Jump to content

lyginimui zemes.balkis,kokie atsiliepimai?


ggytis

Recommended Posts

pirmas daltkas kuri reikia is ukio ismesti tai balki O jei vistiek nusprendei gamintis ta paimk stambesni dviteji profivi ir priekineje dalyje prisivirink dantis pagamintus is lingiu Aisku gale nemaisitu akecios Visa ta dziaugsma pritvirtink prie trikampio ar gale isitaisik ratus

o kokios tavo mintys su transportavimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmas daltkas kuri reikia is ukio ismesti tai balki O jei vistiek nusprendei gamintis ta paimk stambesni dviteji profivi ir priekineje dalyje prisivirink dantis pagamintus is lingiu Aisku gale nemaisitu akecios Visa ta dziaugsma pritvirtink prie trikampio ar gale isitaisik ratus

Dekui uz pakomentuotas mano mintis, Fend ir balkis- tai lygiai tas pats kaip zibaline lempa ir kompiuteris, nelabai suderinami dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

transportuojas ant ratuku Privazuoji prie vieno galo ir kinku pagalba ji pakeli Po balkiu parideni du ratus sujungtus neilga asimi(as juos pasigamonau ir golfiniu su visom stupicom)ir nuleidi privazuoji prie kito galo pasikabini ant kinku ir pirmin As dar esu mates tuos galinius ratukus pasikelencius cilindroar varzto palaba bet tada tam gale balkis buna sunkesnis Bet apir balki pagalvok zinai kiek jis tau miltu primala lauke o po lietaus tie miltai tau padarys betona dirvos pavirsiuje Bus grazuuuuu bet saknis negaus oro o jei nespes sudigti ir uzlis tai apskritai verksi nes bus netoligus paselis Dar trys keturis metus kas atsisake balkio jaucia jo padarinius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Balkis, ka baisiausia daro? , tai ardo dirvozemio struktura, liaudiskai mala, trina dirva. Tai va ,gaunasi labai dauk smulkios frakcijos, kuri lietuj lijant formuoja pluta, zeme yra uzplakama kita dalis suplaunama i arimo, skutimo dugna ir dirva nebegeria vandens, automatiskai laukas tvinsta. Cia bendrais bruozais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalis tiesos yra , bet germinatoriaus lygintuvai vaziuoja ant voliuku ir nuzeria kauburius, jie pastoviai nestumia 30cm zemes, tai kas lieka kai vienasiki su balkiu ir du sykius su germinatorium pravarai, o jei sejalka vaderstat, tai vel trina?? na mano gyliu isitykinimu vienakart germinatorius ir seji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalis tiesos yra , bet germinatoriaus lygintuvai vaziuoja ant voliuku ir nuzeria kauburius, jie pastoviai nestumia 30cm zemes, tai kas lieka kai vienasiki su balkiu ir du sykius su germinatorium pravarai, o jei sejalka vaderstat, tai vel trina?? na mano gyliu isitykinimu vienakart germinatorius ir seji

Lengvose zemese gal ir taip, viena kart germinuoji ir seji, bet ir tai manau sejalka turi but su idirbimu tada tik set galima. 2007 rudeni buvo slapia velavom seja, nebuvo laiko, tai suarem, vienakart nugerminavom ir sejom (sejalka be idirbimo), dirva kaip ir nieko atrodo, bet pasejus pasimate, kad vienam lauke prie pakrascio buta sunkaus molio ir ten grudai beveik nesudyge( net foto esu pasidares), o kur baigiasi tas sunkus molis viskas ok, tad lauka ismete plemais, o seniau po dvieju germinavimu tos problemos nebudavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalis tiesos yra , bet germinatoriaus lygintuvai vaziuoja ant voliuku ir nuzeria kauburius, jie pastoviai nestumia 30cm zemes, tai kas lieka kai vienasiki su balkiu ir du sykius su germinatorium pravarai, o jei sejalka vaderstat, tai vel trina?? na mano gyliu isitykinimu vienakart germinatorius ir seji

Lengvose zemese gal ir taip, viena kart germinuoji ir seji, bet ir tai manau sejalka turi but su idirbimu tada tik set galima. 2007 rudeni buvo slapia velavom seja, nebuvo laiko, tai suarem, vienakart nugerminavom ir sejom (sejalka be idirbimo), dirva kaip ir nieko atrodo, bet pasejus pasimate, kad vienam lauke prie pakrascio buta sunkaus molio ir ten grudai beveik nesudyge( net foto esu pasidares), o kur baigiasi tas sunkus molis viskas ok, tad lauka ismete plemais, o seniau po dvieju germinavimu tos problemos nebudavo.

