Jump to content

welger presai


fendj

Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...

Sveiki, gal kas pasakys kuo skiriasi welger rp 200, 220, 235 modeliai?

Niekas,nepadeda turbut niekas Welgeriu neturi :icon-wink: ,Parasysiu kokia nesamone tuoj visi sujudes :icon-neutral: .200 Welger yra aisku seniausias,220 naujesnis,o 235 naujausias skirsis kaina, toliau modifikacijos : ,Mastercut,farmercut.Nuo to skiriasi guoliai  tepami,netepami.Realiai visi jie geri jei nedamustas visiskai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sveiki

reikia pagalbos del preso Welger duoble action 235 Profi valdymo, paleidus dirbti automatiskai viska padaro iki to momento kai reikia pakelti peilius ir nukirpti plevele, peilius tai pakelia pilnai tai iki puses, ko pasekoje sustoja visas procesas, proceso metu vyniotuvo pultas klaidos jokios nemeta, tik kai jau sustoja tai ismeta kad suveike vyniotuvo apsauga, bet ji suveikia atsiremusi i nepakeltus peilius, dirbant rankiniu rezimu viskas veikia, gal kas turit kokiu minciu :eusa-doh: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

palauk palauk, per daug informacijos vienu kartu :icon-rolleyes:  as ta presa tik tris dienas kaip turiu, gal netaip parasiau, man viska atlieka savo laiku ir gerai, bet kai daeina reikalas iki pleveles nukirpimo tai pakelia peilius, bet jie kazkaip tabaluoja ir pasikelia to pilnai, to per puse ir tada vyniotuvas sustoja automatiskai ir pulte ismeta klaida kad sudirbo vyniotuvo apsauga.........o kas per siurbliai ir kur jie stovi ir kam jie reikalingi???? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

reikia pagalbos del preso Welger duoble action 235 Profi valdymo, paleidus dirbti automatiskai viska padaro iki to momento kai reikia pakelti peilius ir nukirpti plevele, peilius tai pakelia pilnai tai iki puses, ko pasekoje sustoja visas procesas, proceso metu vyniotuvo pultas klaidos jokios nemeta, tik kai jau sustoja tai ismeta kad suveike vyniotuvo apsauga, bet ji suveikia atsiremusi i nepakeltus peilius, dirbant rankiniu rezimu viskas veikia, gal kas turit kokiu minciu :eusa-doh: 

861536221 Egidijus.Pasuk, gaudosi kaip reikalas žmogus,turėtų pagelbėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie traktoriaus siurblius kalbu, pas mane jis dvigubas, mazesnio ir didesnio srauto. Dirbdavom ant mazesnio srauto, o chebra neapziurejo sistemoj tepalo lygio ir dirbo ant tuscio, suede siurbli, tada pradejo nepilnai pakelt preso kamera, vyniotuvas pradeda suktis ir kelis kartus apsisukes sustoja arba vyniotuvui sukantis pradeda kelt zirkles, mano atveju kokia 10cm pakeldavo arba iki puses ir tada stop. Perjungus ant didesnio srauto viskas susitvarko. Siemet vel pradejo chimicint vyniotuvas su zirklem, tai perrisus nutrauktas laidu vietas, vel kaip bite. Zodziu tikrinciau nuo cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip presas pajungtas prie traktoriaus? Per atskira sistema? Ar nebus Ls jungtis netinkamai pajungta?

Kadangi prieš kelias savaites pradėjau ir aš su tokiu dirbti, man buvo manau kad tokia pati problema, kol neperjungiau Ls jungties, kitas variantas prie Ls jungties statyti vienpusi vožtuva, kad į traktorių srautas eitų iš traktoriaus ne.

Problema ta, kad presas nesuaireguliuoja slėgio, to pasekoje negali tinkamai susikalibruoti, ir užbaigti operacijos, viniotuvas vilioja per greitai, ir ties nukirpimu pasimeta.

