Jump to content

Traktorius DT 20


bigibo

Recommended Posts

  • Atsakymai 151
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Aisku nesulyginsi su t-25 arba mtzoku ar t-150

Turiu ir as viena bet labai jau papuves ziauriai (skardos). variklis geras su mazo grupe, is dvieju manau sulipinciau eksponata. Nzn gal reik Jum priprast prie sankabos dirbau gan nemazai su juo fainas traktoras. Diziausias man jo pliusas kad susisuka beveik vietoj. O gal su originalia vairo koloneje nesisuka taip staigiai (mano tai gazikine berots)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku nesulyginsi su t-25 arba mtzoku ar t-150

Turiu ir as viena bet labai jau papuves ziauriai (skardos). variklis geras su mazo grupe, is dvieju manau sulipinciau eksponata. Nzn gal reik Jum priprast prie sankabos dirbau gan nemazai su juo fainas traktoras. Diziausias man jo pliusas kad susisuka beveik vietoj. O gal su originalia vairo koloneje nesisuka taip staigiai (mano tai gazikine berots)?

Kad ten tų skardų tik sparnai ir kapotas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 11 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
Sveiki garbingieji kurmiai,Ėėėėė būkit žmonės,ka,parduokit užlaikyta pupsika :eusa-pray: ,man tik žolę nusišienaut ir šiaip gražiai pasivažinėt-dabosiu šėnavosiu labjau nė žmona

va imk, susitvarkysi- turesi:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dt-20-t ... 16534.html

kaip tau 1600.

:D:D

ko taip ziauriai, but atliekamu paimciau mano atveju geras butu kaip sumazinsi kaina parasyk paimsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki vyručiai, :icon-wink:

Netyčia aptikau šį puslapį ir su malonumu užsiregistravau.

Turiu ir aš DT-20. Puikus traktoriukas, visiškas ir pilnavertis T-25 pakaitalas. Turi net ir privalumą - jo netyčia niekaip neužgesinsi... :D Savo ūkelyje viską darau, ir ariu ir pjaunu ir sodinu ir kultivuoju. Ariu tik vienvagiu, nes dzūkiški laukai kreivi, o varantieji ratai nesiblokuoja... Nemainau ir neparduodu. :eusa-clap:

Šiuo metu yra tik viena, - starterio bendikso bėda. Kadaise jo korpusas buvo trūkęs, tai dabar suvirintas ir nežinia kada pabirės. Gal šiame forume gali kas patarti kaip iš paprasto bendikso su tiesiais šlicais padaryti jį atvirkščio sukimo? GAZ-51 starteris nesunkiai reversuojamas, bet bendiksas tai netinka. :eusa-doh:

Esu girdėjęs, kad deda visą kažkokio automobilio atvirkščio sukimo starterį, bet plonybių nzn. :eusa-think: Būtų malonu išgirsti Jūsų patarimų. :icon-ugeek:

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 metų...
  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...