Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

prieš 29 minutes , Idomus pranešimas:

Sveiki, gal kas turit nauja Rapid 400 be trasu su diskoniniu dirbimu? Kokie pastebejimai? Renkuosi tart Pronto ir rapido. Lengvos zemes ir su uzpylimu problemos tai kaip ir linkstu prie rapido

As geriau spirit ziureciau. Uzpylima pasidarysi, ne beda. Plius ratai platesnis, o lengvose zemese tai pliusas. Bei pasejimas po ratu geriau mano galva, nei pries ratus. Kai rapido, lengvose zemese. 

Mano asmeniskai rapidas skesta smeliuki reik kelti i virsu, tai sejimas gaunasi banguotas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Witalikas pranešimas:

As geriau spirit ziureciau. Uzpylima pasidarysi, ne beda. Plius ratai platesnis, o lengvose zemese tai pliusas. Bei pasejimas po ratu geriau mano galva, nei pries ratus. Kai rapido, lengvose zemese. 

Mano asmeniskai rapidas skesta smeliuki reik kelti i virsu, tai sejimas gaunasi banguotas

Man irgi skendo kol arėm tuos smėlius. Dabar tampant su mažiau arklių jokių problemų. Arba kitas variantas - reikia padargo, kuris sutankintų tą smėlį normaliai prieš sėją - kad ir volai su lyginimo lenta ir pirmyn sėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Man irgi skendo kol arėm tuos smėlius. Dabar tampant su mažiau arklių jokių problemų. Arba kitas variantas - reikia padargo, kuris sutankintų tą smėlį normaliai prieš sėją - kad ir volai su lyginimo lenta ir pirmyn sėt.

Su kokiais padargais dabar įdirbat smėlį? Šiemet su diskiniu skutiku pravažiavus, irgi vietom labai skendo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Kirsticius pranešimas:

Su kokiais padargais dabar įdirbat smėlį? Šiemet su diskiniu skutiku pravažiavus, irgi vietom labai skendo.

Nesvarbu kokiu padargu įdirbsi - svarbu koks volas gale. Jei po diskinio - tai volas sunkus dantytas, jei po noragino - tai V formos volas, bet geriau būtų dvigubas U, bet tokius dalykus sužinai per vėlai. Yra kur tobulėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Kirsticius pranešimas:

Su kokiais padargais dabar įdirbat smėlį? Šiemet su diskiniu skutiku pravažiavus, irgi vietom labai skendo.

Ariam ir neplanuojam to atsisakyti ir plius kultivuojam ar su diskiniu pravaziuojam, bet cia paskaicius ir dabar jusu nuomones paskaicius pradedu galvoji apie pronto arba Bednar 4metru. Gal kas dirbat su bednaru?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Kirsticius pranešimas:

Su kokiais padargais dabar įdirbat smėlį? Šiemet su diskiniu skutiku pravažiavus, irgi vietom labai skendo.

Svarbiausia per savo įsitikinimus perlipti- norisi kuo gyliau,bet  ant smėlio kuo sekliau(nėra ko lyst gyliau už sėklos guolį) tuo labiau rezultatai rugpjūtį džiugina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-25 at 19:27, Karsonas pranešimas:

Gal kas turit seklu ir trasu issejimo normu senesnio modelio sejalkos kalibracijos lentelę?

Atsiversk Mazones arba Vaderstado puslapi, susirask naudotojo instrukcija ten viskas isaiskinta kaip nustatineti norma pravaziavus atstuma pagal ploti, arba sukant rata atitinkama skaiciu apsuku.Kaip ceck sako,be svarstykliu ir kibiro neissiversi.Pagal lentele gausi tik teorine norma,praktiskai gaunasi kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 25 minutes , deimarilo pranešimas:

O senesnis vaderstad 4m jau būtų persunku? Be kokio dirbimo, nebent su trąšomis.  O taip su 3 metru apie 15 ha  per diena eina paseti? 

Jai laukai po 1 ar 2 ha tai gal ir taip bet jai normalus laukai per diena 30 ha su WM 3m paseju aisku ne nuo pietu jau isvaziuoji ir gryzti su tamsa bet kai reikia ir varai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...