Ar traktorių su presu pajunginejai pats?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie traktoriaus siurblius kalbu, pas mane jis dvigubas, mazesnio ir didesnio srauto. Dirbdavom ant mazesnio srauto, o chebra neapziurejo sistemoj tepalo lygio ir dirbo ant tuscio, suede siurbli, tada pradejo nepilnai pakelt preso kamera, vyniotuvas pradeda suktis ir kelis kartus apsisukes sustoja arba vyniotuvui sukantis pradeda kelt zirkles, mano atveju kokia 10cm pakeldavo arba iki puses ir tada stop. Perjungus ant didesnio srauto viskas susitvarko. Siemet vel pradejo chimicint vyniotuvas su zirklem, tai perrisus nutrauktas laidu vietas, vel kaip bite. Zodziu tikrinciau nuo cia.

aisku, nu su srautu tai viskas lyg ir gerai turetu but, bet negarantuoju, nes traktorius irgi naujai isigytas, tai nelabai dar ir isbandytas yra :eusa-whistle: , pirma diena kai pradejau dirbti srautas buvo ant maksimumo asuktas, tai irgi kniso prota vyniotuvas, visa diena dirbau rankiniu budu apvyniodamas rulonus, bet i vakara pradejo cypti traktorius kad tepalai dezeje verda, tai srauta prisukau ir jau dvi dienas presuoju taip, tepalai neverda, visos funkcijos dirba kaip ir dirbusios, bet su pleveles nukirpimu problema ta pati............srautas ar didelis ar mazesnis, jis vistiek tuos peilius pakelia belekaip :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip presas pajungtas prie traktoriaus? Per atskira sistema? Ar nebus Ls jungtis netinkamai pajungta?

Kadangi prieš kelias savaites pradėjau ir aš su tokiu dirbti, man buvo manau kad tokia pati problema, kol neperjungiau Ls jungties, kitas variantas prie Ls jungties statyti vienpusi vožtuva, kad į traktorių srautas eitų iš traktoriaus ne.

Problema ta, kad

pas mane nesijungia LS slanga, jungiasi tik viena slanga spaudimine ir dvigubai storesne laisvam gryzimui, taip buvo originaliai ir presas dirbantis buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip presas pajungtas prie traktoriaus? Per atskira sistema? Ar nebus Ls jungtis netinkamai pajungta?

Kadangi prieš kelias savaites pradėjau ir aš su tokiu dirbti, man buvo manau kad tokia pati problema, kol neperjungiau Ls jungties, kitas variantas prie Ls jungties statyti vienpusi vožtuva, kad į traktorių srautas eitų iš traktoriaus ne.

Problema ta, kad presas nesuaireguliuoja slėgio, to pasekoje negali tinkamai susikalibruoti, ir užbaigti operacijos, viniotuvas vilioja per greitai, ir ties nukirpimu pasimeta.

Ar traktorių su presu pajunginejai pats?

nu jo pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dabar manuale paziurejau tai jungiasi tik spaudimine ir laisvo gryzimo slangos, srautas normalus 35l/min, maksimalus 60l/min, mana JD max srautas yra tipo 96l/min, nu tai as kai pilnu pajegumu buvau atsukes tai ir kaitino man ta tepala, o dabar tik ciut atsukau ir su tepalu susitvarke reikalai,visas operacija atlieka laiku ir sklandizai, tik pusi gaudo su tais peiliais............. o apie kokia atskira sistema snekta eina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai toks pajungimas, tik čia Ls dar trūksta prijungti.As manyčiau kad ir tavąjam taip turėtų susijungti.

tai tu nori pasakyt kad 5 slangos turi jungtis?

pas mane PROFI yra su dviem pultais ir as spaudimini ricaga laikau pastoviai ijungta ir visas operacija atlieku spaudinedamas pulteliuse knopkes, net neisivaizduoju kam tiek slangu reiktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos 2 tai padborsciko,

Tinkamas ir tas variantas kaip tu pajunges, bet tepalas tau tikrai kais.

