpes  , ankstyvoj pradžioj ukininkavimo darydavom balkius , bet ne pakabinamus . Akeciu budavo dvi eiles viena paskui kita , taip pradirbus jau galedavai seti po vieno vaziavimo , transporte tiesiog suverti ant dvigubo balkio viena ant kitos. transpotavimui jau kaip fantazija leidzia , 5m - 100ag (10vnt akeciu ir dvigubas balkis).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš balkį naudoju pavasarį retsykiais. Tikrai puikiai sutrupina ir sulyginą rudeninį arimą, užbraukia luomas, o sunkios akėčios išpūrena dirvą ir gražiai palieka viską. Tačiau iš kitos pusės tai yra netikęs padargas. Mano manymu žemės toks besaikis maišymas nėra gerai, vakaruose nelabai turbūt ir naudojamas toks dalykas šiais laikais.

Aš su Magnumu 200ag traukiu 7,5m balkį. Tikrai nepamaišytų dar kokį 30ag... jeigu susidaro didelis kalnas žemių, sunkiai sekasi, kyla priekis...

Nuotraukoje besimatantis gauburys normalus visai, čia tik per daug į šlapią balą įlindau ir prabuksavo. Tokiu atveju tenka atsikabinti balkio lenciugus ir per šoną pasitraukti.

20160409_100850.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su balkiu tikrai nėra ko sulaužyt, jei jau matau, kad sunkyn eina, šlaunis į viršų ir žemių krūva sumažėja.  Volus tankinimo.su lyginimu 9,4m traukiu - pats tas.

Magnumas visai drūtas reikalas, maniškis jau senolis ir pavargęs, bet dar tarnauja :) Per pora metų vienas gedimas tik rimtesnis buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks klausimas ar balki tempiate truputi pakreipe kampu ar stačiu kampu nu jei supratot ka norejau pasakyt :D ar grandines vienodo ilgio ar viena trumpesnė kita ilgesnė? ir ka reiktu daryt kad nebūtu po kiekvieno važiavimo sustumto kalniuko šone ar nieko čia nepadarysi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , bggg said:

Na su balkiu tikrai nėra ko sulaužyt, jei jau matau, kad sunkyn eina, šlaunis į viršų ir žemių krūva sumažėja.  Volus tankinimo.su lyginimu 9,4m traukiu - pats tas.

Magnumas visai drūtas reikalas, maniškis jau senolis ir pavargęs, bet dar tarnauja :) Per pora metų vienas gedimas tik rimtesnis buvo...

Nežinau kiek tiesos bet esu girdėjas, kad su balkiu kaip tik labai greit galima sulaužyt traktoriu jei traktorius su dubliais, jei per staigiai apsisukinėji dubliai užmeta balki i kabina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , caper said:

toks klausimas ar balki tempiate truputi pakreipe kampu ar stačiu kampu nu jei supratot ka norejau pasakyt :D ar grandines vienodo ilgio ar viena trumpesnė kita ilgesnė? ir ka reiktu daryt kad nebūtu po kiekvieno važiavimo sustumto kalniuko šone ar nieko čia nepadarysi?

Na bijau pameluot, bet manau grandinės yra praktiškai vienodo ilgio. Pavasarį galėsiu patikrinti, bet man rodos jis tiesiai eina, o žemė pasiskirsto į duobelea arba lipa per viršų jei daug būna.

Šonuose gaunasi kartais bagelės, bet po balkio juk vistiek nesėji, dar kultivuojo ar germinuoji - išsilygina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, viktorass said:

Nežinau kiek tiesos bet esu girdėjas, kad su balkiu kaip tik labai greit galima sulaužyt traktoriu jei traktorius su dubliais, jei per staigiai apsisukinėji dubliai užmeta balki i kabina.

Nu jo, būtų reikalų. Na, bet manau tam jau reikia gerų sugebėjimų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 1/16/2017 at 23:50, bggg said:

Aš balkį naudoju pavasarį retsykiais. Tikrai puikiai sutrupina ir sulyginą rudeninį arimą, užbraukia luomas, o sunkios akėčios išpūrena dirvą ir gražiai palieka viską. Tačiau iš kitos pusės tai yra netikęs padargas. Mano manymu žemės toks besaikis maišymas nėra gerai, vakaruose nelabai turbūt ir naudojamas toks dalykas šiais laikais.

Aš su Magnumu 200ag traukiu 7,5m balkį. Tikrai nepamaišytų dar kokį 30ag... jeigu susidaro didelis kalnas žemių, sunkiai sekasi, kyla priekis...

Nuotraukoje besimatantis gauburys normalus visai, čia tik per daug į šlapią balą įlindau ir prabuksavo. Tokiu atveju tenka atsikabinti balkio lenciugus ir per šoną pasitraukti.

20160409_100850.jpg

Gal kas zinot kur galima butu isigyti tokius ratukus kad pritaisyti prie zilindro transportavimui, dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...