Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Prieš 4 valandų, JCB pranešimas:

Salietros nekrito, npk nekrito, tik sulfato. Bėda tame, kad daugiau sąlyčio su pačiom trąšom ir gaištamas laikas kol išpurtai.

Lietuvisko sulfato irgi nepriristi. Bet dideles problemos nera, bent jau pas mus žmogus kuris krauna, neturi ka veikti, sedi ir laukia kol ištrešiu, tai ima šniureliu ir priraišioja. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-19 at 14:49, rapsas pranešimas:

Pirkau, kai atvežė norėjau siųst atgal, nes buvo vienam gabale, bet kai supyliau pabandyt vieną barstyklę pamačiau, kad gabalai labai lengvai trupantys ir nelabai problemu sudarė su malka padaužius lengvai sutrupėjo.( labiau nervino tai, kad vidinis maišas neprikabintas prie išorinio ir pilant celofanas įvažiuoja :) O kas liečia barstymą tai puikiai pasiskleidė. IMG_5040.thumb.JPG.63ef120893d7ae30dff308d4a0f6f212.JPG

 

 

As paimu spagato ir prisirisu vidini maisa prie isorinio ,ten net ipiovimai yra kur pravert spagata,as emiau sulfata is zvalguvos pries naujus tai pries pildamas i barstykle su pakrovejo kausu gerai paspaudziu per kelias vietas paguldyta maisa tada isbyra normaliai ,o taip del isbarstimo tai patiko,siemet maziau dulkiu negu pernai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-23 at 23:45, dvidas pranešimas:

As paimu spagato ir prisirisu vidini maisa prie isorinio ,ten net ipiovimai yra kur pravert spagata,as emiau sulfata is zvalguvos pries naujus tai pries pildamas i barstykle su pakrovejo kausu gerai paspaudziu per kelias vietas paguldyta maisa tada isbyra normaliai ,o taip del isbarstimo tai patiko,siemet maziau dulkiu negu pernai

Kas šiais metais barstėte Granmax sulfatą , kokie atsiliepimai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
1 hour ago, Bauer pranešimas:

Pas ką žymiai pigiau? Man atrodo pas visus panašios kainos

Kainos panašios, bet agrokoncerne ir litagroj jos visalaik didesnės nei scandagroj ar baltic agro. Bent jau man taip. Jei nuo 100 t sutaupau kokius 500 ar 1000eur tai man yra nemaži pinigai. Kam mokėti daugiau už tą patį? Pvz 5.5-20.5-36 galutinė kaina buvo 5 eurais didesnė litagroje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

47 minutes ago, Zilvis55 pranešimas:

Kainos panašios, bet agrokoncerne ir litagroj jos visalaik didesnės nei scandagroj ar baltic agro. Bent jau man taip. Jei nuo 100 t sutaupau kokius 500 ar 1000eur tai man yra nemaži pinigai. Kam mokėti daugiau už tą patį? Pvz 5.5-20.5-36 galutinė kaina buvo 5 eurais didesnė litagroje.

Tai kokia kaina suderejai ir kada atsiskaitymas si ar kita rudeni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...