Jungiant trim šlangom 1.spaudimine 2.gryzimas 3. Line sensorinis (Ls)

Tepalo kaitima išsprendi, problemos nebėra. Ir spaudiminio nebereikia laikyti.

Ir dirba tinkamai.

Tikrai siūlyčiau susiziureti ar nėra Ls šlangos, plona su mažiuku stuceriu.

Pas mane 445 tornado, bet manau kad daug jie ten nesiskiria, viniotuvo kalibravimas tikrai turėtų būti,

Kogero tau tai operacijai pradeda trūkti tepalo ir nebegali jos užbaigti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos 2 tai padborsciko,

Tinkamas ir tas variantas kaip tu pajunges, bet tepalas tau tikrai kais.

Jungiant trim šlangom 1.spaudimine 2.gryzimas 3. Line sensorinis (Ls)

Tepalo kaitima išsprendi, problemos nebėra. Ir spaudiminio nebereikia laikyti.

Ir dirba tinkamai.

Tikrai siūlyčiau susiziureti ar nėra Ls šlangos, plona su mažiuku stuceriu.

Pas mane 445 tornado, bet manau kad daug jie ten nesiskiria, viniotuvo kalibravimas tikrai turėtų būti,

Kogero tau tai operacijai pradeda trūkti tepalo ir nebegali jos užbaigti.

ne ne, sakau juk kad as viska valdau pultais, padborscika, peilius, peiliu dangti, galini dangti it t.t, tikrai nera trecios slangos, nu reiks skaityt dar manuala, jei sakai kad vyniotuvas kalibruojasi tai gal praziurejau kur ta reikala 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos 2 tai padborsciko,

Tinkamas ir tas variantas kaip tu pajunges, bet tepalas tau tikrai kais.

Jungiant trim šlangom 1.spaudimine 2.gryzimas 3. Line sensorinis (Ls)

Tepalo kaitima išsprendi, problemos nebėra. Ir spaudiminio nebereikia laikyti.

Ir dirba tinkamai.

Tikrai siūlyčiau susiziureti ar nėra Ls šlangos, plona su mažiuku stuceriu.

Pas mane 445 tornado, bet manau kad daug jie ten nesiskiria, viniotuvo kalibravimas tikrai turėtų būti,

Kogero tau tai operacijai pradeda trūkti tepalo ir nebegali jos užbaigti.

LS man atrodo naujesniuose presuose atsirado, nei kolega turi. Nedažnai jį tenka matyti. Jeigu traktorius nevisai menkas, tai kažkaip nenorėčiau tikėti, kad tepalas užvirs naudojant manuale nurodytą srautą. Kiek dirbau su claas kur tas pats jd maksimaliu srautu visad varinėdavo tepalą ir jokių problemų nebuvo.

 

Logiškai mąstant, tavo vyniotuvo nukirpėjai per trumpai sudirba, jeigu sakei, kad ir anksčiau tas pats buvo. Tai pasižiūrėk visas šlangas nuo paskirstytojo iki jų, gal kokia bėda jose, gal kur užsiglušinusi ir per nurodytą laiko tarpą nesugeba tiek tepalo prastumti, nes visgi keliasi žirklės per tą laiką, kol sukasi vyniotuvo plėvelė per pusę rulono.

 

Beje, išlipęs pažiūrėk, ar jos keliasi pastoviai, bet lėtai, ar tempas normalus, tiesiog pajuda ir sustoja. Pirmu atveju statyčiau už sruato apribolimus, antru už elektrinę dalį

 

PAPAILDAU: savišvietai panagrinėjęs e-link manualą radau visokių bereikalingų nustatymų, kurių vienas yra :

 

The length of time for which hydraulic pressure is applied to the hydraulic cylinders of the film knives for opening and closing is set here: 0.2..5 seconds

 

Kažkokia tikimybė yra, kad šitas nustatymas yra ganėtinai žemas - trumpai paduodamas tepalas į cilindrus. Pamėgink pažiūrėti šį nustatymą ir pakeisti į didesnį, kad ir tas 5 sekundes. Turiu vilties, kad tau reikalai turėtų pasitaisyti. Pridedu iškarpą kaip ten nueiti

