Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 4 valandų, uk.Povilas pranešimas:

https://m.autoplius.lt/skelbimai/vaderstad-rapid-300-sejamosios-sodinamosios-7186267.html

Ka manot ar verta ji tiek ir i ka atkreipti demesi perkant.

pries gal 2 menesiu buvau apziuret, mano akim neverta,:
1. dirbimo sejimo disku guoliai gatavi,
2. sutrunijus kaip reikalas
3. seklos dozavimas ismaltas, reik kapitalinio remonto,
4 ji verta max 8000 stuku su pvm nes dar i ja reiks imerkt daug euru ir dar darbo, bet  cia tik mano nuomone,
5. uz 10000 eu iseina nauja lenkiska agromas pakabinama, NAUJA, 4 metru nesvarbu kad mazesne sekladeze ir tt bet ji nauja, zinoma visu kriterijai skirtingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, u.k aurimas pranešimas:

pries gal 2 menesiu buvau apziuret, mano akim neverta,:
1. dirbimo sejimo disku guoliai gatavi,
2. sutrunijus kaip reikalas
3. seklos dozavimas ismaltas, reik kapitalinio remonto,
4 ji verta max 8000 stuku su pvm nes dar i ja reiks imerkt daug euru ir dar darbo, bet  cia tik mano nuomone,
5. uz 10000 eu iseina nauja lenkiska agromas pakabinama, NAUJA, 4 metru nesvarbu kad mazesne sekladeze ir tt bet ji nauja, zinoma visu kriterijai skirtingi.

https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/kita-kurt-sejamosios-sodinamosios-3759252.html#photo_2

Gal tada šita geriau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, caper pranešimas:

Kas gali priminti kaip rapidui reikia uzfiksuoti gyli, zinau kad su c raide, bet pavyksta tik is 5 karto :D gal kas gal isduoti ta tikslia paspaudimu seka.

Paprasta :) Sėjant, paspaudi C raidę, pradeda pypsėti, pasileidi su hydrauliu kiek reikia gylio ir vėl paspaudus C išjungi ir vuolia :)

Ir jei keitėt ratą ir pasikėlėt, tai stovint paspaudi C ir leidies iki tokio gylio kokio reikia, vėl C paspaudi išjungti ir gylis užsifiksuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasg pranešimas:

Paprasta :) Sėjant, paspaudi C raidę, pradeda pypsėti, pasileidi su hydrauliu kiek reikia gylio ir vėl paspaudus C išjungi ir vuolia :)

Ir jei keitėt ratą ir pasikėlėt, tai stovint paspaudi C ir leidies iki tokio gylio kokio reikia, vėl C paspaudi išjungti ir gylis užsifiksuoja.

Taip ir dar, bet kazko nenori uzfiksuot, paskui galiu leist iki kiek lenda visai neuzfiksuoja, bet is penkto karto pavyko, o kaip uzfiksuot puse sejamosios isekelimo auksti? nes ir tas kazkaip nusireguliavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , caper pranešimas:

Taip ir dar, bet kazko nenori uzfiksuot, paskui galiu leist iki kiek lenda visai neuzfiksuoja, bet is penkto karto pavyko, o kaip uzfiksuot puse sejamosios isekelimo auksti? nes ir tas kazkaip nusireguliavo.

Gale po prie seklavamdziu yra plokstele su varstu ir reguliuji ja. Plius kompe perjungi zema lygi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, caper pranešimas:

Taip ir dar, bet kazko nenori uzfiksuot, paskui galiu leist iki kiek lenda visai neuzfiksuoja, bet is penkto karto pavyko, o kaip uzfiksuot puse sejamosios isekelimo auksti? nes ir tas kazkaip nusireguliavo.

turi užsifiksuot kiekvieną kartą, sėjamoji turi būt žemoje padėtyje. man yra buvę, kad neužfiksuodavo, tai tvarkiau pagrindinį cilindrą, dar litais buvo, atidaviau 500lt. kaip suprast pusė iškėlimo? yra žemas ir aukštas iškėlimai, žemam reguliuojasi gale davikliu susukant arba išsukant varžtą, kad pakėlus, nesuktų sėklų rato 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...