Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

prieš 10 minutes , darius5 pranešimas:

turi užsifiksuot kiekvieną kartą, sėjamoji turi būt žemoje padėtyje. man yra buvę, kad neužfiksuodavo, tai tvarkiau pagrindinį cilindrą, dar litais buvo, atidaviau 500lt. kaip suprast pusė iškėlimo? yra žemas ir aukštas iškėlimai, žemam reguliuojasi gale davikliu susukant arba išsukant varžtą, kad pakėlus, nesuktų sėklų rato 

Na netaip pasakiau, zemas iskelimas tegul buna. Nematau prasmes ji remontuot man sejimo gyli reikia pakeist kelis kartus per metus. Maniau gal ko nemoku bet darau kaip jus ir saket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, darius5 pranešimas:

žinok, kad cilindras gali kažkiek viduj praleist, ir neina užfiksuot, ten vadinamas išmanusis cilindras :) be to fiksuot sėjimo gylį galima tik žemoje padėtyje

Tai vat čia ir kabliukas turbut kad fiksavau turbut aukstoje padetyje. Bet vistiek kazkaip uzfiksavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, darius5 pranešimas:

žinok, kad cilindras gali kažkiek viduj praleist, ir neina užfiksuot, ten vadinamas išmanusis cilindras :) be to fiksuot sėjimo gylį galima tik žemoje padėtyje

nesvarbu koks lygis paspaustas, gylis reguliuojasi visada. Jei nesifiksuoja, aš pasiūlyčiau daryti taip: paspaudus C raide, sėjamają visiškai nuleisti ant žemės kad net ratai pakiltu. Tada vėl paspaudus C, pakelti iki pat galo. Ir tada dar kartą nuspaudus, pasidaryti norimą gyli kuris ir turi užsifiksuoti.

P.s. visi aprašyti veiksmai turi būti atliekami su tuščia sėjamąja ir ant kieto paviršiaus, nes paskiau daug darbo būna noragėlių skyles valyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, uk.Povilas pranešimas:

https://m.autoplius.lt/skelbimai/vaderstad-300s-sejamosios-sodinamosios-6705517.html

Gal kas buvot apziuret sitos, diskai nauji i ka dar atkreipti demesi

Turėsiu mėnesio gale vaderstad rapid 300s, 2002 metų, noraginis įdirbimas, lyginimo lenta, pakankamai gero stovio. Bus pigesne nei šita ;) Lt nedirbusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-31 at 19:14, uk.Povilas pranešimas:

Ar technologiniu rite turetu buti ten kur yra ar kitoje puseje, nes kliuna sklengdziu svirtis ir neuzsidaro i pirma padeti, kaip išsiima tas strypas su ritem, kad pakeisti i kita puse 

20180831_181256.jpg

jei gerai pamenu, tai reikia visus dangtelius atsidaryt ir issikelia su ritem tvarkingai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Blogai pameni. Pirma reikia aliuminę šerdį ištraukt. Tada jau išsikels technologinių vėžių varikliukas su ritėm.

pas mane viduryje mova yra, tai paprasčiau. Movą atjungi ir išsikelia su ritėm. Pas ką ištisinis, tai tikrai taip, reiks išsitraukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...