Jump to content

Dėl NEW HOLLAND kitkinio preso adatų...


MAKACIOLLA

Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...

Grb. kalega tu pasakiai padti didziausia nesamone kur tau tiks juk new hollando adatos yra isvien o VDR kitaip forstrit gamybos preso adatos susideda kitaip sakant prie stajako taigi niekaip netiks nes jos tesiog bus per trumpos ir apie paploninima kaip tai padarysi juk jos yra spyzines arba aliumines tai jas nebent virinant suploninsi bet cia vejai :icon-rolleyes::icon-exclaim::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiamas kolega.....kadangi as turiu new holland presa.......taigi esu daug turguose diskutaves apie sui presa.......taigi viskas yra imanoma..... :D:) pats nesu lygines tu adatu......bet suy dviejeis pardaviejeis snekiejausi kurie pardavineja new holland presus sake kad tinka..... :icon-redface: kokios aliumines spizines....taij pas mane ir prie stajako tvirtinas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gidejiau kad tinka vokisko preso adatos tik reikia pacius galus paploninti kur siulas veriasi.....bet nzn ar cia teisybe..... :) ar pats turi new holland kaip eina??? kiek apsuku 540 ar 1000 reikia????

Gal ne fortschrit preso, o rusisko kirgistan tinka, jos labai panasios i velger adatas, nes kirgistanas nuo velgerio nukopijuotas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gidejiau kad tinka vokisko preso adatos tik reikia pacius galus paploninti kur siulas veriasi.....bet nzn ar cia teisybe..... :) ar pats turi new holland kaip eina??? kiek apsuku 540 ar 1000 reikia????

Gal ne fortschrit preso, o rusisko kirgistan tinka, jos labai panasios i velger adatas, nes kirgistanas nuo velgerio nukopijuotas

O cia Gerb. Varstelis gerai pastebejo :icon-wink::icon-wink::icon-cool: kiek esu mates kirgistana tai jo kazkas panasaus i new hollando :icon-wink: sakau jog Asa scooteris biski megsta pasneketi vejus :lol::lol: nepyk kalega :lol::lol::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...