 

 

e-link.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries tai ir as sirbau su Claas rollant 250, srautas irgi buvo max ir nevirino, bet reikia suprasti kad ju principas darbo visai kitas, pas claasa viskas valdosi hidraulo ricagais, padborscika ir smulkintuva valdo vienas, o galini dangti kitas ricagas ir jie nera pastoviai ijungti, o dabar pas mane Welgeri hidraulo ricagas turi but ijungtas pastoviai, ir kai padarai na max tai virina, nes matyt be reikalo toki kieki pastoviai varineja, dabar esu padares ant tresdalio ir viskoas gerai, ta bedele jau ispresta ir jau treca diena suku tai nebevirina

o kas del tu peiliu tai sendien vel visokiu ten eksperimentu atlikinejau ir situacija tokia, visas operacija iki nukirtimo atlieka be priekaistu, apvynioja uzduota kieki pleveles ir kai ateina nukirtimo momentas tai peilius pakelia statmenai bet jie kazkaip nesilaiko statmenoje padetyje ir krenta atgal ko pasekoje i juos atsiremia vyniotuvo apsauga ir sustabdo visa reikala

ir dar viena dalyka pastebejau, kad kai dirbu rankiniu rezimu tai jei peilius pastatau statmenai tai jie stovi tvirtai, o kai automatiniu tipo rezimu bandau dirbi tai kai sustabdo, tai tie peiliai tabaluoja, nu tipo viena spaudi i apacia tai kitas keliasi i virsu ir atvirksciai

jauciu MANTTYS, busi teisus, ryt reiks paziureti nustatymuose kas te ir kaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries tai ir as sirbau su Claas rollant 250, srautas irgi buvo max ir nevirino, bet reikia suprasti kad ju principas darbo visai kitas, pas claasa viskas valdosi hidraulo ricagais, padborscika ir smulkintuva valdo vienas, o galini dangti kitas ricagas ir jie nera pastoviai ijungti, o dabar pas mane Welgeri hidraulo ricagas turi but ijungtas pastoviai, ir kai padarai na max tai virina, nes matyt be reikalo toki kieki pastoviai varineja, dabar esu padares ant tresdalio ir viskoas gerai, ta bedele jau ispresta ir jau treca diena suku tai nebevirina

o kas del tu peiliu tai sendien vel visokiu ten eksperimentu atlikinejau ir situacija tokia, visas operacija iki nukirtimo atlieka be priekaistu, apvynioja uzduota kieki pleveles ir kai ateina nukirtimo momentas tai peilius pakelia statmenai bet jie kazkaip nesilaiko statmenoje padetyje ir krenta atgal ko pasekoje i juos atsiremia vyniotuvo apsauga ir sustabdo visa reikala

ir dar viena dalyka pastebejau, kad kai dirbu rankiniu rezimu tai jei peilius pastatau statmenai tai jie stovi tvirtai, o kai automatiniu tipo rezimu bandau dirbi tai kai sustabdo, tai tie peiliai tabaluoja, nu tipo viena spaudi i apacia tai kitas keliasi i virsu ir atvirksciai

jauciu MANTTYS, busi teisus, ryt reiks paziureti nustatymuose kas te ir kaip

pas mane kieme irgi claas 250 stovi, bet jis su comfort valdymu, todėl tepalas visad pajungtas, o po kompo pagedimo net pastoviai slėgį laiko į cilindrus, kas dar labiau jį kaitina, bet nieko. Na, ne esmė. Pasižiūrėk tuos laikus, gal ilgiau palaikys peilius pakeltus ir vyniotuvas atsisuks kur jam reikia. Nelabai suprantu aš tų diagramų, bet gal koks vožtuvas išgleręs ir leidžia tepalui gryžti, nes mano kuklia nuomone, turėtų viskas eiti tik po spaudimu, o spaudimui dingus stovėti vietoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...