Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Taip taip toks juodas kad kai tikrins papasakok vmi inspektoriui kad toks humoras yra.Manau bus sužavėtas gali net apibiletuoti už toki humora.

įdomus žmones pvm yra valstybės dalis bet kai kas tai užmirsta bet buna kad primena ta valstybė kieno tai pinigai ir priverstiniu budu visa mokėtina pardavimu įmonės pvm liepia pirma pravesti ji į VMI o paskui susidariusia deklaruota permoka gražina mėnesiu veluodama.Ypač verslo partneriai būna sužavėti tokio bendravimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

Taip taip toks juodas kad kai tikrins papasakok vmi inspektoriui kad toks humoras yra.Manau bus sužavėtas gali net apibiletuoti už toki humora.

įdomus žmones pvm yra valstybės dalis bet kai kas tai užmirsta bet buna kad primena ta valstybė kieno tai pinigai ir tada pvm tenka prašyti su poros mėnesiu vėlavimu kad susidariusia permoka valstybe gražintu.

Pas mane pvm visad kaupiamas, per 8 metus sukaupes 3000 euru, ir neprasau grazinti, nors tai mano pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ukininkas690420 pranešimas:

nebūtinai parduodi su saskaitom tik tokei sumai kiek esi pirkes taip ir pelno mokesčio nereik mokėti o vmi aiškini gyvenu iš išmokų

 

O kas dar perka grudus be saskaitu? Kaimynas siemet ieskojo kam taip parduot tai nerado,Nors kitais metais man gal but bus irgi grazinamas pvm,zadu didziaja dali derliaus latviams parduot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Remse pranešimas:

Tiesiog i uki investuoji ne tik is pajamu gautu uz parduota produkcija, todel taip gaunasi. Paskola, atlyginimas ir taip toliau. Nejau man uzdraus pirkti traktoriu uz paskola ar sutaupius is atlyginimo?

Idomi situacija turi pvm permoka kiekvienais metais bet pinigus skoliniesi arba investuoji is santaupu tikras verslininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, ukdavidas pranešimas:

Tai čia tavo ahuiena apivarta jei per 8m tik 3k tesukaupiai, čia dvi furos grūdų ir yra tokia suma

Gali but milijonas pirkimu ir 986 000  perdavimu ir skirtumas bus 3 grazintino:), pvm valstybei galetu niekados nemoketi eko ukiai kurie investuoja i technika ar kitas dirvos gerinancias trasas, arba cheminis is banko besiskolinantis pletrai, nors po keliu metu sulig kreditu grazinimu atsiras ir pvm moketinas padidejimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, dvidas pranešimas:

O kas dar perka grudus be saskaitu? Kaimynas siemet ieskojo kam taip parduot tai nerado,Nors kitais metais man gal but bus irgi grazinamas pvm,zadu didziaja dali derliaus latviams parduot

perka latvei lenkai ir šeip pilna skelbimų perkam grūdus atsiskaito grynais iškarto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...