Cia parodo jusu arimo broka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As rudeni germinatoriaus nenaudoju, ariu su tankinimo volais ir seju, sejalka su dviem lyginimo lentom.

Gerai kai pas tave žemės pelenai.Mūsų krašte tokie moliai ir šlynai kad net nežinai kuo dirbti pradėt rudenį . Sausa kai plyta-šlapia kai plastelinas .Tik artojų varžybas surengti ,nors vaizdų butų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikekit manim ,esu mates tokiu dirvozemiu, gaila sunkiai valdau siuolaikine kompiuterine technika, ideciau nuotrauku, pamatytumet ka yra teke art. Kartais ,jei zeme labai riebi ir slapia tikrai nereikia art ,Grumstus susiprogramuojat sau patys, kad turetumet, ka paskui veikt, Priemoniu kad ju nebutu tikrai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sutinku kad kai pataikai arimą ta dirva subyra super,bet kai dievulis diena iš dienos vis paverkia arba išvis mus pamiršta tada prasideda bėdos.Negi pradėsi sėjas lapkričio mėnesį ar 200-300 ha paliksi pavasariui Dirbi pagal gamtą ir neviskas nuo saves priklauso.Vat tada ir volų ir germinatoriaus dviejų eilių prireikia ir sėjalka su dirbimu nepamaišo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sutinku kad kai pataikai arimą ta dirva subyra super,bet kai dievulis diena iš dienos vis paverkia arba išvis mus pamiršta tada prasideda bėdos.Negi pradėsi sėjas lapkričio mėnesį ar 200-300 ha paliksi pavasariui Dirbi pagal gamtą ir neviskas nuo saves priklauso.Vat tada ir volų ir germinatoriaus dviejų eilių prireikia ir sėjalka su dirbimu nepamaišo

Kiek ha dirbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai beabejo kad išsimėto 150 rudeniui ir 100-150 pavasariui (Čia su ar be pūdymų) Tik va ką aš sakau ,kad kartais ta žemė jau rudeniui gaunasi gerokui perlyta ,o tada problemos. O visą plotą palikti pavasariui pats supranti . Pasėlių priežiūra ,javapjūtė viskas sueina į krūvą.O.kai kelios skirtingos kultūros problemų mažiau . Ir dar bėda neturiu aš 300 ag traktorių su 10 metrų padargais kad taip greitai apsidirbčiau,ir laukai ne po 100 ha :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sutinku kad kai pataikai arimą ta dirva subyra super,bet kai dievulis diena iš dienos vis paverkia arba išvis mus pamiršta tada prasideda bėdos.Negi pradėsi sėjas lapkričio mėnesį ar 200-300 ha paliksi pavasariui Dirbi pagal gamtą ir neviskas nuo saves priklauso.Vat tada ir volų ir germinatoriaus dviejų eilių prireikia ir sėjalka su dirbimu nepamaišo

Vat butent ta ir turiu galvoj. Pvz mes,velavom seja,arimas jau buvo senokai atsistovejas, permirkus zeme. Idirbt isejo tik minimaliai rezultatas kur lengvesne zeme viskas ok, kur sunki, nesutrupejus iki galo ir sakes, nepramuse.

dsc00114ix4.th.jpg

dsc00115xu2.th.jpg

Siap plemas buvo didesnis tik labai tingejau klampot dirva, kad visa nufotkint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va as pats paemiau sija apie 30 cm plocio po apacia privirinau senus rusu plugu noragus ir ant trosu traukiu ne ant trikampio taip pas mus visi naudoja ant trosu patogiau ant posukio nesigauna lauzimo o jei reikia tai ant ilguju slaunu pakeli., kai pervezu tai keliu kaip ir rase ant vezimelio.ir apie zemes sugadinima ar derliaus nuostolius jokiu bedu molyne be jo prapuoliai tuos grumstus jei nori tai su kuju turi dauzyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...