Jump to content

Padangos.


valstietis

Recommended Posts

Kodėl diagonalinės padangos pigesnės už radialines?Kuo skiriasi jų kokybė ir ekspluatacinės savybės?Gal kas naudojat Taurus padangas,ar jos pranašesnės už rusiškas ir kuo?

Tipo ir minkščiau važiuot ir geriau laiko už rusiškas. Priekines nupirkom, dabar lauksim galinių. Padarytos gražiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl diagonalinės padangos pigesnės už radialines?Kuo skiriasi jų kokybė ir ekspluatacinės savybės?Gal kas naudojat Taurus padangas,ar jos pranašesnės už rusiškas ir kuo?

Taurus padangos pas mane ant case'o uzdetas, vienas zodis - slamstas. Kaip bulvinykas sake tikrai minkstos, bet cia ir yra beda jei ka sunkesnio pakabini plojasi iki dugno nors pripustos iki max leidziamo. Dyla gana sparciai. Dabar rusikos - nesu mates ne vienos firmos padangu rusu gamybos. Yra ukrainieciu dneproshina ir baltarusiu belshina. dneproshina labiausiai konvertuojamos nes pigiausios, bet nieko gero. belshina esu mates tik ant naujai pareinanciu belarusu (pas mane ant 820 yra 18,4 R34 galines ir 360/70 r 24), jos brangesnes uz dneproshina kaip teige padangu pardavejai, bet eksploatuojasi daug geriau. mano belkius su pakroveju ir vazinet asfaltiais daug tenka tai per du metus nieko nejuto esu patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal ant bielkio ir neverta deti geresniu padangu, arba jei daug dirbama su krautuvu, tada reikai kad gerai laikytu, bet jei i laukus dirbti taj tik kokius michelin ar pirelli ar good year'us, nu kazka is geresniu, nes nepalyginamai geresnis sukibimas, galima kuo puikiausiai dirbti ir su 0,6 bar slegiu ( jei nereikai kazko labai sunkaus kilnoti ant galo) o kai toks mazas slegis taj padanga beveik neslegia dirvos. Tokie mano pastebejimai. Aisq tos uzsienines padangos dvigubai o gal ir daugiau brangesnes, bet jei norisi patausoti dirvozemi nors kiek taj patarciau neziuret i ruskas padangas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
reikia pasirinkti tarp dvieju padangu gamintoju : Alliance ir Firestone. aisku jos nera tarp geriausiuju, taciau kaina viska lemia. gal teko su siais gamintojais susidurti ? kokie atsiliepimai ? buciau dekingas uz informacija

aliance jau turim uzdeje ant vieno traktoriaus prieki jau pora metu laiko gerai, nesiojas gerai atsizvelgiant kad suvedimas nera stebuklingas... Aliance zydu gamybos, firestone ar ne anglu? Kokios kainos? jei skirias nedaug imciau firestone, jei daug tai alliance, na aisku priklauso ant ko desi dar...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...